Jump to content

termo liimlenta


///MM
 Share

Recommended Posts

Ir tada mashinu radatoru limeshanai, dabonama ganjau autosalonos. Vai abpuseja nemaku teikt. Un esot skidraas liimes termodroshas.

Link to comment
Share on other sites

Shaada lieta vismaz kaadu briidi atpakalj bija dabonama ieksh EET icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir tada mashinu radatoru limeshanai, dabonama ganjau autosalonos. Vai abpuseja nemaku teikt. Un esot skidraas liimes termodroshas.

 

Termodrosha un termovadosha ir divas buutiski atschiriigas lietas ;)

Link to comment
Share on other sites

Ir tada mashinu radatoru limeshanai, dabonama ganjau autosalonos. Vai abpuseja nemaku teikt. Un esot skidraas liimes termodroshas.

 

Termodrosha un termovadosha ir divas buutiski atschiriigas lietas ;)

 

Labi, ka neviens nemeklee termo-nevadoshu termodroshu limlenti. :)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Kaads nezin kur vareetu dabuut abpuseeji liimeejoshos termo liimlentu, kura buutu piemeerota radiatoru liimeeshanai uz video kartes atminjas??

 

Pie mums , 35mm x 35mm , 1,18 Ls :D

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Kaads nezin kur vareetu dabuut abpuseeji liimeejoshos termo liimlentu, kura buutu piemeerota radiatoru liimeeshanai uz video kartes atminjas??

Pie mums , 35mm x 35mm , 1,18 Ls :D

Ja figeju, dorogaja redakcija icon_smile.gif

Man 3M 9885 lenta ar visu sūtīšanu no ārzemēm lētāk sanāca (tā maksāja ~7€ metrā), tāpat Arctic Alumina Thermal Adhesive, ar kuru var daudz lielāku laukumu noklāt, arī ir lētāka.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Kaads nezin kur vareetu dabuut abpuseeji liimeejoshos termo liimlentu, kura buutu piemeerota radiatoru liimeeshanai uz video kartes atminjas??

Pie mums , 35mm x 35mm , 1,18 Ls :D

Ja figeju, dorogaja redakcija icon_smile.gif

Man 3M 9885 lenta ar visu sūtīšanu no ārzemēm lētāk sanāca (tā maksāja ~7€ metrā), tāpat Arctic Alumina Thermal Adhesive, ar kuru var daudz lielāku laukumu noklāt, arī ir lētāka.

 

Nezinu gan ko tu figejis :D Tada cena ir , ja neapmierina vari ar izoleni sev radiku tiit klaat icon_twisted.gif Tam kam vajadzees vienu radiku pielimeet derees , neies tak veselu metru pirkt icon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Kaads nezin kur vareetu dabuut abpuseeji liimeejoshos termo liimlentu, kura buutu piemeerota radiatoru liimeeshanai uz video kartes atminjas??

 

Pie mums , 35mm x 35mm , 1,18 Ls :D

 

a termoliime jums tur ir???

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Kaads nezin kur vareetu dabuut abpuseeji liimeejoshos termo liimlentu, kura buutu piemeerota radiatoru liimeeshanai uz video kartes atminjas??

 

Pie mums , 35mm x 35mm , 1,18 Ls :D

 

a termoliime jums tur ir???

 

Nav, prieks kam tev taada ? icon_question.gif termopadu es liku uz vidika kuram nav caurumu borta, taa pielimejas ka nenoraut nost :D

Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan ko tu figejis :D Tada cena ir , ja neapmierina vari ar izoleni sev radiku tiit klaat  icon_twisted.gif Tam kam vajadzees vienu radiku pielimeet derees , neies tak veselu metru pirkt  icon_twisted.gif

Es saprotu, ka jūs lohus mēģinat ķert?

Ok, no šodienas sāku jaunu biznesu - pārdodu 3M termolentu 35x35mm par 0.50Ls bez PVN. Visi m/ sertifikāti un bučas nāk komplektā par velti icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Eh, mani arii interesee iegaadaat termoliimes lenti, taatad kadam ir ?!? Man vajag taadu, lai varu nogriezst pac cik lielu gribu, nu teiksim kaa izolaacijas lentes rulli un miers! Kautvai ar vienu metru pietiktu icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pag, a ja peerk to Thermaltake radiatorinju komplektu prieksh atminjas, vinjiem naak liidzi kaut kaads suuds ar ko tos radiatorinjus piestiprinaat?

