Jump to content

MAC adress


Pritons
 Share

Recommended Posts

Elvis_preslijs

Tas bus tāpat taka divas mājas ar vienādu mājas adresi , nāk pastnieks hmm ir divas majas ar vienādu adresi nemetīšu pastu neviena

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

ķipa var, klonējot mac adresi, bet tas esot iespējams uz linux :)

dzirdēts ir, bet mēģināts nav.

Link to comment
Share on other sites

Vispaar jau vareeja gan, bet to liek ruuterim (repiiteram), lai vinju tiiklaa neredzeetu. Nezinu gan kaa ir ar ja kompim uzliek to pashu makadresi, kas ruuterim.

Kaapeec nepameegjini? Izprovee un pasaki mums ar kaa gaaja... .

Bet makadreses ir kloneetas, bet pamataa tikai repiiteros. Bija arii viens aksespoints, kursh panjeema kompja makadresi un to raidiija uz naakosho ruuteri, taa ka shis palika neredzams.

 

P.S. Elvis, nejauc Makadresi ar IP adresi... .

Labots - grisha
Link to comment
Share on other sites

MAC adrešu klonēšanu parasti pieļauj praktiski visas tīkla kartes. Cits jautājums, ka ne vienmēr atrodas softs, kas to konkrētai tīkla kartei spētu. Linux šajā ziņā ir mazliet labāk, bet tas arī viss.

 

Anyway, te jau pareizi teica, ka divas MAC vienā tīklā nestrādās. Viszemākajā līmenī dati lokālajā tīklā tiek nogādāti pēc MAC adreses. Ja būs divas vienādas, būs sviests. Kas tieši - neprognozēju...

Link to comment
Share on other sites

Ir mēģināta lieta :-D

Nets gāja un nekas nekur nekonfliktē, bet bija tā, ka gāja tam kompim, kurš pirmais kaut ko pieprasīja, un tā pārmaiņus katram gāja :-D

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Es taču saku ka nestrādās ,tikla nedrīkst būt divi interfeisi ar vienādu maku ;)

Tiko pameiģinaju monowallam uzlikt to pašu maku kas kompim uzreiz bija konflikts,vainu iedod vienadas ip un winda bļau kad ip konflikts vai ip nedod nemaz un ja iedod ip internets ta raustas ka nav lietojams

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

NC, Tev šodien mēnešreizes? :|

 

martinno - Routerim ir divas MAC adreses - iekšējā tīkla, un ārējā. Tu nomainīji ārējo, tāpēc iekšējā tīklā nekas nekonfliktē.

Link to comment
Share on other sites

NC... Tev toč vajag aiziet izgulēties! Izlasi topiku vēlreiz, un sapratīsi! :p

 

Never mind. Martinno izmainījis savu topiku, un tagad toč neko nevar saprast. :p

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Nu parasti ISP mīl sasiet MAC ar IP, cauri tikai tikai atļautās MAC un IP kombinācijas... Atliek tikai skanēt tīklu un uzsēsties uz kaimiņa MAC&IP. Ļoti jauks pasākums.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

ISP dara tikai pareizi a tava situaacija ir taad pat kaa "MAMMU MAN NAV NAUDAS AIZMNJEMIES MANAA VIETAA" ....

pasham par sevi kauns nepaliek ?

Par ko bija jākaunās?

Link to comment
Share on other sites

Runājot par MAC adresēm. Sekojošs jautājums:

 

Izveidojot bezvadu internetu un to piesaisot vienai noteiktai MAC adresei, vai tādā gadījumā ir iespējama ļaunprātīga interneta izmantošana?

Link to comment
Share on other sites

Yap, man tas pats mājās. Sākumā bija 1 PC, pēcāk uzradās otrs, tad routeris. Routerim jau vajadzēja klonēt MAC.

 

Vēl var arī būt variants, ka nomainās PC vai tīklene. Ja negribas čakarēties ar ISP & gaidīt, kamēr šie samaina, šis ir daudz ātrāks risinājums

Link to comment
Share on other sites

NC, maksaat ik meenesi 1.18 tikai taadeelj, ka ir nomainiits PC?

 

Bez tam, taa biezji vien ir aatraak nekaa zvaniit ISP.

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

piekriitu NC no vienas puses. :) tomeer ir ari taada lieta, ka tad vari cereet uz servisu, ja kkas neiet :)

Link to comment
Share on other sites

Pardon, bet es patiesi neredzu, kas tur nelegāls! Es no ISP pērku 1 gab. IP ar tai piekārtotajiem ātruma limitiem. Ko es ar šo IP daru, ir manis paša ziņā! Kauču web-klasteri turu! Ja es gribētu vēl 1 IP, es to nopirktu. Bet man pietiek ar vienu. Kur problēma?

 

Pievienots: Besides, kāpēc Tu domā, ka provaideri dod IP par 1Ls klāt? Manējais, piemēram, liek pirkt vēl vienu pieslēgumu...

Link to comment
Share on other sites

netoolai noruei govis piesleegumu
NC... davai turpinam šito no rīta, kad būsi skaidrā, ok? A citādi man leksikons netur Tavējam līdzi... :|
Link to comment
Share on other sites

NC, ja ir tikai viena kārba, bet kārbai ir nomainījusies tīklene un līdzarto arī MAC?

Link to comment
Share on other sites

Eu , eu nu jau aiziet offtopic......

 

 

Ieguvums?

 

Ja atrodies tiiklaa, kur visu kontrolee cits admins nevis tu, un vinjss caur savu ruuteri ierobezho netu, teoreetiski, mainot MAC adresi uz taadu, kaada ir rruuterim var ieguut netu taadu, kadu vinss ir pirms ruutera,..... :)

 

Nu katraa zinjaa tas ir tikai piennemums.......varbuut varat pateikt kaadu citu veidu??

