Jump to content

Bumera vadītājs pie sturēs atslēdzies un stāsta, ka nezin kurš izraisija avariju


Guest Velis
 Share

Recommended Posts

http://auto.delfi.lv/zinas/raksts/4986

Karaliski :)

Policija ir uzdevumu augstumos.. dzērušo vīrieti nevar sodīt, neskatoties uz to, ka viņš atradās pie stūres tai brīdī kad mašīna tika atrasta, taču nav liecinieku, ka viņš vadīja un izraisija avariju :D

Varētu padomāt, ka kāds viņu pēc tam tur nosēdināja un pats aizmuka.. :D

Psc..

Banana kantri.. konkrēti.

Link to comment
Share on other sites

Šitas labs :D

Ir tak bijuši gadijumi ka džeks sadzēries apstājies ceļmalā guļ ne avārijas ne kas piebrauc policija un savās a te..

Link to comment
Share on other sites

Tātad, ja izraisa avāriju vai ir šmigā, tad vislabākais veids noparkoties vienalga kur un likties gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Eitanizēt ! Jo īpaši tos cēļu prostitūtas ! Nu ka var sabiedrībā nebūt naids un nicinājums pret policiju, ja pa brīdim uzpeld šādi darbinieki, kas spēs sabojāt arī desmit labu policistu nopelnus.

 

Palsiju raksta komentārus: apdauzītie BMW fani un apdauzītie BMW nīdeji. Kāda nafig starpība mašīņai?! ... nē nu statistiski, jā, daudzi pilnīgi atmarozaki pērk BMW, bet nejau visi BMW vadītāji ir atmarozaki, un nejau visi atmarozaki brauc ar BMW (Piemēram es esmu atmarozaks, bet braucu ar Ford...).

 

A par BMW vadītaju - nu protams, ka viņa situācija jebkurš gribēs atpirkties, bet nu braukšana dzērumā ir stūlbums, un žēl, ka par to nesodīs...

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Bija savlaik dzirdēts pa māxliniekiem kuri ievērojot mentus neapstājas, bet pa taisno mauc uz gārāžu.. caur pagalmiem bla bla bla.. iebrauc garāžās izrauj no bardačoka 0.5 un zalpom :)

Un kad piebrauc menti jams garāžā mētājās uz grīdas komā, bet tā kā neviens neredzēja šamo pie stūrēs nav ko sodīt :>

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

A kapēc ir jāpiedzeras?

Kapēc nevar ieskriet bārā uz kafiju tēju, tā 03 vietā?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Lai nevar piesiet ka dzērumā bija pie stūres.

Piedzēros bārā.. pie stūre sbiju skaidrā..

Uzjo.. iepūtiet man.

 

Man gan šķiet, ka šīs sviests tagad likumā ir kaut kā paredzēts..Tagad jau diezvai, kas tāds ies cauri :)

Link to comment
Share on other sites

Pēc avārijas(un laikam arī pēc CP auto apturēšanas) nedrīkst lietot alkoholu, taču ja nav viens vai otrs - iepūt.

Ja tu neesi mucis(nu tipa neredzeji), tad pofig, neko neizdarīs, bet ja muki, tad skaiti ka mukšana+alkohols...

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Bumerists gadienā nebija visiem labi zināmais ATAMAN ar "600 koņek huļi hočēš" uz dibenss ?

Konkrēti atsaldēts dunduks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...