Jump to content

Apple iPhone


Guest whstr
 Share

Recommended Posts

Beidzot! Ilgi gaidītais aparāts no Apple tb iPhone ir oficiāli prezentēts Mac World Expo. :cool: Telefons, protams, ir aprīkots ar mp3 pleijeri, to pašu iPod, pilda daudzas plaukstdatora funkcijas(visas :D) un vispār ir apveltīts ar apburošu dizainu un milzīgu displeju. 8-)

 

vairāk par tēmu TE

 

Es jau tagad labprāt to iegādātos :roll: ;-)

 

Ja kāds vēl nav atradis- diezgan laba prezentācija .. http://www.apple.com/iphone/

Link to comment
Share on other sites

Guest fubu

painkiller, es skatijos ebay'aa, bet audio_spoks jau pateica, apmeeram tadu arii redzeeju tur...

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Skaidra bilde. Nav tik traka cena. Varēja būt lielāka ar. Tik problēma tā, ka pie mums jau nenonāks pa tādu cenu, ja vispār nonāks. Else jau varētu sākt domāt par iegādi.

Link to comment
Share on other sites

viens ir prezentēt izstādē, otrs saņemt FCC approved stempeli un tikai tad var sākt tirgot.

Izlasiet taču paši iphone lapas apakšējo disclamer'i

Link to comment
Share on other sites

naakamo reizi sinhronizeejot jau gan autlukaa gan telefonaa paraadaas 2vi ieraksti ...

"J[]nis B[]rzi[][]" +3710000001

"Janis Berzins" +3710000001

Nu nez, kaa Tev, bet sinhronizeejot manu SE T630 ar Mac os x adreshu buku, nekad nav bijis chakara ar garumziimeem, ko nevar teikt par autluku

Link to comment
Share on other sites

Dīvainākais ka tajā gadžetā ir MacOS X iesprausts. Tas tiešām ir pārsteigums.

Link to comment
Share on other sites

gan jau kaut kaada apgraiziitaa versija

Kāda tur apgraizīta versija :) OS X balstās uz FreeBSD, kerneli ielikt mobilkā nav lielas problēmas, liekas ka viens otrs jau uz Linuxa darbija līdzīgus devaisus (Palmtopliidziigus). Applei vienīgi paveicās iebāzt to samērā glītā un mazā kastītē, pie tam pati interfeisa realizācija ir izdevusies - gan muzika, gan Video arī ir iekšā tā ka uzskatam ka tas ir tāds iPod uzlabojums (ar platformāta 3.5 colīgu ekrānu) + mails + browseris + telefons + dažādi sīkumiņi...

Man vismaz tādu gribās.

Link to comment
Share on other sites

Nē un šitais PDA http://en.wikipedia.org/wiki/Sharp_Zaurus jau ilgstoši darbojas uz Linux, ir arī kaut kādi nabagi- telefoni uz Linux - bet abi kopā - nē.

 

Edit: linux telefons piemēram: http://enterprise.linux.com/article.pl?sid...02&from=rss

Vēl motorolai bija http://www.mobiletechnews.com/info/2004/03/11/044337.html

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

Es īsti nesapratu vai šis iphone ir jau nopērkams?

DOmāju nepaies ne nedēļa ja USA varēs, tad arī pie mums būs... jo visi priekšnoasac;ījumi...

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris

Noskatījos prezentāciju, USA tik jūnijā, Eiropā tikai šā gada beigās būs. :?

Link to comment
Share on other sites

Šitas verķis vēl nav nopērkams, šamiem problēmas ar kaut kādu sīku firmēli, kas iepriekš esot patentējusi `iPhone`. Apple jau protams spiež uz to, ka 101 firma internetā lieto nosaukumu iPhone.

 

Amazon.de var rezervēt - lētākais maksā 899EUR.

 

Specifikācijā tipo ir visas tās pašas GSM frekvences kas pie mums, bet cilvēki runā, ka ar ASV pirktajiem telefoniem iekš LV var naglas dzīt sienā (piemēram) bet ne zvanīt.

Link to comment
Share on other sites

Da aprakstu kaut izlasījāt un visas reklāmas lapā noskatījāties?! iPhone ir ČETRFREKVENČU telefons - ar to var zvanīt VISUR uz zemeslodas - i amerikā i eiropā i austrālijā i āfrikā.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest kaasiitis

Kad sis brinums bus pieejams latviesiem varbut kads zin? Un ja es noperku Iphone arzemes varesu to lietot seit Latvija?

Link to comment
Share on other sites

Lietot noteikti varēs - tas ir četrfrekvenču tālrunis, un ir lietojams visā pasaulē (cepuri nost konstruktoru priekšā). Un, jā - iesaku pirkt (kad varēs) ārzemēs, jo Latvijā šis maksās tādu pašu ciparu cik ASV, tikai ciparam galā "$" aizstās ar "Ls". Vēl der atgādināt, ka jamais vēl nav pārdošanā.

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

kaasiitis - pieejams būs tad, kad šamo sāks ražot. Tas, ka tagad visi runā, neko vēl nozīmē. Ābolam vēl gana nāksies patiesāties (vai miljonus maksāt), lai vispār dabūtu šamo līdz tirdzniecībai. Tā ka līdz vasarai diez vai redzēsim.

