Jump to content

Windows xp pro instalācija uz SATA II


Guest jawwww
 Share

Recommended Posts

Es vēlējos pajautāt - varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu vai zina, kas šādā situācijā ir darāms...

Man visu laiku bija Sata I cietais disks, kurš šobrīd vairs nestrādā, tādēļ ieliku pavisam jaunu Sata II cieto disku, lai gan mana mātesplate (ASUS K8S MX) atbalsta SATA 1.5gb cietos diskus.

Problēma ir tajā, ka Windows instalācijas sākumā tiek parādīts brīdinājums:

Setup did not find any hard disk drives installed in your computer.

 

Make sure any hard disk drives are powered on and properly connected to your computer and that any disk-related hardware configuration is correct. This may involve running a manufacturer-diagnostic or setup program. Setup cannot continue, to quit press F3.

 

Es jau centos pieinstalēt Sata draiveri no disketes, kā arī nlite izveidoto win instalāciju un sata draivera apvienojumu. Rezultāts nemainās. Vienīgi izmantojot disketi atsevišķi, tas ir, instalējot draiveri ar F6 utt., progress aiziet līdz error: cannot read un mistiska direktorija, kuru noslēdz fails textsetup ar faila paplašinājumu c (nevis oem kā vajadzētu).

 

Man vairs nav ideju, ko darīt un kā panākt, lai Win tiktu ieinstalēts...

Ceru uz atsaucību...

Link to comment
Share on other sites

Palasies te

 

šodien pats 1/2 dienu čakarējos :)

 

Ja iet runa par failu paplašinājumiem, manuprāt tas atkarīgs no windows XP versijas (iespējams, kļūdos), meklē Windows XP Corporate SP2 ar jūlija apdeitiem, tā iet rūkdama :>

Labots - Klaids
Link to comment
Share on other sites

Mazāk problēmu atrisinātu Windows Vista ;) Bet ja dators nav pietiekoši jaudīgs, vai arī lietotājam ir pretenzijas pret Vistu, tad varētu būt, ka tava disketa kaut kāda ne tāda pagadījusies, viens no risinājumiem, pameiģini to pašu visu uzkopēt uz jaunas tīras smukas disketītes. Kā tu darīji ar nlite, varbūt kaut ko esi izlaidsi kāda solī, un tapēc arī nekas nenotiekās...

Link to comment
Share on other sites

Guest jawwww

Paldies, cik tālu sniedzās manas kriev. val. zināšanas es palasīšu.

 

It kā jau bija jauna un smuka diskete, bet ...

 

Man agrāk bija Sata 1.5gb, tagad otrās paaudzes 3gb, tas ir, Sata II, bet vajadzeetu iet šā vai tā...

Link to comment
Share on other sites

Ir variants ar nLite un draiveru integrēšanu.

 

Es parasti ekstraktēju visus draiverus uz mātesplates cd un integrēju instalācija.

 

I miers.

 

 

 

Flopis ir anahronisms.

 

Sēdi kā tāds nelga ar 5 disketēm un ceri, ka viena lasīsies.

Link to comment
Share on other sites

Guest jawwww

Es to labprāt izdarītu , bet man otrā pusē ir tikai 8 pin (this is my first time with sata)...

Kā pārslēgt uz 1.5 gb režīmu?

Link to comment
Share on other sites

Guest jawwww

Tur nekā tāda nav.

Es vienīgi atradu grāmatiņā, ka:

In some rare cases SATA 1.5gb hosts cannot establish SATa interface connection with SATA 3gb devices due to interface protocol issues.

In this case you should switch your hard drive to SATA 1.5gb with a software which we are providing via www.samsunghdd.com

To vajag integrēt win instalācijā vai kā?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kā var zināt vai manam MB vajag sataII draiverus atsevišķi instalēt, jo citiem it kā jauniem MB jau neko nevajagot...(vai tad?)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...