Jump to content

baroklis ar WC ?


Guest sKC
 Share

Recommended Posts

kipa akal man inaca praataa dulal ideja :)) tipa tatad _ baroklim taas divas palxnes ( dzesekljus ) varetu nomainit ar aukstaakaam bik ( var nomainit es ja uskatiijos ) tad vinjam pa vidu ielikt tadu kaa kluciiti ( vara/ alumiinija ) un tam cauru vidu abos galos trubas un .. :) aidaa

kritiku luudzu

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

aa un veel es izdomaju ka dabuut to visu sisteemu zem spiediena ( neleila ) kipa uudeni uzvaara ( vai to skidrumu speciaalo ) un tad ielej tajaa WC .. aiztaisa visu .. talak gaida kad atdziest un woala auksts udens izpleshas :) tagad tik piedarbina suukni un .. skataas kur radisiies suuce :)))

Link to comment
Share on other sites

Nomainīt plāksnītes ar auKstākām ir fantastiska ideja. Nesaprotu, kāpēc vēl neviens nav iedomājies.

 

(Sorr par garbage postu, bet nenovaldījos icon_smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

galvenaa taa saals jau ir tajaa watercuulerii :) aa jaa ieskakat kadu vielu kas labi vada siltumu bet nevada elektriibu :) vajadzeetu taaka norobezhot taas abas plaaksnes :)

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

labums butu tads ka viss tiktu dzesets ar h2o ieguts klusums un man buutu ko darit :) rokas bik pataisnot a to taadi desas lunkji :p

Link to comment
Share on other sites

Ūdens un 220V nez vai ies kopā....pāris pilienu un visa tava kaste ar dzirkstelēm aizies pie dieviem (iespējams paraujot līdzi pārējās kompja komponentes) Homemade WC uz barokļa varētu būt kaut kas līdzīgs bumbai ar laika degli......just my 2 cents..

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

a ja uudens uzpil uz mates paltes efekts nav liidziigs ? :) bet tomer video un CPU homemade wc straadaa labi :) galu galaa nav problema uzlikt pleevi uz sheemaam ;P

Link to comment
Share on other sites

man Liekas ka ka visas.nu vismaz lielaakaa dalja maates plashu ir paarklaatas ar ljoti plaanu lakas kaartu...un ja uzpilees uz maates plates efekts var pat nebuut nekaads....viss straadaas taalaak...

Link to comment
Share on other sites

a ja uudens uzpil uz mates paltes efekts nav liidziigs ? icon_smile.gif bet tomer video un CPU homemade wc straadaa labi icon_smile.gif galu galaa nav problema uzlikt pleevi uz sheemaam ;P

 

Tev tak Nobela premiju vajadzeetu pies.... ' date=' ak nee nepieskirs , tadus jau vairaakus gadus razo [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_cry.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

nee es tiesham nezinaju ka razho :) nekur netaa nebiju redzejis bet ja jau razo lai razo :p TATAD TAS IR IESPEEJAMS ;D vismaz kads mierinajums

un tritons ja nav noslepums cik tads veidojums maxaa ? un vai latvijaa ir iespejams iegadat ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Bimbo
aa un veel es izdomaju ka dabuut to visu sisteemu zem spiediena ( neleila ) kipa uudeni uzvaara ( vai to skidrumu speciaalo ) un tad ielej tajaa WC .. aiztaisa visu .. talak gaida kad atdziest un woala auksts udens izpleshas icon_smile.gif tagad tik piedarbina suukni un .. skataas kur radisiies suuce icon_smile.gif))

Vecīt, cik tev fizikā? :D:D:D To, ka ūdens atdziestot izplešas dzirdu pirmoreiz. Nu lab, kad ūdens kļūst vēsāks par 4 grādiem, tad izplešas, bet, ka UZVĀRĪTS ūdens ATDZIESTOT IZPLEŠAS....

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

fizikaa man 5 :DD bet nu .. ja tu iebaazpilnu glaazi saldeetavaa un velka iznjem tad ta4u vinja ir pari malaam :DDD vai varbut ar to ir svadak bet ja ir taa tad itka vajadzetu but ka udeni uzvarot tas nedaudz saraujas .. :p

laikam jau es kluudos ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest Bimbo
fizikaa man 5 :DD bet nu .. ja tu iebaazpilnu glaazi saldeetavaa un velka iznjem tad ta4u vinja ir pari malaam :DDD vai varbut ar to ir svadak bet ja ir taa tad itka vajadzetu but ka udeni uzvarot tas nedaudz saraujas .. blum.gif

laikam jau es kluudos ;D

Es jau tev uzrakstīju, ka ūdens visblīvākais ir +4 grādu temperatūrā un velkot no saldētavas pilnu glāzi loģiski tā ir pāri malām. Tā ka, ja tu gribi dabūt spiedienu savā sistēmā ar ūdeni, tad nāksies vai nu saldēt vai karsēt.