Link to comment
Share on other sites

nu ko dzeki ja jau pacela shadu temu tad pa nelielu uzcenojumu teiksim +30 ls varu jums tadu sagadat no amerikas. visi papiiri un viss buus nebus protams kaste, jo savadak muita nedabushu pari ;)

Link to comment
Share on other sites

nu ko dzeki ja jau pacela shadu temu tad pa nelielu uzcenojumu teiksim +30 ls varu jums tadu sagadat no amerikas. visi papiiri un viss buus nebus protams kaste, jo savadak muita nedabushu pari ;)

 

Atcerieties,ka arii ASV tas telefons buus pieejams TIKAI ar Cingullar piesleegumu. Tb,ja kaads vinju gribees lietot citos tiiklos, buus jaapagaida atblokjeeshanas risinaajums iphone ;)

Link to comment
Share on other sites

pag vinju tak var vienkarsi tur nopirkt veikalaa vaitad nee?? nu ok ja vienkarsi paradisies veikala tad dodat zinju veel 6 meneshus man pazinja bus tur un 3 rez shajaa posmaa bus iespeja dabut mantas no turienes. 2x brauks sim cilvekam sieva un vares atvest un pedejo reiz cilveks pats, tad var ievest ari portativos un kaut ko lielaku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
_dunduks_

Lai arī šim telefonam launch date paredzēts tikai 29.jūnijā, bet kādas ir jūsu domas par šo teleponu? Vispār līdz šim mani bija dziļi vienalga, kādas jaunākas trubas parādās pārdošanā, kamēr esošā man strādāja, bet šis aprāts mani tomēr uzrunāja. 8 GB atmiņa, milzīgs ekrāns, qwerty klaviere - īsts izklaides centrs tavā kabatā. Sāku apsvērt domu tikt vaļā no sava pašreizējā k750i :-)

http://www.apple.com/iphone/

Link to comment
Share on other sites

stendec

Es domāju ka verķis reāls... bet es domāju ka es viņu diezi vai gribētu (ari par tādu cenu), tapēc ka varētu būt kā ar īpodiem... ka būs miļoniem... Man tomēr gribas mazliet individualitātes.... Tapēc es laprāt iegādātos tādu apar';atu tikai cita ražotāja analogu....

Link to comment
Share on other sites

Tāda greznuma lieta vien ir. Nez cik ērti ir lietot telefonu bez taustiņiem. :|

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Lielākā daļa fīču ir atkarīga no operatora piedāvāto pakalpojumu klāsta.

 

Man personīgi tomēr patīk dalītas ierīces. Telefons - zvaniem, fotoaparāts - fotogrāfijām un MP3 pleijeris - mūzikai.

Link to comment
Share on other sites

Dreamland

Lai arī šim telefonam launch date paredzēts tikai 29.jūnijā, bet kādas ir jūsu domas par šo teleponu? Vispār līdz šim mani bija dziļi vienalga, kādas jaunākas trubas parādās pārdošanā, kamēr esošā man strādāja, bet šis aprāts mani tomēr uzrunāja. 8 GB atmiņa, milzīgs ekrāns, qwerty klaviere - īsts izklaides centrs tavā kabatā. Sāku apsvērt domu tikt vaļā no sava pašreizējā k750i :-)

http://www.apple.com/iphone/

Saki, ar ko tevi neapmierina SE K750i? Apple iPhone protams ir smuks, reklāmās vienkārši "rulz", starp citu, vai ievēroji, ka phone funkcija tiek parādīta beigās tā starp citu visa cita starpā? Apple ir skaidri noteikusi vienu lietu - uz iPhone būs tikai Apple izveidotais softs. Kā enduserim tas nozīmē - no games, no fun ;-(. Ja jau gribas kārtīgu telefonu - meklē citā virzienā. Šoreiz Apple nošāvusi garām - par spīti smukajai reklāmai.

Ir krietni daudz alternatīvas gan no SE saimes, gan Nokia (N95 vienkārši "rulzz").

Link to comment
Share on other sites

stendec

Nu nez... es patlaban litoju telefonu bez taustiņiem... nu ekrāns paliek netīs, bet nu litot nav tik traki....

Link to comment
Share on other sites

nu man personīgi piedūra sistēmas ātrdarbība :) tīri intesants softs. Taču laikam speķosies gan viņš:(

Link to comment
Share on other sites

Varonis

'stendec' - kādu lieto? un kādas domas par SE m600?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

eBay viens pārdevējs viņu sola par 319 poundiem tiklīdz parādīsies pārdošanā. Cena nav sevišķi astranomiska salīdzinot ar citām līdzīgas iespējas trubām.

 

to NormaalsCilveeks:

varbūt kārtīgi nemklēju, bet kur tu lasīji, ka telefons ir bez austiņām?

Link to comment
Share on other sites

androidz

A vot kā viņu būs lietot ar vienu roku, nu piemēram, sēžot pies stūres!?

 

Tā jau devaiss izskatās zašibis, bet kamēr pačamdīts nav, grūti spriest cik šamais ir lietojams. Bet ja zvani un zvanīšana nav primārais ir ļoti OK. Vočenēs smuks un plāns. Man gan sāk patikt vieglāki un mazāki mobīlie, pašreizējais teletūbiju N70 liekas par smagu, laikam vecums...

 

An

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...