Link to comment
Share on other sites

Eh, mani arii interesee iegaadaat termoliimes lenti, taatad kadam ir ?!? Man vajag taadu, lai varu nogriezst pac cik lielu gribu, nu teiksim kaa izolaacijas lentes rulli un miers! Kautvai ar vienu metru pietiktu icon_smile.gif

Nav problēmu, speciālā cena tev - 10€/metrā.

Link to comment
Share on other sites

Eh, mani arii interesee iegaadaat termoliimes lenti, taatad kadam ir ?!? Man vajag taadu, lai varu nogriezst pac cik lielu gribu, nu teiksim kaa izolaacijas lentes rulli un miers! Kautvai ar vienu metru pietiktu icon_smile.gif

Nav problēmu, speciālā cena tev - 10€/metrā.

 

A vienu kvadraatmetru slabo icon_question.gif

Link to comment
Share on other sites

Eh' date=' mani arii interesee iegaadaat termoliimes lenti, taatad kadam ir ?!? Man vajag taadu, lai varu nogriezst pac cik lielu gribu, nu teiksim kaa izolaacijas lentes rulli un miers! Kautvai ar vienu metru pietiktu [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

Nav problēmu, speciālā cena tev - 10€/metrā.

 

A vienu kvadraatmetru slabo icon_question.gif

Nu cik izmaksaa taads viens kvadraatmetrs ?!? Tur jau diezgan pikji vjag lai taadu dabuutu icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

pag' date=' a ja peerk to Thermaltake radiatorinju komplektu prieksh atminjas, vinjiem naak liidzi kaut kaads suuds ar ko tos radiatorinjus piestiprinaat?[/quote']

jā! :D

 

Amiņai vēl būtu ok termo līmlentu, bet katrā ziņā, ja vajag procim, tad gan labāk būtu termopastu Arctic Silver 5. Maksā ap piecīti tepat LV.

Link to comment
Share on other sites

pag' date=' a ja peerk to Thermaltake radiatorinju komplektu prieksh atminjas, vinjiem naak liidzi kaut kaads suuds ar ko tos radiatorinjus piestiprinaat?[/quote']

jā! :D

 

Amiņai vēl būtu ok termo līmlentu, bet katrā ziņā, ja vajag procim, tad gan labāk būtu termopastu Arctic Silver 5. Maksā ap piecīti tepat LV.

nu taatad man vairaak nekaadus suudus nebuus jaapeerk, ja es gribu tos radiatorinjus piemaukt pie GDDR?

Link to comment
Share on other sites

Guest buttons

ee josi, mosh tev kaads gabalinsh taas 3M 9885 lentas ir aizkjeeries, moken varam pa leeto kauko sarunaat?.. icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

pag' date=' a ja peerk to Thermaltake radiatorinju komplektu prieksh atminjas, vinjiem naak liidzi kaut kaads suuds ar ko tos radiatorinjus piestiprinaat?[/quote']

jā! :D

 

Amiņai vēl būtu ok termo līmlentu, bet katrā ziņā, ja vajag procim, tad gan labāk būtu termopastu Arctic Silver 5. Maksā ap piecīti tepat LV.

nu taatad man vairaak nekaadus suudus nebuus jaapeerk, ja es gribu tos radiatorinjus piemaukt pie GDDR?

 

Jā, vairāk nekas nebūs jāņem. Es ņēmu Thermaltake radiatorus un tie smuki pielīmējās pie video RAM icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest buttons

nu ar mani reekjinies. kaadu metrinju vareetu pacelt. protams pa ne taadaam cenaam kaa eet.. icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Paskaties te: http://computers.hardware.lv/items.php?id=51&menu_id=1

Tu ir tādi «PAD Thermal 5pcs package SPEEZE T725» pa Ls1. Vēl ir arī ļoti lēta termopasta «Pasta thermal Silver Grease 0.5g SPEEZE STARS-700» par 50 santīmiem ar 10% sudraba. Nedomāju, ka tas pats Arctic Silver-5 par Ls5 būs stipri labāks. Bet nu patlaban jamiem noliktavā tās pastas laikam nav.

Vispār kas ir labāk:

Thermal Impedance 0.03°C/W vai 0.06°C/W?

Thermal Conductivity 2.062 W/m-K vai 2.17 W/m-K?

Link to comment
Share on other sites

...ar 10% sudraba. Nedomāju' date=' ka tas pats Arctic Silver-5 par Ls5 būs stipri labāks. [/quote']

 

Nu padomaa veelreiz un paskaties cik milziiga ir starpiiba ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...