Jump to content

Krievu valoda


Guest EXPLODER
 Share

Recommended Posts

Tā kā EXPLODER nepateica kas par kompi, tad iespējams dabbler dotie linki viņam nederēs. Kā dabūt krievu valodu kompī ar PalmOS, Windows CE, *BSD, *nix, QNX, MacOS, Simbian utt es nezinu, jo neesmu ar tiem strādājis.

 

P.S. Uzdodiet lūdzu konkrētus jautājumus un saņemsiet konkrētas atbildes.

Link to comment
Share on other sites

Guest ilkniite

Sveiki!!!

Izlasīju visus augstāk minētos topicus, un tā kā tā netiku gudra, nu neredzu es krievu burtus, murgs.

Reģonālie settingi uzlikti, zinu, ka parsati tā darīju un viss bij chikiniekā, neko citu nevajadzeja, bet tagad nekā, nesen WinXP paarlikts....

Uzliku AppLocale un arii nekā....

Ko darīt, nesaprotu, plzzz palīdziet kāds, un nelamājaties tikai a.. icon_redface.gificon_redface.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!!!

Izlasīju visus augstāk minētos topicus' date=' un tā kā tā netiku gudra, nu neredzu es krievu burtus, murgs.

Reģonālie settingi uzlikti, zinu, ka parsati tā darīju un viss bij chikiniekā, neko citu nevajadzeja, bet tagad nekā, nesen WinXP paarlikts....

Uzliku AppLocale un arii nekā....

Ko darīt, nesaprotu, plzzz palīdziet kāds, un nelamājaties tikai a.. :oops: :oops:[/quote']

 

KUR tev nav ru burti?

Kadaa programmaa..

Link to comment
Share on other sites

Guest ilkniite

Pinacle 9, Instrumentos ir krievu valoda, bet darba pogās, ja tā vinjas var nosaukt nav

nu shitā

pinacle.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta ka ir' date=' tapēc jau besos, ka ir[/quote']

 

Paraadi skriinshotu ar reg setinga logu :)

kasti norestarteeji pec setingu mainjas?

Link to comment
Share on other sites

Guest ilkniite

Restartu, jau pats automātiski uztaisīja, nu īsāk sakot restartējos, pie tam ljoti daudz reizes

setti.jpg

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm

Nu nezinu pat.

Vieniigais ko vel var pameiginaat ir paarlikt pashu pinakli.. tagad kad ir ru setingi...

tachu izredzes ka tas paliidzees ir mazas.

mja

Nezinu ko lai iesaka. Nu teoreetiski vel taas code pages

Var izsljuukt cauri tai garajai tabulai un salikt kjekshus pec iespeejas vairaak klaa tkur ir kautktkas ar ru saistiits...

Mosh vienkarhsi ir kautkaads sviests ar to lokalizeeto ru versiju.. kautgan pec logjikas taa nevar buut...

Pameigini jamo paarkraameet... bet kad tu vinju uninstalee.. nodzes ar roku kjeskas kuras iespeejams ka buus palikushas.

Link to comment
Share on other sites

Guest ilkniite

Paldies, jebkurā gadījumā, es jau pati sāku nahrenizēt to Pinacli, nezinu paliidzes.

P.S. Kjeksiishu pie visiem ru jau arii saliku !

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini uzlikt iekš "Regional and Language Options" Russian. Man ir viena programma krievu valodā, kura tikai tā sāka rādīt normālus burtus, bet kā tas programmētājs to ir dabūjis gatavu nezinu (laikam ar kreiso kāju raksta).

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini uzlikt iekš "Regional and Language Options" Russian. Man ir viena programma krievu valodā' date=' kura tikai tā sāka rādīt normālus burtus, bet kā tas programmētājs to ir dabūjis gatavu nezinu (laikam ar kreiso kāju raksta).[/quote']

 

Standarts un Location...

mmm

Location gan vareetu buut pie vainas..

Link to comment
Share on other sites

Varbūt , točna, jāuzliek Regional and Language Options krievu . Man tiko bija tā ar BX Language acquisition - nu jāliek gan neunicod, gan Regional and Language Options krievu. Vienīgi mulsina tas, ka , ja ir nepareizs Regional and Language Options , tad rādā burtu vietā jautājumu zīmes tipa ''???????", bet šite izskatās , ka rāda ķeburus , kas raksturīgi, ja nepareizi tie neunikod.

Link to comment
Share on other sites

Tur kur tie ķeksīši- ''code page conversion tables''... pavelc uz leju, kautkur apakšējā daļā ir Cyrilic... vobšem atķeksē visu kas saistīts ar šo vārdiņu :lol: un viss notiks icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest ilkniite

Nju tā laikam problēma ir atrasta un novērst jau nu gan nejēgšu ir viena vieta , kur Cyrilic nevaru iekjekseet (bet krievu valoda tur nestāv blakus, ar krievu valodu viss sakjekseets), jo prasa disku, bet man nav icon_cry.gif

Bet visur citur ieksh regional settingiem RUS stāv.

Jebkurā gadījumā paldies icon_cool.gif , nāksies laikam atkal likvidēt to Pinacli un likt angliski.

