Jump to content

Vai kaadam nav aizmetaajies kaads labs virusinns ?


Guest Andritis
 Share

Recommended Posts

Nu ir doma sataisiit mazu viirusu kolekciju , ja kaadam ir kaut kaadi viirusi (var buut arii passtaisiiti) suutiet uz mailu vai parakstiet avotu sseit :D Luugums suutiit taadus nopietnaakus viirusus piem ka visi exe pa bisskinnam nospraagst vai doc. ...

Link to comment
Share on other sites

Nu ir doma sataisiit mazu viirusu kolekciju ' date=' ja kaadam ir kaut kaadi viirusi (var buut arii passtaisiiti) suutiet uz mailu vai parakstiet avotu sseit :D Luugums suutiit taadus nopietnaakus viirusus piem ka visi exe pa bisskinnam nospraagst vai doc. ...[/quote']

Eh, ja veel ir saglabaajies , tad speciaali disketee ir saglabaats Explorer.exe no Windows 98 laikiem! Shamais ir inficeets ar kautkaadu tur Win32 FunLove viirusu, ja ir interese, tad padod zinju, kautkaa varu aizsuutiit, bet tas nebuus tik viegli, visi antiviirusi gudri palikushi icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis

Lai pa pastu nosūtītu vīrusu, to vajag saarhivēt un arhīvam uzlikt paroli. Tad vismaz pa ceļam neviens antivīruss netiks tam klāt.

Link to comment
Share on other sites

Nu taa, iedod mailu kur nosuutiit to Explorer.exe! Ir veel tiiri dziiveliigs shis viiruss icon_smile.gif Explorer.exe is infected with the W32.FunLove.4099 virus. Ieliku ieksh RAR arhiiva ar paroli "virus", ja vajag tad varu nosuutiit!

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis
Nu taa' date=' iedod mailu kur nosuutiit to Explorer.exe! Ir veel tiiri dziiveliigs shis viiruss [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] Explorer.exe is infected with the W32.FunLove.4099 virus. Ieliku ieksh RAR arhiiva ar paroli "virus", ja vajag tad varu nosuutiit!

nu davai p2p2@inbox.lv - domaa man uz win XP ies ?

Link to comment
Share on other sites

Nu, kur tik traki sarežģīti darīties! Interneta pieslēgums tak ir mājās? Izslēdzam visus antivīrusus, firewall un pārējo draņķību, dodamies plašajā pasaulē un pāris minūtēs pirmais tārpiņš jau būs mājās. Ja vēl par maz, tad paprasam gūglim 'xxx' un drusku paklikšķinam uz rezultātiem. Tad jau vidēja ranga lietotājam vajadzētu būt gana.

Link to comment
Share on other sites

Nu taa' date=' iedod mailu kur nosuutiit to Explorer.exe! Ir veel tiiri dziiveliigs shis viiruss [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] Explorer.exe is infected with the W32.FunLove.4099 virus. Ieliku ieksh RAR arhiiva ar paroli "virus", ja vajag tad varu nosuutiit!

nu davai p2p2@inbox.lv - domaa man uz win XP ies ?

Nu tev jau neies, bet pietiks ja tu to pergu palaidiisi bez antiviirusa, domaaju ka tas viiruseens paspees inficeet tev pareejos failus kas ir sisteemaa icon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tev varu piedāvāt vienu vīrusiņu, ko man uz Outlook pastkasti atsūtīja kāds «labdaris ar» šādu saturu:

 

Received: from garkalne-1 (217.145.208.35 [217.145.208.35]) by ****

To: ****

Subject: ^_^ meay-meay!

From: ****

Message-ID: ****

MIME-Version: 1.0

Content-Type: multipart/mixed; boundary="--------nljrdwaoulhqocesbitr"



----------nljrdwaoulhqocesbitr

Content-Type: text/plain; charset="us-ascii"

Content-Transfer-Encoding: 7bit



----------nljrdwaoulhqocesbitr

Content-Type: application/octet-stream; name="Attach.zip"

Content-Transfer-Encoding: base64

Content-Disposition: attachment; filename="Attach.zip"



----------nljrdwaoulhqocesbitr--

 

Vīrusiņš protams atrodas failā Attach.zip, tikai nezinu kā tev lai viņu nogādāju, jo nu šo vēstuli man kaut kā vaļā vērt negribas. ;)))

Link to comment
Share on other sites

Nu' date=' kur tik traki sarežģīti darīties! Interneta pieslēgums tak ir mājās? Izslēdzam visus antivīrusus, firewall un pārējo draņķību, dodamies plašajā pasaulē un pāris minūtēs pirmais tārpiņš jau būs mājās. Ja vēl par maz, tad paprasam gūglim 'xxx' un drusku paklikšķinam uz rezultātiem. Tad jau vidēja ranga lietotājam vajadzētu būt gana.[/quote']

 

tur ir tikai trojaanji un spywares.

Virusu tru tikpatkaa nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis
Es tev varu piedāvāt vienu vīrusiņu' date=' ko man uz Outlook pastkasti atsūtīja kāds «labdaris ar» šādu saturu:

 

Received: from garkalne-1 (217.145.208.35 [217.145.208.35]) by ****

To: ****

Subject: ^_^ meay-meay!

From: ****

Message-ID: ****

MIME-Version: 1.0

Content-Type: multipart/mixed; boundary="--------nljrdwaoulhqocesbitr"



----------nljrdwaoulhqocesbitr

Content-Type: text/plain; charset="us-ascii"

Content-Transfer-Encoding: 7bit



----------nljrdwaoulhqocesbitr

Content-Type: application/octet-stream; name="Attach.zip"

Content-Transfer-Encoding: base64

Content-Disposition: attachment; filename="Attach.zip"



----------nljrdwaoulhqocesbitr--

 

Vīrusiņš protams atrodas failā Attach.zip, tikai nezinu kā tev lai viņu nogādāju, jo nu šo vēstuli man kaut kā vaļā vērt negribas. ;) ))[/quote']

 

Njaa labaaak never uzradiisies llauns velninnss vai taarpinnss un dators nodegs ;D (suuti zipotu )

Link to comment
Share on other sites

Guest Eziitis

Iesaku pameeginaat Windows 98 vai Windows Me. Vienmeer karaas un neviens antiviirus nenem. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest saddam

nu ja nebutu parinstalejis antivirusu varetu tev sabarot baigi daudz tadu mazu virusinju kas loti dziveligi darbojaas

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...