Jump to content

uzstādījumi ntv+


koijotss
 Share

Recommended Posts

koijotss

man tieši interesēja , kā šķīvi notrāpīt tieši uz 36* , jo nevar atrast to pavadoni :roll:

Link to comment
Share on other sites

skivis ar 1 galvu?Liec sakuma kamer ker signalu bez diseqa.Mekle manuali ievadot kadu no ntv paketes frekvenci.

Link to comment
Share on other sites

koijotss

šķīvis viens un pa taisno un neriaaģē neuzko , kaut nošaujies :roll: :evil: kas varētu vel tāds būt ko neesmu darījis , centos visu :idea:

post-67504-1191753812_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

uzliec uz rokas skanesanu ieraksti 12322v27500 3/4 un tad grozi skivi

vel neaizmirsi LNB KONFIGURACIJA izlikt

LOF/L 10750

LOF/H 10750

Threshold 10750

Labots - strjoms
Link to comment
Share on other sites

Kur var to LNB konfigurāciju atrast kur ierakstīt:LOF/L 10750 LOF/H 10750 Threshold 10750

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

sorry, ka ceļu mironi taču kur var izdarīt augstākminēto darbību nabilosat DS II imidžā?

non standart user definition ir atbilde.

 

sekojoša problēma, 36E redzu horizontālos transpodentus bet V neko rāda ka agr=0% ir idejas, kas pa lietu?

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Maini kabeli.Jo garaks par 50m un vecaks par 4 gadiem kabelis(letais baltais)jo lielakas iespejas par signala glukiem.(pec paša pieredzes)

Link to comment
Share on other sites

guntis5,čau,klau esmu nolēmis tuvākajā laikā paspēlēties ar 36*,bet tagad skatos kad manam openboxsim sat listē ir 2 36* satelīti norādīti.tad kurš būtu īstais:eutelsat/sesat/k 36* vai eutelsat W/ku 36*?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu ntv+ atrodas uz 36E W.

 

Nedomāju ka vaina ir kabelī, jo ir jauns un garums ap 10m. Drīzāk vaina ir saistīta ar tuneri vai galvu, vainu viens neraida kā vajag, vai otrs neatbild kā vajag.

 

Jo tieši tās frekvences kas ir ar V nav pretī konekta no galvas. snr=51% a agr=0%

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

guntis5,čau,klau esmu nolēmis tuvākajā laikā paspēlēties ar 36*,bet tagad skatos kad manam openboxsim sat listē ir 2 36* satelīti norādīti.tad kurš būtu īstais:eutelsat/sesat/k 36* vai eutelsat W/ku 36*?

Skaties kuram eutelsat/sesat galvas uzstadijumos ir 10750.Varetu but eutelsat/sesat/k 36*.

 

nu ntv+ atrodas uz 36E W.

 

Nedomāju ka vaina ir kabelī, jo ir jauns un garums ap 10m. Drīzāk vaina ir saistīta ar tuneri vai galvu, vainu viens neraida kā vajag, vai otrs neatbild kā vajag.

 

Jo tieši tās frekvences kas ir ar V nav pretī konekta no galvas. snr=51% a agr=0%

Palaidi kabeli pa taisno pie galvas bez diseq,vai aiznemies no kaimina lnb. :smile2:

Labots - guntis5
Link to comment
Share on other sites

Ta problema ir tikai uz 36e?Vai citi (19e,13e,5e)uz v polarizaciju skenejas?Ja ir pie rokas testeris tas pameri pie uztvereja in spriegumu,vertikalajam ir jabut 13v,bet horizontalajam 19v.

Link to comment
Share on other sites

jā visās pārējās skanējās, tikai uz 36E neskanējās, lai gan vēl jāpārbauda, kad tikshu pie satelīta. vismaz visas parējās gāja vakar.

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

es tomēr nekādīgi nevaru saprast, jo ja jau es uzstadu galvai 10750, man tak nav nekada horizontala vai vertikala transpodenta man butu jabut tikai left un right uz viena augstuma, ko ar'lyngsat raada, ka tas iespejams, ka dazhus transpodentus ker ideali un dazos nedod vispar arg% ? kkas te nav tiri.

