Jump to content

mDSL modems SpeedStream 4100


vidocq
 Share

Recommended Posts

gribu nedaudz paeksperimentēt ar modemu.. bet netieku viņam klāt, jo man nav zināma ne viņa IP ne username un psw..

vai kādam ir zināmi šie dati LTC modemiem?

it kā varētu resetot modemu, bet vai viņš tādā gadijumā nepazaudēs LTC specifisku konfigurāciju (ja tāda maz ir)?!

un vai kāds nepamestu man pamatīgāku info par šitiem modemiem? it kā gūglēju, bet tur visa prātīgā info pārsvarā franciski atradās.. :D

it kā izlasiju cauri pāris forumus šeit un nekur neatradu info (pie tā varētu būt vainojams miega bads - tādā gadijumā atvainojiet par lieku postu)

Link to comment
Share on other sites

Pfff.. Nekrāmējies ar to, par ko tev nav nekādas sajēgas. Modemam vispār nekādi nevar tikt klāt. Tas, kam vajag IP/user/pass ir rūteris nevis modems! Un vispār - kāda velna pēc tev vispār vajadzētu kautko darīt ar modemu? Tā ir iekārta, kas analogo līnijas signālu pārvērš digitālajā.

Link to comment
Share on other sites

nezinu par visiem, bet šiem modemiem ir jābūt pieejamam līdzīga tipa konfigurācijas interfeisam, kā tevis pieminētajam rūterim..

Link to comment
Share on other sites

Ā, tas bija tas ar vairākām izejas ligzdām? Tjipa, priekš MK2? Arī tas nav rūteris, bet gan switch, un arī tam nevar piekļūt klāt. :happy:

Viņš vienkārši ļauj pieslēgt vairākus datorus, ja tev ir vairākas IP adreses.

Link to comment
Share on other sites

Nopērc rūteri un čakarē cik uziet, vienkāršākais variants :mrgreen: un viņš jau tev gana daudz derīga pateica, ja pats nerubī ko runā tad turi muti ciet...

Labots - VIT
Link to comment
Share on other sites

rūterus varu čakarēt cauru dienu - ar laiku tas apnīk..

un tad jāķeras klāt lietām, no kurām maz ko saprotu - šajā gadijumā kokainā ietaise - DSL modems..

Link to comment
Share on other sites

Vispaar tikt klaat var, vai arii kljuudos, bet siemens lapaa es reiz mekleeju info, kaa update uzlikt Siemens modemam, tad bija plashaak izklaastiits kaa tikt klaat...Preciizu linku gan neatceros

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

to VIT:

nesaprotu ko tu te vispār vēl raksti..

Artanis teica, ka viņam klāt tikt nevar, bet es labi zinu, ka var.. tikai negribu to ateju resetot, ja nu gadijumā pazūd LTC settingi..

tu te kaut ko muldi par to, ka es neko nesaprotu, kaut gan vairāk liekas, ka pats modemu īsti acīs neesi redzējis..

 

to Nettwerk:

plds.. parakāšos pa viņu lapu..

Link to comment
Share on other sites

Paklau vecīt, kā tad tu skaidri zini, ka klāt var tikt, ja neesi to nekad ne redzējis kā to dara un pat nezini kā, zb šitādi te pārgudrie aunapieres kas vienmēr grib kaut ko sačakarēt, lai pēc tam citiem būtu dzīve grūtāka no viņiem.

Link to comment
Share on other sites

gadijumā nestrādā lattelecom'ā?! :roll: :mrgreen:

 

es esmu viņiem ticis klāt.. bet ar default settings.. tgd tur ir lattelecom konfigurācija.. tas ir tas ko man vajag.. ja es gribētu ko sačakarēt, tad sen būtu resetojis settingus.. bet no default'a man jēgas mazas..

Link to comment
Share on other sites

Ko tu tur māžojies? No sākuma raksti, ka nezini, vai maz kāda konfigurācija tur ir, tagad raksti, ka esi viņiem ticis klāt. Klauns kaut kāds, kā tiki pirmo reizi klat, tā tiec arī tagad.

Link to comment
Share on other sites

pēc defaulta pieeja viņiem ir caur 192.168.0.1 .. var gadīties, ka tiek jautāts modema pieejas kods (būtu jābūt uzlīmētam uz modema)..

tā kā es uz sava LTC modema neredzu uzlīmīti un arī caur 192.168.0.1 klāt netieku, tad pieņemu, ka viņi ir LTC pārkonfigurēti..

resetoju defaultos uzstādijumus - nav interneta un skaidrošanās ar LTC..

tieku klāt ar LTC passiem - viss, kā gribējās..

tiešām mans jautājums: ".. jo man nav zināma ne viņa IP ne username un psw..

vai kādam ir zināmi šie dati LTC modemiem?", ir tik neizprotams?!

