Jump to content

Latvenergo telekomunikācijas


Zwobot
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Tie, kas kā savu telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju izvēlējušies Latvenergo, padalieties lūdzu pieredzē - kāda tad ir kvalitāte balsij un Internetam (īpaši ārzemes), kādi downtaimi, attieksme utt.

Vārdusakot, ja ir kas sakāms, tad labprāt to arī dzirdētu.

 

Apstākļi spiež biroju pieslēgt šiem, bet ja ir kaut cik manāmi downtaimi, sūdīga kvalitāte vai kas tāds, tad apstākļus nāksies mainīt...

 

Jau iepriekš pateicos!

 

Anyone :?:

 

Yep, priekš mājas lietotājiem diezgan nepopulārs risinājums, bet varbūt tomēr kāds korporatīvais klients atsauksies?

Link to comment
Share on other sites

Pieredzes ar netu man nav, bet esmu zvanījis šiem un apjautājies, internetu iespējams pieslēgt, ja elektrība nāk no augstsprieguma vadiem, tikai un vienīgi pagaidām.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram labi zināmais ISP un kabeļTV operators "Livas", pērk ārzemju trubu no Latvenergo.

Kad man bija "Livas" internets, ļoti labi gāja. Nesūdzējos.

Link to comment
Share on other sites

Cik man ir informaacija, tad Latvenergo ir viens no kvalitativaakajiem ISP aarpus Riigas. Cena ir atbilstosha kvalitaaei.

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Pashi no latvenergo njemam 600Mbit. Probleemu nav bijis.

 

edit: Ja neskaita, ka pagaajusho gadu vinjiem vienam ceragonam galva bija pusbeigta un miglas laikaa bija packet loss. Peec mazas chiiksteeshanas tomeer tika nomainiits.

 

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Pieredzes ar netu man nav, bet esmu zvanījis šiem un apjautājies, internetu iespējams pieslēgt, ja elektrība nāk no augstsprieguma vadiem, tikai un vienīgi pagaidām.

 

 

Nu nezinu gan, pieredze bija Ceesiis, kur tikai un veel tagad tiek izmantots Latvenergo internets. Cik atceros liidz Ceesu Latvenergo centraalei naak optika, jo shie piedaavaaja pa atseviskju samaksu arii izvietot serverus pie vinjiem, kur aatrums bija ljoti labs... .

Taalaak vinji klientiem liek SAF bezvadu sisteemas. Protams vinjiem jaabuut tieshai redzamiibai un praktiski vienaadiem augstumiem ar vinju torni. Shie peec vizuaalaa redzeeja viens otru, kaa arii meeriija preciizu augstumu ar GPS iekaartaam. Nu protams ka to dariija, lai ieguutu kvalitatiivu, nepaartrauktu signaali no punkta A uz punktu B.

P.S. tas gan bija pirms vairaakiem gadiem, kad vinji tikko saaka piedaavaat netu, bet domaaju, ka ir tikai labaak.

Privaatpersonaam gan nezinu kaada ir taa situaacija, ja vispaar piedaavaa... .

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atsauksmēm!

 

Runa iet par Rīgas centru un līdz pat birojam pienāks optika. Ja kādam vēl kas sakāms, tad droši :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ok, nu varu padalīties nelielā pieredzē.

Tātad, paņēmām tomēr to Latvenergo. Internets tiešām ir ļoti ļoti labs, nekādu neplānotu pārtraukumu, ātrums stabils utt.

 

BET... Ja piedāvājumā ir arī E1, neuzķeraties. Drīzāk jau ņemiet viņu piedāvātos IP telefonus un miers. E1 viņiem reāli nav!

Link to comment
Share on other sites

es te dzirdēju tādas baumas kad latvenergo taisoties pārklāt visu latvijas teritoriju ar Wi-fi bet cik tā taisnība galīgi nezinu :-|

 

tagad kad sāk pļāpāt pat latvenergo, tad atcerējos ka pirms daudziem gadiem bij tāda "Datoru avīze" un tur vienā numurā bij raksts par i-netu kas tiek piegādāts pa parastiem elektrības vadiem, bet laikam jau tas līdz mūsdienām nav izdzīvjis :?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...