Link to comment
Share on other sites

Nju tā laikam problēma ir atrasta un novērst jau nu gan nejēgšu ir viena vieta ' date=' kur Cyrilic nevaru iekjekseet (bet krievu valoda tur nestāv blakus, ar krievu valodu viss sakjekseets), jo prasa disku, bet man nav :cry:

Bet visur citur ieksh regional settingiem RUS stāv.

Jebkurā gadījumā paldies 8) , nāksies laikam atkal likvidēt to Pinacli un likt angliski.[/quote']

 

kas pa vietu?

iemet skriinshoru :O)

Link to comment
Share on other sites

Par MAC Cyrilic vajadzību neesu īsti pārliecināts, bet Cirylic Rusian toč vajag. Nahrenizē vēlreiz to Pinacle -restartē- instalē pa jaunam. Ja vēl nelīdz ta nafig...

Link to comment
Share on other sites

Varbuut ka kompii nav atbilstosaa fonta ko pinnacle grib' date=' redzeeti taadi joki...[/quote']

Beidzot vienam pielēca, kas par nelaimi. Kā var redzēt pirmajā skrīnšotā, ar reģionālajiem setingiem viss ir OK (visi Windows uzraksti ir vajadzīgajā mēlē). Savukārt par Pinnacle rusifikācijā izmantotajiem fontiem nav nekādas informācijas. Solīdas programmu lokalizācijas firmas iestrādā paketē arī nepieciešamos fontus, bet šis acīm redzot nav tas gadījums.

Link to comment
Share on other sites

Varbuut ka kompii nav atbilstosaa fonta ko pinnacle grib' date=' redzeeti taadi joki...[/quote']

Beidzot vienam pielēca, kas par nelaimi. Kā var redzēt pirmajā skrīnšotā, ar reģionālajiem setingiem viss ir OK (visi Windows uzraksti ir vajadzīgajā mēlē). Savukārt par Pinnacle rusifikācijā izmantotajiem fontiem nav nekādas informācijas. Solīdas programmu lokalizācijas firmas iestrādā paketē arī nepieciešamos fontus, bet šis acīm redzot nav tas gadījums.

 

ir tach tada lieta kaa fontu substitucijas.

Manpraat vinjam butu tad jaaaizvieto ar tuvaako liidziigo fontu.

Pinacle jau ir taada bik.. interesanta.

Ja tur viss buutu unikoda taisiits tad taadai probeemai nebuutu jaabuut vispar.

Un kaada jeega likt pogaam kaadu iipashu shriftu???

mmm

nedomaaju.

Link to comment
Share on other sites

Guest ilkniite

Nu tā laikam mans ir baigais lāme, bet gudra tā kā tā netiku, pat iedabūju, lai man Mac Cirylic ietu, bet nekā, iespējams, ka pašai pinaclei kaut kādā lieta, ko es jau nu tiešām neieburšu....

Uzliku angliski, nav nemaz tik traki, kā biju domājusi, ka neko nesapratīšu.

Bet nu kas tā pa lietu tiešām nesaprotu, nez man vienīgai tādi gļuki icon_twisted.gif

Visiem palīdzētājiem paldiesiņš icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Atradu to dīvaino programmu par kuru rakstīju. Programma saucas “Findsys” un bija domāta HTB+ “sys key” meklēšanai. Tagad gan to programmu diez vai varēs kur atrast, jo tā operatīvi tika nomainīta ar citu izlabotu versiju. Tad nu tā, iekš “Language for non-Unicode programs” (Windows XP) ielieku Russian, pārstartēju kompi, bet programma tik un tā nerāda normālus krievu burtus. Un tad iekš “Regional Options->Standards and formats” ielieku Russian un brīnums – ir normāli burti, ielieku Ukrainian un arī viss pareizi, ielieku Uzbek (Cyrillic) – arī var visi izlasīt. Ja ielieku Uzbek (Latin) – atkal neko nevar izlasīt (“Location” visos gadījumos ir Latvia). Vienkārša Russian ielikšana “Standards and formats”, bez non-Unicode programs- Russian nedod izlasāmu rezultātu. Tātad, ja labi grib, var uzrakstīt tādu programmu kurai vienkārša non-Unicode valodas nomaiņa nepalīdz.

Šeit http://download.times.lv/ufes_download.php...=firza@inbox.lv to programmu var dabūt izmēģināšanai.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest John

Vai var izdariit shaadi - WINDOWS LASA GAN KRIEVISKI, GAN LATVISKI AR VISIEM MIKSTINAJUMIEM UN GARUMZIIMEEM, TAJAA PASHAA LAIKAA SAPROT KOREKTI GAN LATVISKI GAN KRIEVISKI, nekur nav `????` vai keburu!!!????? :?

Link to comment
Share on other sites

Ja programmas krievu un latviešu valodā ir rakstītas izmantojot UNICODE fontus, tad tām vajadzētu rādīt pareizus burtus abās valodās. Bet ja programma izmanto non-Unicode fontus, tad vienlaicīgi abās valodās pareizus burtus nedabūt. Var mēģināt izmantot Microsoft AppLocale http://www.microsoft.com/downloads/details...&displaylang=en, bet arī tas ne vienmēr palīdz.

Link to comment
Share on other sites

kakulacis
Vai kads ludzu man varetu pateikt ar kadu progu var dabut kompi krievu valodu????

 

Es gan labaak meginaatu dabuut no Latvijas prom ........... :) Nevis dabut krievu valodu datoraa :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...