P.S. Es pats ar lēnām taisu WC, tagad tikai jāatrod sūknis :D

Link to comment
Share on other sites

fizikaa man 5 :DD bet nu .. ja tu iebaazpilnu glaazi saldeetavaa un velka iznjem tad ta4u vinja ir pari malaam :DDD vai varbut ar to ir svadak bet ja ir taa tad itka vajadzetu but ka udeni uzvarot tas nedaudz saraujas .. blum.gif

laikam jau es kluudos ;D

Es jau tev uzrakstīju' date=' ka ūdens visblīvākais ir +4 grādu temperatūrā un velkot no saldētavas pilnu glāzi loģiski tā ir pāri malām. Tā ka, ja tu gribi dabūt spiedienu savā sistēmā ar ūdeni, tad nāksies vai nu saldēt vai karsēt.

P.S. Es pats ar lēnām taisu WC, tagad tikai jāatrod sūknis :D [/quote']

 

Varu pumpi notirgot : Eheim 1046 300l/h 220V 50Hz - 25Ls

Interesanti kuru klasi sKC beidzis , ja mana gadu gajuma tad 5 fizikaa butu izcili , bet ja 5 pec 10 ballu sistemas nu tad bediigi icon_cry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Tikai izskaidro man vienu - kaada maarrutka peec tev vajag uudeni zem spiediena? Atljaushos atgaadinaat ka uudeni gandriiz nav iespeejams saspiest(3l burkaa iedabuut uudens daudzumu kas normaalos apstaakljos buutu 4l). To var izdariit tikai ar gaazeem. taa kaa shoreiz palielinaats uudens spiediens dzeses uzlabojumus nedos, tikai buus lielaaka iespeeja ka kaads savienojumns saaks spljaudiities...

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

negribu lai izklausaas ka es kaukur lienu bet ,, es ari neaprotu kapec tas speidiens ir vajadziigs :p visnkarshi a visi saka ka vajag tad ko es tur lamers-iesacejs ieshu strideties vajag un viss :) ja jau nevajag tadtas ir pavisam elementaari :)

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
aa un veel es izdomaju ka dabuut to visu sisteemu zem spiediena ( neleila ) kipa uudeni uzvaara ( vai to skidrumu speciaalo ) un tad ielej tajaa WC .. aiztaisa visu .. talak gaida kad atdziest un woala auksts udens izpleshas icon_smile.gif tagad tik piedarbina suukni un .. skataas kur radisiies suuce icon_smile.gif))

Ūdens mainot temp no 100 uz leju izplešas? Muļķības.

 

fizikaa man 5 :DD bet nu .. ja tu iebaazpilnu glaazi saldeetavaa un velka iznjem tad ta4u vinja ir pari malaam :DDD vai varbut ar to ir svadak bet ja ir taa tad itka vajadzetu but ka udeni uzvarot tas nedaudz saraujas .. blum.gif

laikam jau es kluudos ;D

Šajā gadījumā ūdens jau maina agrgātstāvokli uz cietu vielu (ledu)' date=' bet, to jau tu nedzīsi pa savu dzesešanas sistēmu [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

Ko tev dos tas spiediens sistēmā, arī nesaprotu. spiedienu, lai notiktu ūdens plūšana pa dzesi radīs sūknis. Vai varbūt tu šādā veidā domā iztikt bez sūkņa?

Link to comment
Share on other sites

nav problēmu - tam ir jādarbojas oki doki. -

 

tranziķus nodzesēt ie rvienkārši, tizlāk ja sadomā karst arī kāds cits daikts, piem tāda indukcijas spole kā manam baroklim.... -

 

iespējams progresīvāka metode - uztaisīt ar šķidrumu pildītu barokļa korpusu - ti pilnu barokli - vainu ar transformatoru eļļu (kas nevada elektrību) vai destilūdeni. - tad iekšā siltummaini - kurš pieslēgts tavai standarta wc sistēmai. vaj arī lai vienkārši plūst cauri baroklim. - dzesēs pa pirmo, galvenais novērst īsavienojumus -

 

tātad - vainu ar destilūdeni, vaj ar kaukādu viltīgo eļļu. - principā aizlīmēt baroklī šķirbas ir vienkāršāk, nekā ķēpāties ar sīkiem štruntiņiem, knibuļiem ar ko dzesēt tos daiktus....:)))

Link to comment
Share on other sites

negribu lai izklausaas ka es kaukur lienu bet ,, es ari neaprotu kapec tas speidiens ir vajadziigs blum.gif visnkarshi a visi saka ka vajag tad ko es tur lamers-iesacejs ieshu strideties vajag un viss icon_smile.gif ja jau nevajag tadtas ir pavisam elementaari icon_smile.gif

 

pēc tavas "ūdens vārīšanas" sistēmas es varētu plastmasas pudelē dabūt 10 atmosfērus manliekas (smuki uzsprāgs pudele) :D

bļin. fizika elementāra:

karsts - izplešas

auksts - saraujas

 

spiedienu var dabūt, ja kaut kas izplešas. tātad vajag ko? pareizi!!!! karstumu!

bet ja tu iepildīsi karstu ūdeni un pēctam viņš atdzisīs tad kas notiks? tieši tā!!! viņš atkal sarausies un nekāds spiediens nesanāks.

