Jump to content

Bites gprs iestat.


puike99
 Share

Recommended Posts

Varbuut kaads labs cilveeks vareetu pateikt kur samekleet vai paskatiities savaa telefoninjaa Bitei interneta iestatiijumus.. Maajaslapaa nevaru atrast, bet zvaniit slinkums (laikam pat piecus sanjus kaasa par to?)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tas arii ir tas ko man vajag :) Njaa es laikam ieprieksh ne tur mekleeju.. Liels paldies..

Labots - puike99
Link to comment
Share on other sites

Pareizi TokRa!

Jaunatne tagad ir TĀ izlaidusies, ka pat drīz pašiem būs slinkums pēcpusi noslaucīt... :?

Link to comment
Share on other sites

bide, slikti esi mēģinājis - es veselu gadu esmu "baudījis" iBiroju. Tur man maximālais ātrums 3G zonā bija 12 KB/s - parasti 3 - 4 KB/s Tagad lietoju Bites Vodafone Mobile Connect Standard - tas ir ātrums - ~ 100 KB/s.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka 3G iekš LMT ir TIK nestabils, ka tā lietošana iespējama tikai teorētiski, nevis praktiski. Zinu to, jo atmocījos ar iBirojs veselu gadu... :evil:

 

Iespējams, ka ar 3G ātrums būtu ...nu varbūt kādi 25 - 30 KB/s, ne vairāk... cik man izdevās nomērīt tajos retajos mirkļos, kad bija īsie 3G zonas uzplaiksnījumi. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Itkā bitei ir švaka zōna, bet 3G tīkls ir lielākais Latvijā, jo ir arī lielākajās pilsētās latvijā Karte Un nets ar lētākais.

Pats esmu pārgājis uz Toxic, jo tarifi ļoti lēti un saprotami, vienīgais mīnuss ka nav viesabonēšanas

Link to comment
Share on other sites

Raugi, man tas Bites I-nets ir 99% mājas lietošanai. Kā zināms, ar MĀJU ir visai sūdīgi kaut kur braukāt. :wink: Ja sadomāšu kaut kur aizjozt, dabiski ņemšu savu PowerBooku līdzi un, saprotams, ka kopā ar datu karti. Būs zona - forši, nebūs, nu i pofig. :-)

Link to comment
Share on other sites

Kur rēali varētu pamērīt mobīlā interneta ātrumu, WEB lapas dažas atradu, bet tur ļoti problemātiski un rezultātu neesmu ieguvis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Ir usots i LMT iBirojs i tas Bites sūds.

Pa IBiroju neko sliktu nevaru teikt.

Esmu licis to iBiroju daudziem cilvēkiem un neviens pacients nav sūdzējies. Ja nemaldos.. ~ 3mbit bija. Un nekādas nestabilitātes.

Bites sūds, pašā Bites ofisā, ~ 20kb. Un tas neskatoties uz to ka pilna zona bla bla.

Patestējām pāris dienas un atdevām to mēslu.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Jā.. VCR nomalē :>

Tur noteikti vieta slikta. Un visur citur arī sliktas vietas.

Un tas pie pilnas zonas..Paši bitenieki arī nejēdza neko palīdzēt.. nu tad dodiet atpakaļ to verķi..

Atdevām un miers.

Es gan neizslēdzu iespējamību ka pie vainas bija kas cits.. bet ja jau reiz paši bitenieki nespēj palīdzēt.. man ar nav vēlmes tur pisties. Ka nav servisa ta nav. Labāk maksāt vairāk un lietot lieki nelauzot galvu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...