Jump to content

Millenium [Kā noformatēt cieto disku?]


dk1988
 Share

Recommended Posts

iemet cd ieksh cd-rom un paarstartee, ja taa nejiet tad uztaisi stratup disketiiti un viss

Link to comment
Share on other sites

my computer > laba peles auss uz floppy draiva > format un ieliec tjeksiiti Make ms-dos startup floppy vai kaukaa taa.... var arii imagus kachaat no neta.

Link to comment
Share on other sites

Kautkā vienkāršāk nevar? Neeksistē tāda funkcija par to flopiju. Kā noformatēt cieto, caur MSDOS?

Link to comment
Share on other sites

Kautkā vienkāršāk nevar? Neeksistē tāda funkcija par to flopiju. Kā noformatēt cieto' date=' caur MSDOS?[/quote']

 

neesi mēģinājis pats sev ar labo vai kreiso roku nocirst abas?

win ari nevar sevi iznīdēt!

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
Kautkā vienkāršāk nevar? Neeksistē tāda funkcija par to flopiju. Kā noformatēt cieto' date=' caur MSDOS?[/quote']

 

Kur nu vairs elementaaraa???? Kaada funkcija neeksistee? Man liekas Tu kautko neesi pareizi sapratis par taam funkcijaam icon_wink.gif Ieliec disketi diskiekartaa - spied reset, pradaas melns ekraans raksti format c:

 

Nav taada win Me, kuram pie disketes formateesanas nevareetu izveleeties uztaisiit startup disketi.

Link to comment
Share on other sites

Nāksies pastāstīt īsto situācijas nopietnību.Esu pie drauga. Viņa sākotnējais kompis P3 ~700mhz, video 64mb GeForce. Via Chipset Mainboard... Karoč, atnāk datoriķis un nomaina procesoru uz Duron 933mhz, mātes plate pavisam cita, video karte 6!!! mb. Tātad format atkrīt.Nav man jaunās plates draivera. Jadabū virsu win98 uz mileniuma nedzēšot neko citu.

Link to comment
Share on other sites

Nāksies pastāstīt īsto situācijas nopietnību.Esu pie drauga. Viņa sākotnējais kompis P3 ~700mhz' date=' video 64mb GeForce. Via Chipset Mainboard... Karoč, atnāk datoriķis un nomaina procesoru uz Duron 933mhz, mātes plate pavisam cita, video karte 6!!! mb. Tātad format atkrīt.Nav man jaunās plates draivera. Jadabū virsu win98 uz mileniuma nedzēšot neko citu.[/quote']

 

wins neprot instalēt jaunākai versijai pa virsu vecāku! lasīt neproti ko tev installeris saka?

Link to comment
Share on other sites

Kompis viss ir izmainīts un diska jaunajai mātesplatei arī nav. Viss pie tā datoriķa.

 

un uz ko tad tu taisies instalēt to win? ramā pakārsi?

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Tu to kompi vispaar vari iesleegt? ....Patiesiiba tocna rodas jautaajums, vai pats saproti, ko isti gribi izdariit??? Uzinstaleet win 98 uz kompja, kuraa kaadreiz staveeja cietais disks ar wim Me....bet tagad nav vispaar cietaa diska. Kaada tad atskiriiba, kas tur vispaar kaadreiz staveejis, ja nav kur instaleet ???? icon_mrgreen.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad es nerakstītu te. Cietais protams ir. Es pieminēju procesoru, video karti un mātes plati, lai parādītu kas ir mainīts. Tās 3 lietas ir mainītas un es jau parādiju pret ko.

Link to comment
Share on other sites

HDD ir - 40 gb Maxtor - viss. NAV CD ar matesplates draiveriem, jo ,ka jau teicu, ir ielikta cita mates plate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Zajac

Liec Win98 Instalācijas CD iekš to CD-ROM un laid "Start computer with CD-ROM support" ... pēc tam format c: /q un "ģelo v šļape"

Link to comment
Share on other sites

Patiesi - vieniigi caur Win98 sisteemas disku/disketi, no kura var iestarteeties. Un tad jau Tev to komandu tur teica!