Link to comment
Share on other sites

to VIT:

pirmkārt ēd sūdus: "..The IP address 192.168.0.1 is the default for some home broadband routers and other types of network equipment."

 

otrkārt palasi šito -> http://www.flexbeta.net/forums/index.php?s...p;mode=threaded

 

mož sapratīsi, ka, ja no manis uzdotā jautājuma neko nesaprati, tad te iekšā nekakā - man tas nepalīdz, šaubos vai kādam citam arī.. un krānu šitā arī nepastiepsi garāku..

 

turklāt tas, ka esi ieraudzijis vienu rūteri ar default 192.168.0.1, nenozīmē, ka visu brandu rūteriem tas ir defaults..

 

edit: izvēlies valodu, kādā ar mani sarunājies.. tas neko labu par tavu lauku intelektu neliecina.. ;)

Labots - vidocq
Link to comment
Share on other sites

Nu, nav tur nekāda ip adrese jāraksta, tikko apskatijos manuālī. Īsāk sakot, ar googli tu toč neesi draugos, ja visu šito laiku esi cītīgi meklējis un neko neesi atradis. Man, lai atrastu visu nepieciešamo, aizņēma 5min.

Link to comment
Share on other sites

Šim modemam, tāpat kā visiem citiem LTC modemiem ir no rūpnīcas iešūti LTC settingi. Sajāsi - līnija nepacelsies un varēsi saukt montieri un tēlot nezinīti.

Un es nerunāju par IP settingiem vai piekļuves paroli modemam, bet par drusku cita līmeņa settingiem. Čakarējot viņus tu neiegūsi NEKO, ātruma pieaugums tev nespīd, lauz tu viņu kaut vai ar dizassembleri.

Link to comment
Share on other sites

..Sajāsi - līnija nepacelsies un varēsi saukt montieri un tēlot nezinīti.

 

nu tieši tāpēc negribēju viņu resetot.. ;)

un arī ātruma pieaugums gluži nebija mans mērķis..

 

bet vienalga - paldies par info.. lūk kādas atbildes es gaidiju.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja LTC settingi ir iešūti firmwarē, tad resetojot viņš atgriezīsies pie LTC settingiem un viss.

ieteiktu kaut vai wikipēdijā mazliet palasīties kas ir DSL, DSL modems, ATM un DSLAM - pamata DSL "burvjuvārdi".

Link to comment
Share on other sites

4100 nebija no mazajiem vienporta modemiem? Tad viņam var tikt klāt tikai ar spec. ražotāja tūli, piem. tā bija ar LTC agrāk lietoto Ericsson HM130 (tāds mazs, balts) DSL modemu.

Link to comment
Share on other sites

vidocq zini ko, labāk paklusē, un beidz jāt LTK īpašumu, dabūsi vēl pa ādu par to, ka jaucies kur nevajaga, un ar šādiem tekstiem nekur tālu pats netiksi. Ja tev tas terminālis ēst neprasa, tad liec viņam mieru.

 

lūk kādas atbildes es gaidiju.. :)

Tu jau tādu atbildi saņēmi pirmajā posta, ja vēl nebij par to aizdomājies :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

to MarcisB:

jap.. tas ir mazais viena porta modems.. Siemens ražojums.. ;) principā man tos settingus pietiktu tikai redzēt.. kruķīt viņus nav vajadzības..

 

to VIT:

vēl tu te jaucies iekšā.. pirmkārt tas modems ir mans īpašums nevis lattelecom.. otrkārt es netaisos viņu sajāt.. treškārt nafig te vispār runa par manu māti..

vot kretīns..

stulbā lāme - es tev teicu - te krānu neizstaipīsi.. pagaidām esi izcēlies tikai ar savu aprobežoto stulbumu.. ja admins uzskatija šo jautājumu par nejēdzīgu, to vēl var saprast.. viņam tas varbūt neinteresē.. cilvēki, kas varēja ko sakarīgu pateikt, to arī izdarija.. BET KO TU TE VĒl stāsti?!

Link to comment
Share on other sites

Izlasi labāk lietošanas noteikumus, tas nav tavs īpašums tas ir LTK īpašums, Ja maz esi redzējis līgumu kura ir atrakstīts viss. Un tavas esošas darbības arī...