 

tik tālu skaidrs?

ok ejam tālāk!

 

tavuprāt ūdeni var saspiest? jā? nu nez. padomā vēlreiz.

fiziķi domā citādāk.

ūdeni tu ne ar ko nesaspiedīsi. punkts. un viss.

saspiest var gaisu, kas veido kopējo spiedienu.

laukos neesi bijis nezini kā parasti ūdens elektriskie sūkņi ar nelielu/lielu rezervuāru darbojas? iesaku izjaukt un paskatīties.

 

mans ir runājis.

Link to comment
Share on other sites

spiediena vienīgā jēga - piemēram centrālapkures sistēmā - lai sistēma nesāk vārīties - jo augstāks spiediens jo augstākā temperatūrā ūdens vārīsies. - istabā - pie 90 grādiem:) - bet ja saspiests - tad pie 90 vēl būs gluži mierīgs, varbūt tik virs 100 tikai sāks burbuļot. precīzu proporciju nezinu, bet p[rincips tāds ir!

 

2 hmnc - kāda tipa sūkni ar rezervuāru tu domā? - pieņemot ka ar laukiem nēsi uz jūs, tāpat kā es:) - tad konkrētāk - sūkņi ir dažādi:)

ja nerunājam par vibrosūkņiem, tad centrbēdzniekiem rezervuāri ir atsevišķa lieta - vainu maziņi ar saspiestu gaisu, vai milzīgi, kaukur bēniņos...

 

vibrosūkņus parasti iemet tāpat dīķi laistīšanai, kautgan pac savā privātmājā senāk lietoju vibrinieku komplektā ar spiedkatlu, mājas ūdensapgādei, kombinācijas tur ir plašas:) - ir kur izvērsties.

 

grūti gan iedomāties kā to piemērot kompja dzesēšanai. - ja vien tas nekarst ar pāris kilowatu karstuma jaudu:))))):DDD!!....

Link to comment
Share on other sites

spiediena vienīgā jēga - piemēram centrālapkures sistēmā - lai sistēma nesāk vārīties - jo augstāks spiediens jo augstākā temperatūrā ūdens vārīsies. - istabā - pie 90 grādiem:) - bet ja saspiests - tad pie 90 vēl būs gluži mierīgs, varbūt tik virs 100 tikai sāks burbuļot. precīzu proporciju nezinu, bet p[rincips tāds ir!

 

2 hmnc - kāda tipa sūkni ar rezervuāru tu domā? - pieņemot ka ar laukiem nēsi uz jūs, tāpat kā es:) - tad konkrētāk - sūkņi ir dažādi:)

ja nerunājam par vibrosūkņiem, tad centrbēdzniekiem rezervuāri ir atsevišķa lieta - vainu maziņi ar saspiestu gaisu, vai milzīgi, kaukur bēniņos...

 

vibrosūkņus parasti iemet tāpat dīķi laistīšanai, kautgan pac savā privātmājā senāk lietoju vibrinieku komplektā ar spiedkatlu, mājas ūdensapgādei, kombinācijas tur ir plašas:) - ir kur izvērsties.

 

grūti gan iedomāties kā to piemērot kompja dzesēšanai. - ja vien tas nekarst ar pāris kilowatu karstuma jaudu:))))):DDD!!....

 

nēnu es protams domāju nopietnos sūkņus ar maisiņiem, kur tas maiss izspiež ūdeni ;) runa jau vedas par spiedienu un ūdeni icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es jau agraak tiku domaajis par wc prieks baroklja.

 

 

par to spiedienu.

 

ieks wc spiedienam nav nekaada jeega.

ja teiksim ir kaut kas ar peltieri tad varbuut tur jaabuut kaut kaadam spiedienam bet taa vienkaarsi nav nozimes.

driizaak tur ir jaapanaak spiediena starpiiba abdaas wc pusees taadeejaadi ieguustot straujaaku cirkulaaciju

kaut gan no taas nav nekaada lielaa jeega.

jaatrod tas optimaalais pluusmas aatrums un tad buus mazaaks troksnis un labaaka dzese.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
pameegjiniet tak kaads palaist shkjidro slaapekli ieksh WC uudens vietaa.

 

 

ir arii tadas lietas cilveeki dariijusji.

Link to comment
Share on other sites

Guest n0r3k

shaubos vai kaut kas labs buutu sanaacis. tad vajadzeetu pamatiigi modificeetu WC! gribeetos redzeet rezultaatus

Link to comment
Share on other sites

shaubos vai kaut kas labs buutu sanaacis. tad vajadzeetu pamatiigi modificeetu WC! gribeetos redzeet rezultaatus

 

paseercjo aarzemju lapaas un atradiisi desmitie linku ar reaaliem panaakumiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...