 

Ak, jaa - starp citu, uz Win98 diska taa komanda (lasi: programma) atrodas uz diska, folderii Win98. Kjipa, pienjemot, ka D: Tev ir CD, Tev buutu jaaraxta:

D:

cd Win98

format C:

Link to comment
Share on other sites

Guest qwertyui
Nāksies pastāstīt īsto situācijas nopietnību.Esu pie drauga. Viņa sākotnējais kompis P3 ~700mhz' date=' video 64mb GeForce. Via Chipset Mainboard... Karoč, atnāk datoriķis un nomaina procesoru uz Duron 933mhz, mātes plate pavisam cita, video karte 6!!! mb. Tātad format atkrīt.Nav man jaunās plates draivera. Jadabū virsu win98 uz mileniuma nedzēšot neko citu.[/quote']

 

 

Izklausaas, ka Tu veciit slimo ar akuuto shizofreeniju 3 stadijaa.....

 

A tu savam divritenim samainiiji riepas gaisu no vasaras uz ziemas? ja nee, tad pamaagjini, varbuut tas paliidzees uzinstaleet Win98...

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu galvenā problēma ir mātesplates un, laikam, arī videokartes draiveri, kuru tev nav.

Iesaku novilkt Everest Home Edition v1.51, ar viņa palīdzību varēsi atrast dariverus un oēc tam mierīgu prātu pārlikt sistēmu...

Link to comment
Share on other sites

Jau iepriekš dokumenti bija sarakstīti diskos. Patiešī'ba tas datoriķis visu salaida dēlī nomainot bez atļaujas visu. Par laimi tas nav mans dators, tacu neudzrošinājos neko aiztikt,būs vien jāved uz servisu pie īstiem speciem. Es lietoju Aida 32 - ar to vismaz šo to atradu.

Link to comment
Share on other sites

Guest kaalis

taa ka tu raksti tu vari tikt pie I-neta.

taalaak tu vari samekleet savai maatesplatei draiverus.

ja nezini kaa sauc tavu MB novelc kaadu softu (Sandra, whatever)

vai

piezvani tavam datorikjim un prosta uzprasi.

ja nezini numuru vai karoche neko par vinju tad saglabaa visu windows mapi uz kaada cd-r/rw un kad vajadzees maatenei draiverus noraadi celju uz sho mapi.

startup diskete: format c: /q

(quick format).

 

ja bija nepiecieshams kas cits tad sorry.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest maarks

Kautkā vienkāršāk nevar? Neeksistē tāda funkcija par to flopiju. Kā noformatēt cieto, caur MSDOS?

 

Es arī uztaisīju startup disketi.

Tālāk pēc A:\> rakstu

 

A:\>format C:

 

enter

 

bad comand

 

Kas par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

A tev disketē programma format.exe ir ? Paskaties ar komandu dir .

Link to comment
Share on other sites

Guest maarks

A tev disketē programma format.exe ir ? Paskaties ar komandu dir .

 

Paldies, ir jau noformetēts! Kā no DOS disketes norādīt ceļu līdz windows xp .exe failam. Windows instalācijas atrodas uz diska CD-romā?

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi likt XP, kāpēc vispār tev vajadzēja formatēt no disketes? Uzliec BIOSā, lai bootojas no CD, lasi komandas un pēc kādām 5 min. nonāksi līdz vietai, kur piedāvā formatēt.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, ir jau noformetēts! Kā no DOS disketes norādīt ceļu līdz windows xp .exe failam. Windows instalācijas atrodas uz diska CD-romā?

d:\i386\winnt.exe

 

Ja gribi likt XP, kāpēc vispār tev vajadzēja formatēt no disketes? Uzliec BIOSā, lai bootojas no CD, lasi komandas un pēc kādām 5 min. nonāksi līdz vietai, kur piedāvā formatēt.

cilvēks varbūt grib kautko iemācīties, nevis tikai next, next, ..., finish [tādā garā]

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...