Link to comment
Share on other sites

Mhh...

Parasti izmisīga vēlme visu kontrolēt ir raksturīga sīčiem, kam ir kontrole tikai pār memmītes doto piecīti.

Nah?

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

NU ķipa pritonam neapmierina, ka vinjam upload limits uzlikts, nu arii download,

meeginu jau vinju mierinat, bet nesanaak. Man ta po, galvanais lai visp pie neta resursuem tieku :) tas galvenais... lai updeitus var dabuu un infu ko vajag+ leenaam kadu filmu nowelku :)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Ja atrodies tiiklaa, kur visu kontrolee cits admins nevis tu, un vinjss caur savu ruuteri ierobezho netu, teoreetiski, mainot MAC adresi uz taadu, kaada ir rruuterim var ieguut netu taadu, kadu vinss ir pirms ruutera,..... :)

nezzz

kokaiins?

Link to comment
Share on other sites

MAC adreses izmanto komunikācijai LAN ietvaros. Atšķirībā no IP adreses, MAC adresēm jābūt unikālām tikai LAN ietvaros. Routeris, pēc savas definīcijas, ir ierīce, kas savieno divus neatkarīgus LAN'us. Katrā pusē ir savas MAC adreses, un vienas otru neietekmē.

Link to comment
Share on other sites

Man pirms dažām dienām mājās nosprāga kārba. Avārijas gadijumā pie tīkla pieslēdzu otru kārbu ar citu tīkleni... Samaniju tīklenes... Rezultātā biju pakāsis provaidera SMTP. Zvaniju provaideram, viņš nezināja kas tas tāds. Līgumā rakstīts, ka viss nezināmais man jāprasa provaideram. 6-tajā zvanā es viņam atklāju kāds ir viņa SMTP...

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

...

Ja atrodies tiiklaa, kur visu kontrolee cits admins nevis tu, un vinjss caur savu ruuteri ierobezho netu, teoreetiski, mainot MAC adresi uz taadu, kaada ir rruuterim var ieguut netu taadu, kadu vinss ir pirms ruutera,..... :)

...

 

Vispār, ja cilvēks, kurš uzlicis ierobežojumu, ir gana gudrs, tu, netiekot klāt viņa rūterim, neko pasākt, lai apietu ierobežojumus, nevari. Pirmkārt, visticamāk limits ir uzlikts vai nu interfeisam, vai arī IP adresēm. Pirmajā gadījumā tu pilnīgi neko nevari izdarīt, izņemot piesprausties pirms rūtera netam, otrajā - nomainīt IP adresi, bet, ja būsi uzlicis kkādu ne tādu, tad visticamāk tevi vienkārši nerūtēs uz ārpasauli.

 

Tā kā - softiski neapiesi tu savu ierobežojumu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Meh, kojās cik zinu nets ir nahaļavu un paredzēts galvenokārt mācību vajadzībām.

Un tad vēl pīkstēt ka redz neļauj kačat vai dzenāt CS ir stulbi. Paldies pasakiet ka vispār viņš tur ir.

Adminus var saprast, jo pāris psihpātiski P2P fanāti var tik smagi aizņemt visu tīklu ka nekam citam pāri nepaliks... Pārējie arī ir cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

Nečakarējiet sev smadzenes - divas vienādas MAC ethernet tīklā būt var, tikai devaisi ar vienādām MAC adresēm savā starpā ETH tīklā komunicēt nevar. Vienīgais, ko iegūsi uzliekot rūtera MAC savai tīklakartei ir viss ETH trafiks.

Link to comment
Share on other sites

Nelasīju visu to pavediena saturu, bet atbildot uz jautājumu - neredzu problēmu. Man pašam mājās gan PC gan Rūterim ir vienāda MAC, un viss šancē kā pienākas.. :?

Link to comment
Share on other sites

Ir mēģināts divām kārbām uzlikt vienādas ip un arī MAC adreses viss iet internets P2P trafiks. To var izmanot ka piemēram kaimiņam ir lielāks ātrums nekā Tev.

Link to comment
Share on other sites

Artanis:

jā, var redzēt ka nelasīji - VIENĀ tīklā nevar būt vienādas MAC. Un tava rūtera MAC ir ārējā (provaidera) tīklā, bet datora MAC ir iekšējā tīklā.

Link to comment
Share on other sites

Labi OK - nav bijusi nepieciešmība darīt to ETH tīklā, un ja tā labi padomā, kamdēļ nevarētu būt ETH frames ar vienādām source un destination address...... savukārt WIFI (konkrēti 802.11b) šitas ir ieprovēts un neticēsiet - divi devaisi (wifi kartiņas) ar vienu MAC lieliski konektējas klāt AP, uz AP tas izskatās kā viens reģistrācijas ieraksts ar to nodename, kurš devaiss pēdējais reģistrējās, savā starpā šīs te kartiņas nestrādās, savukārt viss pārējais iet uz urrā. Tas tā ievērībai tiem, kas domā, ka mac-filter ir superduper security.

 

Lapais - var gan - un pie tam VIENĀ ETH tīklā.

Labots - muca
Link to comment
Share on other sites

1. Ir laba programma priekš MAC adreses nomainīšanas Windowsā (Vistā neesmu mēģinājis) - SMAC.

2. Nesaprotu priekškam vispār censties likt vienādas MAC adreses vienā apakštīklā. Ja ir kaut kādas problēmas ar drošību, tās ir jārisina citos līmeņos. Tik pat labi var palaist pretējas auto plūsmas pa vienu ceļu. Avārijas jau būs varbūt maz (visi baidīsies spiest uz gāzes pedāļa), bet cik daudz citu problēmu saradīsies. ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...