Jump to content

dreambox web interfeis uz imac


dreambox500
 Share

Recommended Posts

Ir imac un dreambox500. Vēlos skatīties video caur enigmas web interfeisu. Man tiek pieprasīts x vlc plugins. Manā imac ir jaunākais vlc bet enigma to neredz. Kā viengā iespēja skatīties video man tiek piedāvāts itunes, kas protams šādu video atvērt nevar. Varbūt kāds var palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

dreambox500

Paldies par linku, bet tas nepalīdz. Tiem džekiem ir tieši tāda paša problēma kā man. VLC man ir instalēts, lietoju abus - Firefox un Safari. Mēģinot pieslēgties caur Web X Tv man tiek paziņots, ka man nav x-vlc-plugina, bet man ir tas sasodītais VLC. Varbūt konkrētais plugins kaut kā īpaši jāuzstāda? Ja mēģinu atvērt caur VLC pogu, tad man tiek piedāvāts izmantot Itunes vai arī saglabāt uz diska. Arī šis varinats nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Pārinstelē pa jaunu VLC un istalēšanas laikā viņš piedāvā to active x pluginu likt, ieliec ķeksīti un aiziet.. defaultā tā ķeksīša nav

Link to comment
Share on other sites

dreambox500

Pārinstelē pa jaunu VLC un istalēšanas laikā viņš piedāvā to active x pluginu likt, ieliec ķeksīti un aiziet.. defaultā tā ķeksīša nav

 

mēģināju, taču VLC nebija nekāda instalera. Attaisīju dmg failu un viss. Varbūt kaut kur preferencēs kas jāmaina?

Link to comment
Share on other sites

Drag the VLC application to your trash can. You can also remove the configuration file and the cache files in ~/Library/Preferences/VLC/. There is an AppleScript on the disk-image which lets you do this automatically.

pēctam ver .dmg vēlreiz :roll:

Link to comment
Share on other sites

dreambox500

Nu labi, izdzēsu arī no Libary, bet tas jau nemaina to, ka atverto dmg failu nekāda instalācija nesākas.

Link to comment
Share on other sites

dreambox500

Pie VLC intsalācijas vienkārši paņem custom un FF plaginu varēsi atķeksēt.

 

Kā tikt līdz instalācijai? Divas reizes izmēģināju. izdzēšu VLC un tad iztīru no Libary. Tad novelku no interneta jaunāko versiju, attaisu dmg failu un nav nekādas instalācijas. tur ir vairāki dokumentu faili, libary iztīrīšanas fails un pats VLC fails. Palaižot VLC sākas VLC un nav nekādu instalāciju.

 

Palīdziet tikt skaidrībā ar to pluginu.

 

Saskaņā ar VLC lapu es visu esmu darījis pareizi un nav nekādu instaleru.

http://www.videolan.org/vlc/download-macosx.html

 

Varbūt pluginu lieta ir kaut kur preferencēs noslēpta?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pluginu lieta ir kaut kur preferencēs noslēpta?

varbūt iekš menu VLC - add interface - web interface ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...