Jump to content

8800 GTS 640 mb VS 2900XT ?


Guest Radeons
 Share

Recommended Posts

Ņem 8800GTS un miers. ATis lēnām mirst.

Link to comment
Share on other sites

Linki uz ārzemēm

 

...

 

Tas jau daudz ko izsaka

 

Patiesībā jau neko tas neizsaka.

 

Ir fakts, ka ir spēles, kur labāk darbojas ATI un ir tāds, kur nVidia,

tāpēc paņemt vienu konkrētu spēli par baisi objektīvu testu nav īpaši korekti.

 

Plašs apskats ir atrodams šeit:

http://www.www.xbitlabs.com/articles/video...2900-games.html

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

Heh. Atkal tā pati ATI draiveru problēma.

Tīri softiska risinājuma vaina. Tas arī viss.

Es ņemtu lētāko starp 2900XT un 8800GTS.. Pēc performances abas stipri līdzīgas savos +/-.

Link to comment
Share on other sites

Šodien tieši palasījos par šo tēmu. Atradu apjomīgu salīdzinājumu:

http://www.legionhardware.com/document.php?id=680

Vari burties cauri, ja nav slinkums, bet kopumā tur secinājums ir tāds: Vidēji šīs kartes ir vienādas gan cenā gan performancē. Atšķirība - 2900XT dažās spēlēs būtiski krīt ārā pie augstākajiem grafiskajiem uzstādījumiem. 8800GTS nevienā spēlē fps nenokrīt daudz zem 30. Un 8800GTS SLI tērē tikai mazliet vairāk enerģijas nekā viena 2900XT...

Labots - xnemiersx
Link to comment
Share on other sites

Guest Radeons

noichekoju linku, izpeetiju, tākā uz jauniem drauveriem ati nelieku cerības, tad domāju labāks pirkums būs 8800 GTS 640 mb. ;) Ja es jau kā Radeon fans no abām izvēlējos nvidea, tad tas jau par ko liecina :(

 

Negribu veidot jaunu topika nosaukumu, tāpec lūgšu pēc padoma, pērku es to 8800 GTS , bet svīst izskatās viņa kā cūka :)) lieta tāda , doma piepirkt vga zalman kūlerīti, cik saprātīgi tas ir un kādu ņemt cenu diapazonā 20 ls ?

Labots - Radeons
Link to comment
Share on other sites

Guest Radeons

Doma dzīt karti līdz maks , vinjam naak veel redeliites atminjai klāt ?

 

Hmm palasīju relīzu overclockers.ru, no stock dzeses nekas īpašs temp. zinjaa neatshkiras, vieniigi klusaaks, nav taas naudas veerts :( stock coolers pietiekami labs pat prieksh zalman VF900 dzeses !

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

HD2900XT ir tikpatātra kā 8800GTX spēlēs. 3dmarkās pat ātrāka par 8800Ultra.

Vajag skatīties benčmarkas ar catalyst 7.8/7.9, nevis vecām drazām.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

Jūzerneims jau, manuprāt, norāda kā pusē autors stāv. :)

Bet es ņemtu Nvidia ar to pašu klasisko iemeslu - draiveru čakars daudzkārt mazāks.

Bez tam, Nvidia parasti krutām kartēm iedod tāu futlāri, ka maz nemetās.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Bet es ņemtu Nvidia ar to pašu klasisko iemeslu - draiveru čakars daudzkārt mazāks.

Jāarstē līkrocību. Neesmu sastapies ar tik globālām problēmām, ka tamdēļ būtu jāņem nVidia.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

Esmu gala jūzeris, kas netaisās lasīt 10 lappuses teksta, lai ieinstalētu TIKAI draiverus, nevis vēl papildus 7 programmas un 3 trial brīnumus vai vēl sazin ko. Tā vienkāršā iemesla dēļ (ka neesmu ūberterminoators, kam ir vēlme izprast tranzistoru darbību vai dzelžu savietojamības principus) izvēlos saprotamāko un vieglāk lietojamo. Lai vai kā tas performētu (saprāta robežās arī sliktāk par labāku konkuentu).

