Jump to content

Kuru no šiem Logitech 5.1 koplektiem ņemt?


Guest No-man
 Share

Recommended Posts

Da nu praktisiki vienaadi, es izveeleetos peec dizaina icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man
..par pašām sistēmām nav nekādu atsauksmju ?

Neesmu tik liels lietpratējs skaņas lietās' date=' lai varētu kaut ko ieteikt, tādēļ labāk paskatīšos, kas citiem gudriem cilvēkiem sakāms (-;[/quote']

 

Tik kur ir tie gudrie cilvēki icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Sakaraa ar to ka 640 ir lielaaks trokshnju liimenis, razotaajs ir apgriezis augsha. 640 sabinsh straadaa laba, sateliiti ganm vareetu buut ar dzidraku skanu. Par 540 nezinu neeesmu klausiijies

Link to comment
Share on other sites

njem abus - pirmo lieto pirmdienaas, otrdienaas, treshdienaas. otru lieto paareejaa nedeeljas daljaa ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man
njem abus - pirmo lieto pirmdienaas' date=' otrdienaas, treshdienaas. otru lieto paareejaa nedeeljas daljaa ;) [/quote']

 

Ja būtu tik daudz naudas tad tā arī darītu :D

Link to comment
Share on other sites

es tomērt labāk ieteiktu labu 2,1 komplektu, nekāj tos 5,1.... - izskatās kapato naudu sanāk tiešām labs 2,1 komplekts...

 

ko domā par šādu? (praksē pārbaudīts, skan debešķīgi) (subs30w satelites2x9w, 2joslu) (cena - 55-70ls)

 

itrigue2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man
ko domā par šādu? (praksē pārbaudīts, skan debešķīgi) (subs30w satelites2x9w, 2joslu) (cena - 55-70ls)

 

Paldies par piedāvājumu, bet viena 2.1 sistēma jau man ir tagad gribētos priekš kompja vienu 5.1, jo man šad tad patīk uzgeimot.

Link to comment
Share on other sites

tagad muzonu klausos ar austiņām, lai neuzmod brāli:) - ieleca doma:

 

vai tu negribi priekš gimošanas lēti un labi paņemt 5,1 austiņu komplektu:))? - 4 austiņas, un viens subwūferis, lai padrebina?:)

Link to comment
Share on other sites

haha:) - nuja:) - vot kauko tādu jāsaķīmiķo....

 

bij jau sen zinātnieku pētījums par to, ka cilvēka auss nosaka skaņas virzienu atkarībā no skaņas specifiskās frekvences(?) - kas atšķiras skaņai iekļūstot ausī no dažādām pusēm. - tāka IR iespējams ausi pamānīt....

 

turklāt!! - skanot TIEŠI no austiņām! (neno tumbām...)

Link to comment
Share on other sites

es tomērt labāk ieteiktu labu 2' date='1 komplektu, nekāj tos 5,1.... - izskatās kapato naudu sanāk tiešām labs 2,1 komplekts...

 

ko domā par šādu? (praksē pārbaudīts, skan debešķīgi) (subs30w satelites2x9w, 2joslu) (cena - 55-70ls)

 

[img']http://foto.inbox.lv/albums/varonmens/bildesnoweb/itrigue2.jpg[/img]

Vot shitaa ir manta !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man

Šķiet, ka tomēr izvēlēšos klasiskās tumbas :D

Nepatīk man karināt uz ausīm šitādas mantas, jo nedzird kas notiek apkārt. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es neiebrauccu dzillaak ,bet ja ssie plastmasas komplekti maksaa liidz 70 Ls tad jau labaak nnemt SVEN vai Genius 6 kanaalu pa 90 un tur jau nu viennoziimiigi skannas kvalitaate ir labaaka (ja saakumaa to tik asi neizjuut tad peec laika taas plastmasas saak "dziedaat" un tas nav noveerssams,lai gan taisniibas labad biezais preskartons arii nav tas labaakais,taccu Genius un Sven bassinieki ir no skaiduplates un tas ir viens no labaakajiem materiaaliem,tikai sateliiti un vidus preskartons,bet tie patiesiibaa var buut arii plastmasas).Passam Genius Deluxe 5.1 .Priekss 35 m2 dziivoklla pietiek-kaiminni paliek nervozi ja labaa noskannojumaa klausos muuziku.

Ja taa starpiiba tiessaam 20 Ls iesaku kaartiigi padomaat,un vispaar varbuut piekraat naudinnu RRR tehnikai,jo galvenais ir subikkis kura invalīds juutams visstipraak,jo paareejos skallrunnus jau daudzmaz visi ir iemaacijussies taisiit,un nnemot veera ka musdienu dziivokllos ideaalu skallrunnu izvietojumu(sabalanseetu) ieguut gruuti... .RRR komplekta cena~ 170-190 LS(bet tad taa ir akustika ar kuru jau ir jaareekkinaas arii blakusesosso kaapnnutelpu kaiminniem pie lloti labas skannas kvalitaates)

Link to comment
Share on other sites

Neņem nevienu no viņiem

 

Šoreiz sanāca tā ka paņēmu Kinyo R-565 :D

 

:shock: Hmmm nu nezinu vai labaakaa izveele!

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man
Neņem nevienu no viņiem

 

Šoreiz sanāca tā ka paņēmu Kinyo R-565 :D

 

:shock: Hmmm nu nezinu vai labaakaa izveele!

 

Pagaidām šķiet OK !

Link to comment
Share on other sites

Neņem nevienu no viņiem

 

Šoreiz sanāca tā ka paņēmu Kinyo R-565 :D

 

:shock: Hmmm nu nezinu vai labaakaa izveele!

 

Pagaidām šķiet OK !

Negribu tevi aizvainot' date=' bet ja tu saki ka tas ir O.K. Tad man liekas ka tu nekad neesi dzirdeejis kaa skan O.K :D. Palasi kaut vai te http://www.digit-life.com/articles/kinyo/

Link to comment
Share on other sites

Neņem nevienu no viņiem

 

Šoreiz sanāca tā ka paņēmu Kinyo R-565 :D

Nu :cry: tas komplektinnss.Bet ja tikai datoram,lai gan tad jau kvalitatiivas austinnas laikam labaak.Tam Kinyo fons taads nopietns(cik ir gadiijies dzirdeet).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...