Jump to content

Laptop Audio Drivers


Guest VIT
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka šim modelim acer Extensa 5220 uzinstalējot tīru smuku windows xp proffesional, saliekot video, lan, wifi, Blūtūs draiverus un kad gribu likt skaņas draiverus no šīs mājas lapas http://support.acer-euro.com/drivers/downloads.html , jo diskā kas nāca līdzi ir draiveri tikai priekš Windows Vista, bet mājas lapā ir arī paradzēti priekš Windows Xp, bet tie nestrādā, uzinstalēju viņus, bet nu uz win startupiem met šāda tipa ģljukus, kas pievienots piesaistē, ir kādi ieteikumi kā varētu novērst šīs skaņas problēmas, pērējie draiveri smuki strādā nekādas problēmas, bet taisni uz skaņu šim modelim?

post-68723-1190913619_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ātri iemetot aci guglē, pamanīju, ka šis process palaižas no HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Pamēģini viņu izslēgt, ko tad šis saka. Skaņa tad ir?

Link to comment
Share on other sites

Kļūdas paziņojums nelec, bet nu skaņas nav :( aimirsu pieminēt, ka Sound iestatījumos rāda tikai kad ir Default device: Bluetooth Hands-Free Audio un viss, vairāk iespēju nepiedāvā izvēlēties, kaut gan no mājas lapas novilktais draiveris ir uzinstalēts...

Link to comment
Share on other sites

aha :) Audio_Realtek_v5.10.0.5423_XP, tā stāv rakstīts iekš ražotāja, bet nu što to kaut kas neiet kopā, tik īsti nav skaidrs kas, jo tad draiveris arī sadzīvo, vismaz pēc ražotāja teiktā, ar WinXp, netikai ar WinVista...

Link to comment
Share on other sites

Variants taisni tas pats :( Kas ta šitie pa brīnumiem, ka pārējie draiveri iet, a skaņas draiveris ne :S

Link to comment
Share on other sites

Tur ir tik, Vista 32 bit`u un Vista 64 bitu`u bet kada vela pec tad samie raksta ka ir ari pries WinXp, to nesaprotu :S

Link to comment
Share on other sites

visticamāk tev ir hd audio, sākumā ir jāuzliek m$ audio bus, pēc tam tik draiveris!

Link to comment
Share on other sites

Tas pats variants uz Xp :evil: Nospļāvos un izdarīju ļaunu darbu un uzstutēju Windows Vista, a tur ar skaņu vis ok. Nekas gribēju cilvēkam laba darīt un WinXp Lv valodā uzstutēt, lai ir vismaz ir kāda saprašana no tā visa + legāla programatūra, bet nu ja Laptops pret mani šitā, tad es pret viņu TĀ :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

pats nočakarējos ar tieši šādu datoru un skaņas draiveriem. Palīdzēja tas, ka device manager'ā noskanēju plug'n'play hardware un tad kompītis pats smuki salika skaņas draiverus :)

Link to comment
Share on other sites

Palaidu Xp kā 2`tro sistēmu, un patēstēju kas un kā, izprovēju arī vilis ieteikto, bet bez rezūltātiem, jāpaliek vien ir pie Windows Vista, savā ziņā jau cilvēkam būs vieglāk strādāt, bet atkal bišku sarežģītāk, jo Eng valoda i :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja extensa 5220 tad visu uz vinas var palaist ar xp, sobrid gan nevaru iedot draiverus, bet pirmdien varu iedot kad busu darba majas nestav serveris ar driveru bazi soory. Ja pareizi atceros tad vins uztaisija vienu microsodt devicu ar izsaukuma zimi zem system devices ar to vajag tikt kartiba un tad ar viss skan.

Link to comment
Share on other sites

He he tauta, ja kadam ir lidziga problema, sheku reku atrisinajums! Man viss tagad iet. :)

 

Ieejiet device managerii un Pie system devices jabut vienam device ar izsaukuma zimiti. uzlieciet tam uninstall un tad augsaa Action -> Scan for hardware chenges. Un tad vinsh atradis istos driverus, ko var novilkt netaa :)

Labots - marbl
Link to comment
Share on other sites

Man pie taa devaisa ar izsaukuma ziimi dereeja vienkaarshi Reinstall Driver, lai viss ietu kaa tam buutu jaabuut

Link to comment
Share on other sites

vaitik autors nebija meegjinaajis saakuma vistas draiveri uzinstaleet, ja taa, tad skaidrs, vajag xp reisntall un patiesho xp skanjas draiveri likt, zinu jko pats uztaisiju shaadu pat kljuudu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man arī ir Extensa 5220, problēmas bija tikai ar SATA draiveriem.

Es to risināju divējādi, sākumā salasijos forumā ka jāintegrē XP instalācijas diskā tie draiveri, bet nesanāca man kaut kas tur, neatrod HDD un viss.

Te nu mani daži laikam lamās, bet es novilku Vistai domāto svaigāko BIOS,drebošiem pirkstiem iešuvu to un viss notiek. :mrgreen:

Pašu XP uzliku bez problēmām, ar audio ar viss ir normāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest metalz

man ir shis pat kompis, problēma: audio draiveri neatrod vai tas ir bojaats vai kka taa.. - untitled.jpg

nesaprotu kādēļ tā, jo zinu, ka vienreiz jau biju uzinstalējis šo draiveri un toreiz viss darbojās kā nākas, tad kautkad pārinstalēju xp un ar topashu audio draivera instalāciju nekas nestrādā... čipset draivs arii ir kārtiibaa, nesaprotu kādēļ nestraadaa... vai ir iespējams, ka vainīga ir xp instalācija, jo vienīgais kas atšķīrās bija tā...

Labots - metalz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

metalz:

Meklē ražotāja mājas lapā Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) bus driver

Microsofts paši to nedod.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Man ar vienu acer bija liidziigi, izrariju taa:

add remove programmaas bija 2 mistiskie taadi tipa draiveri, kas saakaas ar kodu KB...... , saakumaa domaaju, ka tie ir kautkaadi win updeiti, tapeec neaiztiku, bet tad sadusmojos, noinstaleeju nost vinjus un draiveri smuki uzlikaas un viss bija ok :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...