Jump to content

Canon Pixma 1800


mazais-5
 Share

Recommended Posts

Vēlos iegādāties ,,pa lēto,, printeri,mājas vajadzībām. Šo sadaļu izlasīju visu. Secināju-man būs derīgs

Canon tintes priteris. Daudz labas atsauksmes ir par Canon Pixma ip 1000. Bet tā kā šo modeli diez vai vairs

var kur nopirkt,atradu netā Canon Pixma ip 1800,un 1600 Vai arī šie modeļi ir pašam uzpildāmi,kā 1000? Vai ir dabūja

mi kārtridži ,,pa lēto,,? Un ja ne,cik maksā oriģinālie? Zinošie lūdzu paskaidrojiet.

Labots - mazais-5
Link to comment
Share on other sites

Lietoju IP1700 nav nevainas drukā labi, ātri! Kartridžus gan vēl nav nācies mainīt! Takā šis printeris maksāja lētāk nekā nomainīt kartridžus vecajam HP aparātam tad kopumā baigi labs aparāts :) :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu jau ne reizi vien teicis un atkārtošu vēlreiz - ja vēlies lai printeris labi strādā un negribi stāties intīmās attiecībās ar jamo, Tev būs lietot oriģinālos kārtridžus.

Nevajag klausīties tos kas brēc ka oriģinālie tik dārgi, tik dārgi, ka nav vērts pirkt un paši pilda savos printeros visādus sūdus un iesaka arī citiem do darīt. Jā, oriģinālais maksā nedaudz dārgāk, bet par to cenu Tu iegūsti izdrukas kvalitāti un vari aprukāt krietni vien vairāk lapu nekā ar neoriģinālajām tintēm. Un printerim saglabājas ražotāja garantija. Kad vienreiz tauta to sapratīs!

Link to comment
Share on other sites

pirms pērc, vajag apskatīt kartridzas, vai viegli uzpildīt. Man ir 4200, bet tam ir tadas stulbas svammes iekšā un tilpums mazs, pāris reizes uzpildi un pēc tam japerk atkal jauns, jo nez kāpēc sāk slikti printēt.

Ir vēl cits kombains Brother, par to tik to labāko var teikt, viegli pildīt un galvenais ka daudz var uzpildīt vienā reizē.

 

IVO.

Taisnība tev ir tikai pa kvalitāti, ja vēlies foto printēt tad tikai orgiāli, bet parastam textam pokuj kāda tinte.

Uzpildīt man maksā nu rupji teiksim 1ls 1 gabalu, bet veikala tinte maksā 9 ls krāsainās un 11 ls melnā(printerī ir 5 kartridzas ar tinti).

Ja vien tev nav printeris pa 200 ls , nav jēgas iespringt un sabojāšanos un garantiju ;-)

Katrs taupa kā māk.

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš
Jā, oriģinālais maksā nedaudz dārgāk, bet par to cenu Tu iegūsti izdrukas kvalitāti un vari aprukāt krietni vien vairāk lapu nekā ar neoriģinālajām tintēm.

Vot tikai nevajag. Kāda tur izdrukas kvalitāte melnbaltajai bildei? Fetišu dzīt ar oriģinālajām, protams, var, bet tas nenozīmē ka aftermarket ir sūdīgāks. Kā reiz, HP seminārā tieši to arī pateica, ka ir ražotāji, kam alternatīvie kārtridži ir ļoti kvalitatīvi, tā kā atliek vien eksperimentēt.

Normālā situācijā oriģinālie mētājas atvilknē, tiek drukāts ar aftermarket un pie bilžu izdrukas (mhh, cik nu tāda būtu...) iebāž oriģinālus.

Link to comment
Share on other sites

Te gāja runa par Canon, un, ja es pats nebūtu nokāvis savu iepriekšējo printeri (drukas galvu), lietojot neoriģionālās tintes, tad varbūt tā nerunātu. HP protams var pildīt, jo drukas galva mainās kopā ar kārtridžu un ja nosprāgst, tad nopērc jaunu kārtridžu un uz priekšu. Savukārt Canon jauna drukas galva maksā tikpat cik jauns printeris un neoriģinālajai tintei iekalstot viegli parasti tiek nokauta. Tur jau tā starpība, ka oriģinālā tinte nekad neiekalst.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

ivo,es piekrītu tavam teiktajam. Un tā kā man tā drukāšana paredzēta samērā maz,es noteikti pieņemu tavu variantu.(par oriģināliem kartridžiem),jo teiciens,,skopais(taupīgais) maksā divreiz,ir jāņem vērā. Paldies tev.

 

Vienīgais ko vēl gribētu zināt,vai Canon Pixma,,all in one,, kopēšanas kvalitāte ir tāda pati kā printēšanas?

Dažreiz rodas vajadzība kopēt. Kā Canon Pixma printē to es redzēju.Kvalitāte apmierina.Ar cieņu.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

man ari ir 1800 pixma strada ka velns 8) un ievinš man nav 40 manir laikam 37 melna un 38krasaina

Labots - Lampa
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Man arī Canon, arī PIXMA ip1000, un arī kopš dzimšanas nav redzējis oriģinālo tinti. Pat tad, ja tagad viņam nosprāgs galva (dēļ neoriģinālajām tintēm), kārtridžu cenu starpība jau sen to skādi ir atpelnījusi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

pixma 1800 maksā cik?

nu... latus 40?

cik maksā oriģinālie kārtridži?

teiksim 15+10; feiki attiecīgi ierakstīsies teiksim 12 latos

 

vienkāršā matemātika = parēķināt cik ātrā laikā atpelnīsies kārtridžu uzpilde

varu saderēt, ka tas notiks ātrāk nekā printeris sāks streikot...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ieviņš, es jau ar par to pašu. Turklāt - galvas beidzas nost ne jau no neoriģinālajām tintēm, bet gan no bezdarbības. Ja kādas nopērk printeri tikai tamdēļ, lai reizi gadā izprintētu kursadarbu, tad katru kursadarbu viņš drukās ar citu galvu. Bet, ja galva nemainās kopā ar kārtridžu, tad - ar citu printeri.

 

OK, es pieļauju, ka oriģinālajiem kārtridžiem tas drošais bezdarbības periods ir par dažām dienām ilgāks, bet ja vismaz reizi nedēļā izprintē kaut lapu, tad tas neko nemaina.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...