Jump to content

Cik ir normals pings LAN`a ???


Guest Astroxs
 Share

Recommended Posts

Man staav divi pc saslegti Lan. Abiem ieksa parastas tiklenes pa~ 4Ls un starp taam 10 krustiskais kabelis. Vai tas ir normali (nav tac), ka ping briziem ir 50-70ms? Domaju, ka pingam vajadzetu but ~10 ms vai ne taa?

Link to comment
Share on other sites

LANaa pingam jaabuut ~1ms protams ja tur visu laiku netiek gruuztiiti gigabaiti cauri ... ja ir vairaak - jaameklee probleema

 

vienaa swichaa

 

--- ping statistics ---

5 packets transmitted, 5 received, 0% packet loss, time 4025ms

rtt min/avg/max/mdev = 0.131/0.135/0.142/0.004 ms

 

 

swichotaa tiiklaa aiz kaut kaada 3shaa swicha no ruutera

 

--- ping statistics ---

8 packets transmitted, 8 received, 0% packet loss, time 7011ms

rtt min/avg/max/mdev = 0.149/0.155/0.170/0.014 ms

 

-----

respektiivi pings zem 1ms

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
LANaa pingam jaabuut ~1ms protams ja tur visu laiku netiek gruuztiiti gigabaiti cauri ... ja ir vairaak - jaameklee probleema

 

vienaa swichaa

 

--- ping statistics ---

5 packets transmitted' date=' 5 received, 0% packet loss, time 4025ms

rtt min/avg/max/mdev = 0.131/0.135/0.142/0.004 ms

 

 

[b']swichotaa tiiklaa aiz kaut kaada 3shaa swicha no ruutera [/b]

 

--- ping statistics ---

8 packets transmitted, 8 received, 0% packet loss, time 7011ms

rtt min/avg/max/mdev = 0.149/0.155/0.170/0.014 ms

 

-----

respektiivi pings zem 1ms

 

ES biski neprecizi pateicu. ja prosta tapat pingo otru datoru tad radas 1 ms bet ja spele CS 1.6 Lana tad pings baigi celas un kriit, bet viduveji ir ~20 ms. vajadzetu kaut kaa mainit uz labo pusi....

Link to comment
Share on other sites

LANaa pingam jaabuut ~1ms protams ja tur visu laiku netiek gruuztiiti gigabaiti cauri ... ja ir vairaak - jaameklee probleema

 

vienaa swichaa

 

--- ping statistics ---

5 packets transmitted, 5 received, 0% packet loss, time 4025ms

rtt min/avg/max/mdev = 0.131/0.135/0.142/0.004 ms

 

 

swichotaa tiiklaa aiz kaut kaada 3shaa swicha no ruutera

 

--- ping statistics ---

8 packets transmitted, 8 received, 0% packet loss, time 7011ms

rtt min/avg/max/mdev = 0.149/0.155/0.170/0.014 ms

 

-----

respektiivi pings zem 1ms

 

ES biski neprecizi pateicu. ja prosta tapat pingo otru datoru tad radas 1 ms bet ja spele CS 1.6 Lana tad pings baigi celas un kriit, bet viduveji ir ~20 ms. vajadzetu kaut kaa mainit uz labo pusi....

 

kur tu to pingu skaties kad cs speelee... tas ir tas pings ko cs raada blakus playeru fragiem ? nu tad taadaa gadiijumaa 20 ms pings ir normaali - nav gluzhi ideaali .. bet .. pienjemami

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Nja var salidzinat.

Spelejot netaaa, apollo serveros pings ir ~15-20 ms!!!

Lanaa20 skiet biski nedaudz takaa par daudz, nemot veraa, ka ataalums nav tik liels, kaa lidz apollo servakam.

Link to comment
Share on other sites

O... super (ka naf jaacep jauns topiks)!!!

Iesakiet man luudzu swichu prieksh dziivoklja LANa (2vi PC) - leetu un labu (veelams, kaadaa no latvijas e-veikaliem, lai naf uz Riigu atkal jaadauzaas).

 

P.S. Paldies Maartinjam (M79)!!! Vakar visu izpakoju, bet neko veel neesmu dariijis. Viss notiks shovakar (ja brendijs/cola smadzenees veetru nesataisiis). Taatad, riit buus arii BootMark testa rezultaati.

Link to comment
Share on other sites

spelejot pat pa ip adresem ar draugu mums nav tik daudz maksimums 20

+ iemanas vel visadi arzemnieki pieslegties kuriem pec vinu teiktaa lagu nav :lol: Visa vaina ir kompii kurs drosi vien nevelk tadu padarisanu

Link to comment
Share on other sites

O... super (ka naf jaacep jauns topiks)!!!

