Jump to content

Dikti jestrs on-line biznesa simulators..


Guest free-
 Share

Recommended Posts

banner1.jpg

 

Pam paramm.. gribeetu piedaavaat tautai vienu dikti forshu brauzergeimu.. pasham dikti patiik, chomi ar speelee:

www.kapilands.com

 

Speele principaa ir taads kaa biznesa simulators.. Izveidojot savu akauntu, juus esat nodibinaajis firmu, un tagad nu jums ir jaashtuko kaadaa nozaree juus veelaties darboties.. Speeles elementu klaasts ir liels, varat razhot, paarstraadaat, paardot, tirgoties, piedaliities dazhaados kontestos, dziivoties par sameeraa forshu un lielu forumu, kaa arii pievienoties intresantam, un augosham komjunitijam!

 

Piem. Man pieder divi benziintanki, kuros es tirgoju benziinu, kuru iepeerku no kursabiedra, kursh savukaart to razho, no naftas, kuru iepeerk no kkaada chalja kkur.. Turpretii cits choms pats audzee seeklas, ar kuraam baro pasha audzeetos liellopus, tos savukaart aizved uz savu galjas kombinaatu, un peec tam eestuvee tirgo pasha ceptus steikus.. Kaa jau teicu izveele ljoti plasha, saakot no ogljracha lidz pat juvelierim, vai monitoru razhotaajam..

 

Droshi regjistreejamies, pievienojamies, pastaastam citiem.. GL :)

 

Ja jums ir jebkaadi jautaajumu, vai luugumi peec paliidziibas, droshi rakstam sheit, centiishos paliidzeet !

 

ps: visaa shajaa postaa neesu izmantojis nevienu linku, kas personiigi man dotu jebkaadu labumu (a.k.a werber), droshi juuzojam jebkuru linku ;)

 

-----------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...