Labots - VIT
Link to comment
Share on other sites

pamatojoties uz līguma pielikuma 5.6 punktu es neesmu tiesīgs mainīt aparatūras vai tās konfigurācijas uzstādijumus.. un tas arī tā īsti nav vajadzīgs..

man vajag tos settingus.. ;)

un tas, ka tu joprojām ķeries pie katra salma, lai, sazin kādēļ, atturētu mani no šī soļa, man tiešām nav saprotams.. citi topiki, kur iespamot, nav?! Oo

Link to comment
Share on other sites

Mainiit vari pie nosacijuma ja dsl modemu esi nopircis no LTK... 24Ls laikam bija cena...Nu labaak jau ir nopirkt nekaa 2Ls menesii maksaat par kasti.... Un ja driikst zinaat kam tev tik ljooti settingus vajag?

Tas jau paliek diivaini...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Nu labi, necentīšos tevi atrunāt vairāk, dari kā gribi, tik pēc tam neraudi par sekām. Bet par to, ka tas ir tavs īpašums tā nav, kad tu lauz līgumu ar LTK viņi atņem tev to aparatūru ko ir uzstādījuši, jo par to viņi atbild. Un tas, ka kaut kāds idiots grib tikt klāti kaut kam, ko pats nejēdz kas ir, tad nu liecina tikai to, ka stulbumam nav robežu...

Labots - VIT
Link to comment
Share on other sites

man stāv vēl viens, ar kuru bez jebkādām saistībām varu čakarēties.. tam arī vajag settingus.. un vēl.. neviens taču nevar aizliegt man interesēties par lietām, ar kurām strādāju.. ja nu vienīgi mestnijs kings - VIT.. :mrgreen:

pieņemu, ka tu zem gultas turi visus līgumus un kādu likumu krājumu, pēc kuriem, tad arī ikdienā vadies, nevienu nepārkāpjot - kur nu trakais.. nav pat domas par pārkāpšanu vai izvairīšanos..

 

edit:

tu mani centies mācīt?! neuztraaucies.. ar sekām rēķinos.. pieņemu ka atšķirībā no tevis, kurš no viņām bēg kā no uguns, pēc principa - nav rīcības - nav seku.. woohoo.. apsveicu ar to, ka esi pilnīgi noz''elojams.. ;)

Labots - vidocq
Link to comment
Share on other sites

Nu par to, ka intresēties cilvēkam nav aizliegts, tas ir skaidrs, ir tomēr brīvā griba, bet tad arī tā būtu teicis, ka tev ir vēl kāds agregāts bez līgumsaistībām, bet nu tāpat tu viņam klāt netiksi un neredzēsi, kā tas ir rūterim vai vēl kādām tīkla iekārtām...

Labots - VIT
Link to comment
Share on other sites

Biedri pietiks kasities...Ko katrs dara lai nu tad paliek katra zinjaa...

Un no kljuudaam nemaacas ja cilveeks nekljuudas...

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

agregāts bez līgumsaistībām ir pilnīgi defaults un viņā iekšā tieku bez probzām.. vajag tikt iekšā arī LTC modemā, lai dabūtu tos god damn settingus.. turklāt man liekas, ka arī tas modems no LTC ir nopirkts.. man kaut kur ir pajāti tie līgumi.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

No sekām nebēgu. Un beidz tagad te nodarboties ar demagoģiju, ja tiešām tevi tas tik traki uzbudinā, ka tev saka kā ir un tu nespēj pieņemt esošās sekas utt., tad ar tevi ir smagi, dzīvē grūti ies. Man pilnīgi ir pohuj ko tu dari, bet nebrauc augumā, tu nāci lūgt šeit palīdzību, tev to arī deva, bet tu tā kā idiots stāsti visiem virsū, domā ka internets ir kaut kas savādāks, kā dzīvē, ja tu tā darīsi arī realitātē tad ar tevi būs ātri cauri, atceries to. ĀMEN man pietika ar tevi kauties, pārāk nesaprotams tu esi...

Link to comment
Share on other sites

Biedri pietiks kasities...Ko katrs dara lai nu tad paliek katra zinjaa...

Un no kljuudaam nemaacas ja cilveeks nekljuudas...

 

tas nebija mans mērķis..

+ kurš teica par tūļiem, lai piekļūtu modemam.. ?! mož ir kāda ideja, vai tādi atradīsies arī siemens modemiem?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...