Jump to content

Atsaka garantiju mazcenas tālrunim


Touareg
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Esmu nonaacis saapiigaa situaacijaa, lieta taada, ka pirms gandriiz 2 gadiem iegaadaajos Mazcenas taalruni SonyEricsson K700i Salduu veikalaa LMT diilerii SIA ''GARANTS BPTS'', man shim taalrunim iedeva tikai gada garantiju.

Kad saaku, tagad pieprasiit lai pagarina garantiju liidz 2 gadiem(tas paateereetaaju tiesiibaas un veel visaados tirdznieciibas likumos ir rakstiits un tiek uzskatiits (par standartu) man sho pagarinaajumu atteica un pat rupji nolamaaja, jo dokumentaacija ir mineets gads ar visu ziimogu.

 

Es te taa saaku domaat, ka tas LMT diileris sanaak, ka ir prettiesisks, ja Mazcenas taalrunjiem pirms gandriiz 2 gadiem deva tikai 1 gada garantiju.

 

Ko man dariit, kaa ciiniities par savaam tiesiibaam?

post-65207-1189691624_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es baidos par sho faktu citeeju ptac.gov.lv: ''Svarīgi arī zināt, ka garantiju nevar pieprasīt – tā ir pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja brīvprātīgs apsolījums, tādēļ vienai un tai pašai precei dažādos veikalos var būt dažādi garantijas nosacījumi. ''

 

Pirku kaa privaatpersona.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Yeah, right. Un tu, NC, domā, ka LMT varētu kontrolēt visus LV dīlerus?? :shock:

 

IMHO, LMT nav pie vainas. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kas ir vai nav pie vainas, bet es jau aizsuutiiju pieteikumu pateereetaaju tiesiibaam(Paldies Tokrai) un esmu cieshi apnjeemies panaakt savu taisniibu.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Njā, no pieredzes teikšu, ka ar TELE2 dīleri par termiņiem(2 gadi) nav problēmu, tikai remots ilga mēnesi.

Sīkajam divus gadus atpakaļ pirku SE K300i - 3x remontēju, pēdējo reizi mēnesi pirms garantijas beigām, tad reāli no vecās trubas palika lādētājs, displejs un vāciņi, pārējo - plati, pogas, "džoistiku" nomainīja!!!

Super :cool:

Link to comment
Share on other sites

Garantija tev nav saistoša, ja tu to nevēlies:

 

Likums definē, ka garantija ir ražotāja, pārdevēja vai pakalpojumu sniedzēja apliecinājums, ka prece vai pakalpojums, vai to sastāvdaļas noteiktu laiku saglabās lietošanas īpašības, drošumu un izpildījumu un ražotājs, pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs uzņemas papildu saistības, kas nav paredzētas normatīvajos aktos.

 

Raksti prasījuma pieteikumu!

http://www.ptac.gov.lv/?lang=LV&menu=5#4th

 

Ej uz veikalu, dod viņiem vienu eksemplāru, pats paturi otru (ar viņu parakstu, ka pieņemts).

Ja viņi neņem pretī, tad nosūti to ierakstītā vēstulē - maksā ~ 60sant.

Ja 10 dienu laikā neatbild mierīgu sirdi dodies uz ptac biroju!

Taisnība ir tavā pusē ;)

Ja kaut kas nav skaidrs, jautā droši! ;)

 

 

Reizē ar pieteikumu, jāatdod veikalā telefons - pilnā komplektācijā, ar visām instrukcijām, vienīgais, kas var nebūt ir kaste!

Labots - Holmss
Link to comment
Share on other sites

No paziņas iekš Trodeks servisa centra(NOKIA oficiālais garantijas termiņa remontēšanas pārstāvis).

 

Sor, piebilde vismaz NOKIAs bačām, par pārējo ražotāu bačām īsti nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Kā redzams, saskaņā ar garantijas definīciju, par garantiju nebūs uzskatāms neviens apsolījums, kas dod patērētājam mazāk tiesības nekā noteikts likumā. Ļoti izplatīta ir šāda prakse apavu tirdzniecībā - kā milzīga labvēlība tiek pasniegtas garantijas, norādot tikai termiņu, mēneša, divu mēnešu garumā. Tā ir patērētāju maldināšana. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu šāda prakse ir aizliegta - minētais apsolījums nav garantija, jo saskaņā ar likumu patērētājs prasījumu var pieteikt divu gadu laikā (ja prece/pakalpojums saņemts sākot ar 2003.gadu).

 

 

Es jau teiktu, ka akumulatoriem arī ir 2 gadu garantija :twisted:

Ar nosacījumu, ja es esmu viņu lietojis atbilstoši instrukcijai...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...