Jump to content

Datortīklu/Sistēmu administrators meklē labi apmaksātu darbu Rīgā.


MIGs
 Share

Recommended Posts

mhh... un protams,papīri vienmēr var atspoguļot objektīvo zināšanu līmeni,ja? duriks.

Link to comment
Share on other sites

BaGa - dodies tieši tur ! Kas ir- pietrūkst zināšanu lai pārbaudītu vai es to visu protu ?! Nu ta jau aŗī ir mūsdienu nelaime un tieši tapēc prasa izglītības un sertifkātus - jo nav spējīgi pārbaudīt zināšanu līmeni...

 

Kāda darba devejam starpība, vai man ir ģimene, vai nav ?! tapēc jau padarītais darba apjoms un kvalitate nemainās. Starpcitu, man ir ģimene - sieva un dēls.

 

Nekur nestrādaju ?! Da labi, piestrādāt sāku no 14 gadu vecuma.

 

BaGa - tas ir tikai TAVS viedolkis.

 

Stroika nav mans aicinājums, laigan arī to esmu darijis. Nepatīk man rīt putekļus. Labāk daru, to kas man patīk. E=d, tev apnik deldēt krēslu un gribas uz stroiku, es savukārt labāk iebaucu ar mocīti meža vai uz trases. Un nejūtu vajadzību pēc stroikas. katram savs.

 

Tiem, kam nav pretenzijas, un nevēlas lielāku algu - tā ir jūsu problēma. Neuzspiediet man savu viedokli! :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Driizaak augstskolas diploms neko daudz nenoziimee! Tagad uz savas aadas izjuutu to ka maciibu progammaas ir pilnas ar visadiem meesliem un nevjadzigaam lietaam. Neaizmirsiisim, ka augstskolas taads savdabigs bizness vien ir un nav "izdevigi" iemaaciit visu ko vaig 3 gados. Lai tu sanjemtu to, ko tev darba tirguu vajag, augstskolaa jaanolauzh stipri vairaak. Un taapat tas viss buus pasausa teorija un pataalu no reaalaa darba tirgus.

Un tie kas apgalvo, ka tagad darba deveejs vispirms skataas uz tavu nozheelojamo bakalauru (ko esi pa pusei nopircis kaadaa no muusu "augstas kvalifikaacijas" augstskolaam) varbuut dziivo gadus desmit, piecpadsmit ilgaa pagaatnee, kad bija taa lieta savaadaak...

Darba pieredze un cilveeka pasha kaa taada pozitiivas iipashibas - VISUPIRMS!

Papiiri peec tam...

Labots - akalvīc
Link to comment
Share on other sites

heh...

ne ja pēc konkrētiem skiliem ej uz augstskolu, bet lai pierādītu, ka spēj kaut ko izdarīt.

un tas papīr nebūt nenozīmē, ka tu zini kaut ko specifisku, bet to, ka esi spējīgs iemācīties to ko vajadzēs.

neba pat pēc labas augstskolas studens uzrezi iet strādāt, un viss kā pa sviestu. katrā vietā sava specifika.

 

p.s. es pēc kārtējā diploma iegūsānas iehavoju darbā krietnu algas pielikumu.

Labots - PLB
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu cik tas diploms ir nenozīmīgs. Visās darba vietās ir prasījuši iesniegt diploma kopiju. Tur jau tā lieta mūsu valstī ka tā izglītība tāda parodija vien ir un visiem ir tas bakalaurs kabatā vienalga kāds. Un man liekas ka no darba devēja puses varētu būt tā ka comon ja jau tu pat tādu sviestu nevari dabūt ko tad tu vispār vari?

 

Nu jā un augstskola nesagatavo darba tirgum bet biški domāšanu pamaina pēc videnes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...