Link to comment
Share on other sites

mēģināju, nekādu izmaiņu. jau no pasha sakuma neskanēja V pozicijas.

es nesaprotu kas tev par uztvēreju ,ja jau neraksti dreamboxa sadaļā,paprovē katru frekvenci atsevīšķi noskanēt manuāli!

Link to comment
Share on other sites

tātad eksperimenti nebija ipasi veiksmigi redzeju daudz transpodebntus tachu piemeram 12245 nekaa. izradas vaina bija satelites.xml faila ieliku citus un viss noskanejas.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

sāga turpinās, nomainitas divas galvas, ari uz cita uztverēja, cita satelites.xml ģluks turpinās. uz frekvences 12436V uzejot kaa uz kanala piemeram teniss tv rada service could not be found un snr 51% agr=0% ja uzspiezh uz blakus kanala kas cita frekvence galva aiziet un back nospiezhot kanals strādā.

 

 

ja esmu ntv un meginu no H uzslegt uz V tad Viss V aiziet un redzu kanalus.

 

galva skyflex ku-3010C ko tirgo yota, ar dzeltenu vacinu

 

turpinājums. izskatās, ka galvai ir problēmas ar spriegumu pārslēgšanu, uzliku galvai 14V spiegumu un v kanaali strādā, bet neiet H kanāli. Ir kādas domas...

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

logjiski, 14v vertikaalaa; 18v horizontaalaa

pameegjini Increase voltage kjeksi vai disek komandu atkaaroshanas kjeksi

Link to comment
Share on other sites

tu neminēji kada galviņa ir, parbaudi vai galviņa vispār ir cirkulārā, noņem to dzelteno cepuri nost un apskaties vai ir plāksne iekšā ,es tava vieta aizietu pie draugiem kādiem parbauditu, un pēc tam meklētu vaini, viasmaz aparāts tiktu parbaudīts !!!!

Labots - maigais
Link to comment
Share on other sites

galvina skyflex circular Ku3020C- twin. un ir arī viena 3010C single.

Cik novēroju, viss ir atkarīgs no tā kāds kanāls (frekvence) ir pirms V frekvences un no kurienes pārslēdzos. ir iespējams palaist visus kanalus pie attiecigiem stāvokliem bet piemeram jump uz 35 teniss kanālu nekad nerādīs ja lekšu no 5e. Daiseks neticās, ka ir vainīgs. ir 2.0 izmēģinātās aparatūras dm500s un dm600 abiem identisks efekts.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini tomēr nomainīt daiseku uz 1.0, ir bijuši gadījumi, ka ar 2.0 drīms neiet.

Link to comment
Share on other sites

tā gan ,man arī nācās nomainīt uz daiseku uz 1.0 , bet tikai tāpēc ka kanals nav atrasts bet pēc pusminūtes atrot!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

sveki, vai šie ustadijumi Felxbox 330 ir parezi? priekš eutelsat 36e

0/12V: off

LNBP: on

LNB Type: single

LNB Freq: 10750

22Khz: off

 

nevar dabūt signālu, galva ar dizgan paveca vai arī uzstādijumi nepareizi. šķivis ir 1,2m ar četrām galvām centrā hotbirds un pa malām sirus un astra, bet nevar atrast eutelsatu.

Link to comment
Share on other sites

jā ir cirkurālā galva, viņa ir vēl no tiem laikiem kad ntv varēja ar goldkarti uz humaxa lūrēt. cik atceros kad uz viņas bij rakstīts unversal circual lnb un tur vēl herci kaut kādi ja vajag precīzāk tad jakāp uz jumta skatīties

Link to comment
Share on other sites

jā provēju gan šo gam vēl uz 10600/9750 un nekā bet tagad ja konkrētāk zināms būs japarovē vēl, ja ne tad laikam jameklē jauna galva. Labi, PALDIES par atsaucību :hi:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...