Jump to content

Ethernet driver instalacija


NiceIce
 Share

Recommended Posts

Nopirku mammai pirms dažiem mēnešiem datoru... tagad mēģināju pieslēgt netu, bet izrādās, ka nav uzinstalēts ethernet driver (controller?) - un mātes plates disks nav bijis iedots līdzi :(

Pie tā kompja, protams, ineta nav :evil: Tagad sēžu pie sava portatīvā un nevaru atrast software, lai uz tāpc varetu visu sataisīt :( un sliktākais ir tas, ka es pat īstinezinu kā lai es to software atrodu!!! :( Lūdzu gudrajai boot tautai padomu :oops: Kur un kā lai atrod īsto software?

 

Respektīvi - kur es varu uzzināt tieši kādu draiveri man vajag?

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini atrast tādu softu kā "Everest". Senos laikos viņam vēl bija bezmaxas versijas. Ar to, skaties pie fiziskajām ierīcēm, PCI ierīcēm. Tur kaut kur būs.

 

Btw - viela pārdomām - ja nav šī draivera, varbūt nav arī daudzu citu?

Link to comment
Share on other sites

brr - win XP parasti atrod

 

jautaajums a vispaar taafignjas karte ielikta fiziski ir? vai integreeta maatenee?

 

vai nav (gadiijumaa) dizablots BIOSAA?

 

nu ja device managers raada ka vienkaarshi draiveru truukst tad meklee kartes razhotaaju vai arii maatenes razhotaaju (ja integreetaa)

 

ja device managers neuzraada ka pat taada ir, tad vainu bioss vai arii nokuupeejusi taa fignja

 

fignjas peec nosaukuma atrod everests vai agraak bija sysoftsandra

 

p.s.

par vilx- jautaajumu der aizdomaaties - vai tas kas tev nopaardevis to kasti ir uzlicis visus maates deelja draiverus un video/audio draiveri i, jeb tu nopirki pliku w XP instaleetu kasti bez draiveriem? ;-)

Labots - iko
Link to comment
Share on other sites

Ir tā, ka, ja es spiežu My Computer un Properties, iekš Hardware un tālāk devices pie ethernet controller ir jautājuma zīme. Ja es eju start-accecories-system tools-system information, pie Problem devices ir tas pats ethernet!!

 

Es zinu, ka intel lapā ir jābūt, bet tur ir kaudze ar tiem draiveriem un es nezinu kurš man ir vajadzīgs!

 

Es domāju, ka tīkla karte ir integreta mājas plate, vismaz ir tur kur iespraust vadu! Kaut gan Jūs domājat, ka jaunam kompim varētu tā būt, ka M79 pardod bez tīkla kartes???

 

sorry par garumzīmēm, tas taustiņš nevisai labi spiežas!

Link to comment
Share on other sites

nu, bet uzzini maatesplates modeli un dodiesuz razhotaaja maajas lapuun meklee draiverus. Atradiisi ar to pashu Everest,ja slinkums njemt nost vaaku kompim. Ja nemaaki atrast,tad ieraksti sheit modeli un gan jau kaads atradiis draiverus tavaa vietaa.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, bet kursh ir tas, ko vajag ieksh System information?

 

Model : awrdacpi

tad kaut kas x86 family 15 model 4 stepping 7 genuineintel 2793 mhz

intel 82802

 

Es nezinu kursh raadiitaajs man ir jaanjem :( peec tam googlee jau kaut kaa megjinaatu atrast :( Dumja :(

 

pag, tajā verstā tā kā ir visādi draiveri vai viņš nosaka kādu vajag?

 

everestā t.i.

Link to comment
Share on other sites

Everestā redz kāda tīklene tur stāv. Raksti to googlee un meklē jaunākos draiverus. Vēlams ražotāja mājaslapā.

post-68251-1189447674_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bah, ko var čakarēties.

 

Bermudas - šitā sadaļa nebūs, ja nebūs draiveru. Reāli tas izskatīsies aptuveni šitā:

 

Network.PNG

Link to comment
Share on other sites

atkal probza - downlodoju draiveri ->

 

sacipotajā failā ir pāris notepadi utml, readme utt...nav nekādas instalācijas!!!!! Tam tā ir jābūt???

 

Vilx, paldies, paskatīšos.

Link to comment
Share on other sites

Atpako to visu kādā mapē. Pēc tam, kad instalē, norādi ceļu uz mapi.

Ak, jā, man liekas, ka te ir tavi draiveri.

Labots - Araabs
Link to comment
Share on other sites

Ja tur ir .inf fails, tad ir īstais. Instrukcija:

  1. Atver Device Manager, paņem attiecīgo ierīci, uzspied ar labo pogu un paņem "Update driver...";
  2. Saki "No, not this time" pie jautājuma par Windows Update;
  3. Izvēlies "Install from a list or specific location (Advanced)"
  4. Ieliec ķeksi pie "Search for the best driver in these locations" un "Include this location in the search". Citus ķekšus neliec; norādi to folderi, kurā ir tas .inf fails;
  5. Saki tikai Next un Finish - tagad viņam vajadzētu atrast pareizo draiveri no tā foldera. Ja tas, protams, ir īstais. Ja tas nav īstais draiveris, tad nekas nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...