Jump to content

X-point Steering wheel driver


gurkic1
 Share

Recommended Posts

Uz haļavu tika maxsimas veikalā nopirkta X point datora stūre bet nevaru atrast draiverus priekš tās stūres jeb ko tādu, kā viņu varētu pievienot? Vrabūt kādam ir bijusi darīšana ar šitādām lietām? xpoint vispār ir sava mājaslapa?

Link to comment
Share on other sites

Es ar to ieraudziju, domāju nopirkt, varbūt kāds, kas lieto var pateikt, vai ir to vērts(cik nu vērts priekš tādas cenas), un vai vēl kāds nelieto xpoint kontrolieri pie pc(nu tā ka PS2), ar cena smieklīgi zema, varbūt varētu paņemt vienu xpoint komplketiņu, pašlaik ar savām xpoint 2.1 sistēmu pa 4ls esmu ļoti apmierināts :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Itkā atradām disku ar draiveri, tas draiveris .exe faila, ok ieinstalejam bet piesledzot sturi tik un ta raada ka neatpazist un nav ieinstalets draiveris, manuali izveloties to setup.exe draiveri nevar ieinstalet

Link to comment
Share on other sites

Ja arī tu viņu pieslēgsi un viņa strādās, tad tiklīdz tu pagrozīsi normālu stūri piem. Logitec Momo (kautkā tā viņa saucās), tad savu Xpointu izmetīsi uzreiz pa logu!

Link to comment
Share on other sites

Kontrol panelī sameklē spēļu kontrolieri, lien iekšā, spied add, tad jau laikam custom.., ņem race car controller, saliec cik akši, cik pogas un aiziet.

 

Kādreiz pats esmu tā licis klāt visādus prieka stieņus bez draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

tU JAU SMIESIES...8Ls :D Itk'a izdar'iju k'a voltrix teica bet pie status rādās ka no connect :(

Link to comment
Share on other sites

Es nopirku x-point spēļu pulti ar vibrācijām izskatās kā pleisteišen pults. Es viņu piedabūju strādāt, bet spēlējot spēles biezi slēdzās ārā taustiņi un pat spēle un rādija kautkādus erorus. Protams spēles laikā viņa nevibrēja Nopirku pa 3 Ls

Vienīgais kas no x-point iet ir klaviatūra. Nopirku web kameru jo bija 4-5Ls uz windas pūlējos pustundu kamēr no draiveru diska dabūju pašus draiverus, jo tur viss samests kopā progas+driver. Neiesaku pirkt to produktus. Maxsima preces ir labākas nekā gerkens :-D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...