Jump to content

Jauns Skype vīruss?


T_key
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • codemen

    3

  • ElbruS

    4

  • T_key

    6

  • edw

    9

Top Posters In This Topic

Chip,jaa..tas ari paliidzeeja :wink: :mrgreen: jau peec posta ierakstiishanas kompis peec restore aizgaaja ;)

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, varēja tiešām padot tālāk tikai linku, bez tiem "Eto moja" u.t.t. Būtu daudz vairāk upuru...

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, man nekas baigi traks ar PC nenotika. Tikai nevienā brauzerī nevarēja atvērt linkus, kam bija saistība ar skype. Kaut vai nosaukums. Arī šo topicu nevarēju - uzreiz brauzeris slēdzās laukā. Viss cits darbojās.

atslēdzu nezināmos procesus un viss darbojas...

Link to comment
Share on other sites

Man šobrīd trijiem cilvekiem skaipā jau ilgāku laiciņu - stāv do not disturb. laikam vīrusu ieķēruši!!!

Bet vispār var izskenēt ar Spybot search & destroy. Viņš diezgan daudz lažas atrod, pats regurāli pārlaižu kopmi! Vēl netā labs ir Bitdefender, online skeneris;)

Link to comment
Share on other sites

kā es ierēcu par savu draugu:

 

viņam atnāca tas links un viņš jau negribēja spiest, bet kad izslasīja ka nav domāts viņam uzspieda.. lol, kur tādi rodas

Link to comment
Share on other sites

Hmm , lieta taada , ka es pat nemaz neatveeru shito meeslu. Nebiju visu dienu maajaas , bet kad atnaacu , skatos , ljoti daudzi skype PM "atnaakushi" , domaaju - he , kaads atkal viirusu nokjeeris , bet paskatoties tuvaak , ieraudziiju , ka tos visus msg esmu suutiijis es :o . Bet man vinsh tikai vienreiz izsuutiija to drankji kaadiem 5 cilveekiem (2 no tiem nebija manaa kontaktu sarakstaa...) , ar skype neko citu neizdariija (nekaads DND nebija , kreisie taski arii nebija (vai bija jau pazudushi)). Vot tas ir tas , par ko es uztraucos , jo pie datora neviens bez manis nebija bijis tajaa dienaa , un kreisos linkus arii nepalaizhu. Ok , es biju atveeris vienu linku , kursh bija no pagaajushaa viirusa (jo man bija liidziigi kaa marihuaans , runaaju ar dzheku , kursh citreiz ne iipashi sakariigi runaa , un ieprieksheejaa vakaraa notika baigais pasaakums , domaaju , ka shams tik tieshaam uz pohaam kaadu jautru bildi iemetis) , bet to viirusu es izdzeesu , arii full system scan uztaisiiju , itkaa viss bija ok. Regjistrus , cik atceros , arii tiiriju. Varbuut ir kaads fails , kas itkaa nav inficeets , bet tomeer taisa trobeli ?

Link to comment
Share on other sites

Dermantīns

Kaspersky Internet Security 7 tīri labi tiek galā ar šādiem un citiem dranķiem. Nevajag līkas rokas un vērt vaļā tādas lapas aiz ziņkāribas. )))

Link to comment
Share on other sites

Guest kerija

:twisted:

es ar šitadu sanjemu no pazistama cilveka....un pec atverssanas zaudeju kontroli par savu skaipu

Link to comment
Share on other sites

Nu man arī gadījās šito saķert- sapratu, ka viruss, nolēmu pārbauīt savu NOD32.

Viņš neko neuzrādija, attaisīju to bildi un tagad nod nav palaižams :D

Nu nez kā tev bija NOD nokonfigurēts! Un kāda versija? Man arī gadijās no rīta, un miegainām acīm jamo linku atvērt! Un lai nestāsta te baigie gudreļi, ka pašiem tā nevar gadīties! Neviens jau neatzīsies, ka pats ir baigais pokemons... :mrgreen: NOD-s jamo atpazīst kā Persky32 worms variantu... Mājās arī sīči bija parāvuši vaļā... aber nekas... NOD-s piefiksējis un tālak nekā :D Tagad viss ir iztīrīts Skype funkcionē un nevienam postus nesūta ne darbā ne mājās... :D

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc vispār tā vīrusa (jeb tārpa, kā būtu pareizāk) radītāji/veidotāji vai nezin vēl kā nav apkaroti .. galu galā parādās skaidrs links uz kaut kādu interneta vietni. Nav taču problēmu noskiadrot, kas tās ir par vietnēm, kādas tām ir IP adreses un attiecīgi rīkoties ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest al83

Ceļu gan augšā vecu tēmu, bet ar jaunām problēmām...

 

Skype tagad plosās kaut kāds vīruss, jau 4 reizes šodien izleca, resp. no kontaktos esošiem useriem, lec ārā fails saņemšanai.

Nedrikstot akceptet savadāk sūtas tālāk visiem kontaktu useriem, varbūt vēl kādas citas sekas...

Izskatās šādi, esot arī citi nosaukumi, ar ''lesbians..'' , ''naked sister'' un tml nosaukumiem:

 

1231699941.jpg

Link to comment
Share on other sites

dooh,tach nevajag likt to tur SkypeMe statussu..

man nekaadi suudi nenaak ja nav taads statuss...

un ja grib uzlikt to statussu tad raada ka tad var naakt no nepaziistamiem.*

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

siikaa16

 

Ot tikai nevajag laist siltu OK - pietiek vienam no taviem 10 kontaktiem to mēslu apstiprināt, tā sagaidīsi to failu uzlidojumu arī i bez visa SkypeMe statusa.

A ja listē ir pāri ap 100 kontaktiem, tad ir stipri lielāka iespējamība, ka kāds no tiem būs tāds muļķis lai apstiprinātu un aizietu riņķa dancis...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Kartupelis02

shitadi sudi man veel nav radijushies... ir veel kaukadi virusi piem. Trojan un CS < citi doma ooo cs spele> kada spele blin virus ataisiisi un pizdets bus dators noiet pa pieskari =@ p.s. es te vienu neaprotu nafig te citi raxta par kautkadiem cs un muonline...shitas ir divas speles kuras vajadzetu iznicinat...pats agrak speleju...bet cik var...?? dzive iet uz priekshu...neko neiegus ja sedes tikai pie datja un boliis acis... Tas CS virus jau sen paradijas kjipa izlec ara tad kad caur mozillu ej serfot netu...raxtits you won Counter Strike Source - Congratualtions! kjip kautkas tads neatceros jau vairs gadu atpakalj tas bija....netaisiju valja un nafig vajag... :) ja kads open tad uzreiz eed failus dokumentus utt... :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...