Jump to content

Varbūt viruss, nezinu ...


~eDix~
 Share

Recommended Posts

Sveiki visapkārt :D ... tātad, man man ir problēma ar datora preformanci, t.i. baigi kājas pa zemi viņam sāka vilkties, bija doma ielīst task menedžerī, bet man izmet lodziņu, kur smuki uzrakstīts, ka "Task Manager has been disabled by your administrator". Cik es atceros, tad nebiju nekur līdis un kaut ko slēdzis iekšā vai ārā, tātad man sākās aizdomas, ka mans dators ir pieslimis. Pats esmu malacis, jo manam Avast'am beidzās triālis un uz datora nav nekādu zālīšu, vakar biju laidis kaut kādu skaneri no on-line servera, bet man viņš pakārās un tālāk par kaut kāda 007 spyware (vai t.m.l.) netika. Tātad es vēlos, lai jūs paskaidrojat vismaz kā man task menedžeri dabūt pie dzīvības vai ieteikt darīt ko citu.

P.S. Windows'u gan man negribas pārinstelēt ...

Link to comment
Share on other sites

nesen tas bija te rakstiits... Mjaa, tas ir viirus :-D

Un vispaar ierakstot googlee sho teikumu, ko vinsh tev izmet, ir pilns ar risinaajumiem....

Labots - Xeriuss
Link to comment
Share on other sites

Ir šāda zaraza vilkta laukā...

Avast var palaist ar labo pogu uz C: diska un Scan for viruses.... ir nācies izmantot, kad vīruselis aizliedz visas *.exe antivīrusu pergas... i avasts nokillots i spybot neieinstalēt...

 

Safe mode + networking + online vīrusķērājs (taspats homecall laps (Kaspersky))

Pamazām pamazām.

Kad lielums iznīcināts un aktīvu exe vairs nav, var sākt meklēt kas tas bija un kā novērst sekas (Disablet task maneger).

Ja nu gadienā izdodas ieinstalēt - SpyBot ( http://www.safer-networking.net ) tad šamam ir Process List ar iespēju killot procesus....

 

100% efektivitāte tomēr būs Reinstall Windowz....

Link to comment
Share on other sites

Itkā vīrusus esmu izdzinis no datora :)

Tātad no sākuma iegāju tajā homecall (paldies par viņu), viņš man pāris vīrusus bija izdzējis, kad uzliku skanēt windows mapīti, tad uzliku visas sitēmas skanēšanu pa nakti, bet dators restartējās, tāpēc nokā nesanāca. Uzinstalēju Nod32, veicu datu bāzes atjaunošanu un pāris vīrusiem saku čau, viņš man prasa, lai es taisu restart, ok, taisu restart, dators ieslēdzas, bet Nod32 ir sabojāts un neslēdzas iekšā. Padomāju, ka vajag kādu citu antivīrusu un palīgā saucu Kaspersky, sāku to instalēt, bet dators pakaras turpat un Next > podziņas piespiešanas ... neko darīt, vajag jaunu antivīrusu. Dabūju Nortonu un lieku to virsū, viņš man smuki veic skanēšanu pirms instalācijas (paspēju kādas 3 tējiņas izdzert :mrgreen: ) un veiksmīgi ieinstalējās. Veicu pilno skenningu un wholā - 3 backdoor'i, ~20 trojāni, ~20 adware un vēl pilna kaudze mēslu. Dators beidzot nebremzē, beidzot! Tad laiks salabot tesk manager. Pagooglēju un atrodu jauku programmu, ar kuras palīdzību, izdarot vienu peles klikšķi, iedarbinu task manager. Tagad pārskatu savu procesu sarakstu un atradu tādu baigi resnu procesu - spoolsvv.exe = 126mb, tagad mēģinu viņu izdzīt ...

Link to comment
Share on other sites

Taa kaa offtopic. tachu kaads pazinja ar tavu datoru ir paspeeleejies, ja jau pats nezini, kas ir 007 Spyware... .

 

Kads, kuru esi pielaidis pie datora ir tev uzinstaleejis sho programmu un ciitiigi e-pastos lasa tavas paroles un visu citu ko dari ar datoru... .

Viiruss vinjsh nav, tachu atceros ka Kasperskis par vinju breeca un dzeesa aaraa. Par jaunaakaam versijaam gan nezinu, sen nav lietotas antiviirusu programmas

Link to comment
Share on other sites

Nevienu ar tādiem mērķiem neesmu laidis pie datora, varbūt kā trojānis tika iekšā ... bet tūlīt viņš tiks dzēsts ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest janaks

Ja gribi dzirdeet godiigu atbildi, tad luudzu:

 

-Te visi tie, kas ir saskaarushies dziivee ar tamlidziigu probleemu tev ieteiktu paarinstaleet datoru, jo, ja tev taads suuds tur ir pamaniijies iemiitot, tad buus arii citi, kas nav pamaniiti. Taa, kaa man te viens suuds iekliida. Taadu Spyeware konteineri es savu muuzhu nebiju redzeejis...

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, ka vajadzēs pārinstalēt datoru, bet vēlējos sev saglabāt kautcik daudz informācijas ...

Pagaidām dators, manuprāt, vispār nebremzē, bet vajadzēs veidot savu cietoksni par jaunu, tātad, lai nevajadzētu veidot jaunu pavedienu, varbūt jūs varētu šeit ieteikt, kādu ugunssienu, kādu antivīrusu, kādu vēl kaut ko u.t.t. ...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es daru tā: labais kliks uz Instal.exe > Run As... > ievadu admina paroli un viss notiek no tā paša limitētā usera. Nav vajadzības starp akauntiem lēkāt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...