Iesakiet man luudzu swichu prieksh dziivoklja LANa (2vi PC) - leetu un labu (veelams, kaadaa no latvijas e-veikaliem, lai naf uz Riigu atkal jaadauzaas).

 

iesaku- njem pashu leetaako ko var atrast- pildiis visas taas pashas funkcijas ko daargaakie.. un paliks nauda colam ar rumu vai kas tev tur bija.

Link to comment
Share on other sites

iesaku- njem pashu leetaako ko var atrast- pildiis visas taas pashas funkcijas ko daargaakie.. un paliks nauda colam ar rumu vai kas tev tur bija.

 

luudzu paraadi kursh tas ir (sakaraa ar vakardienas izbraucienu uz m79, shodien daudz darba, google prasa laiku...) :(

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Nja var salidzinat.

Spelejot netaaa, apollo serveros pings ir ~15-20 ms!!!

Lanaa20 skiet biski nedaudz takaa par daudz, nemot veraa, ka ataalums nav tik liels, kaa lidz apollo servakam.

CS: Source uz css.battle.lv man iet ar 10-20 pingu. Pie maximaalajiem settingiem,, ieskaitot Anti ALiasing 6x un Anitropic Filtering 16x. Prieksh manas kastes ljoti labs raadiitaajs. I-nets A/S Balticom icon_smile.gif.
Link to comment
Share on other sites

Nja var salidzinat.

Spelejot netaaa, apollo serveros pings ir ~15-20 ms!!!

Lanaa20 skiet biski nedaudz takaa par daudz, nemot veraa, ka ataalums nav tik liels, kaa lidz apollo servakam.

CS: Source uz css.battle.lv man iet ar 10-20 pingu. Pie maximaalajiem settingiem,, ieskaitot Anti ALiasing 6x un Anitropic Filtering 16x. Prieksh manas kastes ljoti labs raadiitaajs. I-nets A/S Balticom icon_smile.gif.

 

9800pro tad ir powaaa.. :( 9600pro gan nevareetu teikt, ka ir maksimaalie settingi.. bet nu pings ap 40. speeleet var.

Link to comment
Share on other sites

iesaku- njem pashu leetaako ko var atrast- pildiis visas taas pashas funkcijas ko daargaakie.. un paliks nauda colam ar rumu vai kas tev tur bija.

 

luudzu paraadi kursh tas ir (sakaraa ar vakardienas izbraucienu uz m79, shodien daudz darba, google prasa laiku...) :(

 

PLANET 5-PORT 10/100 SWITCH [FSD-503]11.05 Ls njemts iz m79lapas

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Nja var salidzinat.

Spelejot netaaa, apollo serveros pings ir ~15-20 ms!!!

Lanaa20 skiet biski nedaudz takaa par daudz, nemot veraa, ka ataalums nav tik liels, kaa lidz apollo servakam.

CS: Source uz css.battle.lv man iet ar 10-20 pingu. Pie maximaalajiem settingiem,, ieskaitot Anti ALiasing 6x un Anitropic Filtering 16x. Prieksh manas kastes ljoti labs raadiitaajs. I-nets A/S Balticom icon_smile.gif.

 

9800pro tad ir powaaa.. :( 9600pro gan nevareetu teikt, ka ir maksimaalie settingi.. bet nu pings ap 40. speeleet var.

man iisti nevilka nop saakuma... Tad es veicu divas darbiibas. Nomainiju drivakus pret OMEGADrivers un pats galvenais (!) -> Defragmenteeju HDD, kas deva milziigu jaudas ieaugumu un loading taimi samazinaajaas uz pusi vai pat reizes 4...icon_smile.gif Iet ar ~50fps, vieniigi chateau kartee tuneeli kur daudz uudens nedaudz piebremzee uz 20fps...bet taa visur praktiski velk ljoti labi icon_smile.gif.
Link to comment
Share on other sites

Nomainiju drivakus pret OMEGADrivers un pats galvenais (!) -> Defragmenteeju HDD, kas deva milziigu jaudas ieaugumu un loading taimi samazinaajaas uz pusi vai pat reizes 4...icon_smile.gif Iet ar ~50fps, vieniigi chateau kartee tuneeli kur daudz uudens nedaudz piebremzee uz 20fps...bet taa visur praktiski velk ljoti labi icon_smile.gif.

 

hmzzz... es uz tiem omegas draiveriem skatiijos, bet kaut kaa noraustiijos jo tur raadiijaas ka taisiitas uz catalyst betas versijas un kaut kaa neceelaas(roka) likt tos draivakus, bet nu ja tu saki....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...