Jump to content

Power down


Lapais
 Share

Recommended Posts

kur var mekleet ja Linux Mandrake 10 neizsleedz datora barokli, beidzas viss ar uzrakstu Power down. Zem Win viss notiek....

 

Un veel: kaa sauc failu utiliitu Logiem, lai no Win vareetu parakaaties pa Linux partiiciju

Link to comment
Share on other sites

kur var mekleet ja Linux Mandrake 10 neizsleedz datora barokli' date=' beidzas viss ar uzrakstu Power down. Zem Win viss notiek....

 

Un veel: kaa sauc failu utiliitu Logiem, lai no Win vareetu parakaaties pa Linux partiiciju[/quote']

 

palasi šito - http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=344

Link to comment
Share on other sites

...

 

Un veel: kaa sauc failu utiliitu Logiem' date=' lai no Win vareetu parakaaties pa Linux partiiciju[/quote']

 

tas saucas explore2ext vai līdzīgi - pagooglē... noteikti atradīsi, es pac tādu progiņu lietoju un esmu baigi apmierināc. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Paldies, utiliitu atradu, vispaar taa saucas Explore2fs, ja tik taa it taa pati.

Link to comment
Share on other sites

Paldies' date=' utiliitu atradu, vispaar taa saucas Explore2fs, ja tik taa it taa pati.[/quote']

 

es TIK sen to lietoju, ka biju aizmirsis tās nosaukumu icon_smile.gif , bet explore2fs ir īstā!

Link to comment
Share on other sites

PolarLacis

baroklim ir atsevišķi jāatbalsta šī fiča vai arī visiem tāda ira?

Link to comment
Share on other sites

ATX - visiem!

AT - nevienam!

 

Taa jau arii ir taa AT un ATX atshkjiriiba!

Link to comment
Share on other sites

baroklim ir atsevišķi jāatbalsta šī fiča vai arī visiem tāda ira?

 

vispirms palasies tajā linkā, ko iemetu - tur ir VISAS atbildes

Link to comment
Share on other sites

kur var mekleet ja Linux Mandrake 10 neizsleedz datora barokli' date=' beidzas viss ar uzrakstu Power down. Zem Win viss notiek....

 

[/quote']

 

 

ieksh /etc direktorijas (vai subdir) atrodi failu 'modules.conf'. vinjaa buus aizkomenteec ieraxts '#modprobe /sbin/apmd', taa laikam bij.icon_smile.gif nonjem komentu & aizies:)

Link to comment
Share on other sites

kur var mekleet ja Linux Mandrake 10 neizsleedz datora barokli' date=' beidzas viss ar uzrakstu Power down. Zem Win viss notiek....

[/quote']

 

vai ar '/sbin/modprobe apm'...

sveetdiena - gruuta diena:)))

lai veicas

Link to comment
Share on other sites

PolarLacis
baroklim ir atsevišķi jāatbalsta šī fiča vai arī visiem tāda ira?

 

vispirms palasies tajā linkā' date=' ko iemetu - tur ir VISAS atbildes[/quote']

 

nē, nav tur tās atbildes

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

To nodroshina ACPI. Jociigi, ka mandreikaa tas nav iesleegts. Pameegjini `modprobe acpi` , bet laikam kljuudos. Veel paskaties kaadi tev parametri prieksh kodola bootloaderii, mosh tur atsleegts.

Link to comment
Share on other sites

To nodroshina ACPI. Jociigi' date=' ka mandreikaa tas nav iesleegts. Pameegjini `modprobe acpi` , bet laikam kljuudos. Veel paskaties kaadi tev parametri prieksh kodola bootloaderii, mosh tur atsleegts.[/quote']

 

nu viņam, acīmredzot, ir tā pati problēma kas man toreiz bija - ne tas kerneļa variants tiek ielādēts... Tāpēc jau arī ACPI atbalsts nav ieslēgts...

Link to comment
Share on other sites

baroklim ir atsevišķi jāatbalsta šī fiča vai arī visiem tāda ira?

 

vispirms palasies tajā linkā' date=' ko iemetu - tur ir VISAS atbildes[/quote']

 

nē, nav tur tās atbildes

 

ir gan - lasi uzmanīgāk ...DAUDZ, DAUDZ, DAUDZ uzmanīgāk.

Link to comment
Share on other sites

eXciter

Vecajam ir taisniiba! pie visa vainiigs tas, kuru kodolu laadee!

Es savaa slakaa dabuuju ACPI atbalstu tikai peec tam kad biju pie Control center-> Linux Kernel iesleedzis ACPI un tad man vajadzeeja no konsoles izpildiit shaadas komandas:

 

cd /usr/src/linux 

make bzImage

 

peec tam ejam uz lilo (arii no Control center) un uztaisam probe!

Man paraadiijaas Linux_Compiled! to arii uzliku par default kodolu, kuru ir jaalaadee!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...