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Ieviņam - kāpēc parastam lietotājam ir jācīnas ar līkajiem draiveriem vai vēl nez ko...???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

strids abpusejs.

vienmer esu lietojis radeon draiveri nekad nav sagadajusi problemas, tads divains uzskats :D

iegadajos GF karti un jutos mazliet iegrabies- gribejas mazliet vairak jaudas skatijos testus :D

understood...

Link to comment
Share on other sites

Jā un tā arī neviens neatbildēja par barokli.

Man interesē kaadu barokli vajadzēs priekss 8800 Gts vai 8800 Gt.

Pagaidām keisā atrodas 460 W baroklis, kurss pārslogots līdz maximumam un par cik drīzumā ņemšu

vai nu 8800 Gts, vai 8800 Gt, tad gribētos uzzinaat ar kādas firmas un cik jaudīgu barokli pietiks, lai

viss darbotos.

Labots - redkeny
Link to comment
Share on other sites

DJ_BioniX

tas vareetu buut par iisu. kkur bija to jaudas pateerinjs buutaa. idle staavoklii kkur ap 160 W eedot. un pie darba apstaakljiem birs 200 W. tad reekinies pats tavs 460W buus par iisu. pats lietoju 550 W un ir oki... nekaadu probleemu ar jaudas truukumu.

Labots - DJ_BioniX
Link to comment
Share on other sites

Ja wolfs tu jautaa man tad:

 

AMD Dual Core 4200

3Gb Rams

Viens 400Gb 7200 rmp cietnis

460 W Powerman baroklis

2 CD/DVD RW

Gf 7900 GTX videne

Tv karte

Amanda Coolers ar PCI karti coolera kontroleessanai.

+ Veel 5 karlisoni keisa aukstumam.

 

Tad kaadu barokli man likt ja nnemu 8800 GTS 640 mb 320 bit karti.

Labots - redkeny
Link to comment
Share on other sites

DJ_BioniX

man no HEC firmas ir 550 Watiigais. un klusss....

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

ka parasti rodas strids starp nvidia un ati tiem kam nvidia ati sux un otradi un ta bus vienmer :grin::mrgreen:

Labots - Lampa
Link to comment
Share on other sites

Netrako- pagaidi, līdz bodēs būs 8800GT, jo ja jau 8800GTS 320MB testos bija labāka par 640MB, tad nafig tev 640? Un LV pašlaik pieejamie 640MB GTS nav jaunie varianti ar papildus konvejieriem, bet vecās versijas, kas vēl ilgi sēdēs plauktos.

Labots - Snorx
Link to comment
Share on other sites

Man riebjas NVIDIA bet 8800 ņēmu tikai dēļ "NVIDIA - the way it's ment to be played". Cik spēles esi redzējis īpaši optimizētas radeonam? Un spēles var būt vienīgais iemesls šāda līmeņa karšu izvēlē.

Link to comment
Share on other sites

man ar pie rizes jautaajums par barosanas bloku. Kurs tad butu labaks cenaa ap 60Ls? HEC 550W vai OCZ STEALTH/XSTREAM 600W? Vai arii ieskat kaadu citu ap sho cenu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

Man riebjas NVIDIA bet 8800 ņēmu tikai dēļ "NVIDIA - the way it's ment to be played". Cik spēles esi redzējis īpaši optimizētas radeonam? Un spēles var būt vienīgais iemesls šāda līmeņa karšu izvēlē.

 

Vienu - HL2 :)

 

vissāpīgāk to logo "the way it`s ment to be payed" bija kad spēlēju geimus uz FX5200 uz 10-15fps ar lielāko daļu settingu norubītu

 

pašlaik stāv 2 x 6600GT - gaidu nvidias 9xxx sērijas vai radeon 3xxx sērijas lai upgreidotos..

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens geims kurš ir optimizēts Radeonam ir Call of Juarez. Bet principā Radeon kartēm potenciāls ir pietiekoši liels, bet viņas nav optimizētas pc gāmēm, bet gan vairāk darbam ar 3Dsmax, photoshop... Ne jau velti viņām ir GDDR4 mem čipi, un 320 stream processors, būtu atbilstoši draiveri gāmēm, būt Radeons geimeru choise, bet laikam Radeonu programētāju team'am tas neinteresē... Bet tik un tā brīnumus var sagaidīt no Radeonu puses, gluži tāpat kad šie izdeva ATI CCC 7.10

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...