Jump to content

Kas ir normāli darba apstākļi?


afk
 Share

Recommended Posts

Mani interesē tieši sēdošs darbs, vai kaut kur likumā nav aprakstīts ka pie sēdoša darba ir jābūt puslīdz normālai sēdvietai, nevis kaut kādai taburetei kura bojā muguru! Pusgada laikā strādāju 2 dienas un pārējās 2 mokos muguras sāpēs! Doma bija pat pašam pirkt normālu imitācijas biroja krēslu, bet neļauj aizbildinoties ka krēsls ir par lielu un nevarēs paiet garām... nja

 

Tāpat taisos iet prom bet vienkārši interesē! :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Sūdīga firma, ja krēslu nevar atļauties. Jābūt konfortam - liels monis, darbagalds, krēsls, lai var padomāt + tējas, kafijas krājumi.

Link to comment
Share on other sites

Izstāstīt darba devējam argumentus nevis tikai faktus.

Ja nepalīdz, mainīt darba devēju.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

mhh

Kopsh kuriem laikiem liels monis palielina darba razhiigumu ? :)

Sameeraa nedaudz cilveekiem darba specifikaacija pieprasa lielu moni. Paareejiem taa ir vienkaarshi fiicha vai bonus par labu darbu :)

Link to comment
Share on other sites

Šajā topikā runājam par krēslu, bet ir amati, kur nepieciešams liels monitors.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

No likuma viedoklja... ja darba deveejs atsakaas nodroshinaat tev darba apstaakljus kuri nekaitee tavai veseliibai

1ns no 2viem

1) dabon izzinju kuraa ir diagnosticeets tas kaiteejumus kuru tu guvi pildot darba pienaakumus un tiesaajies ar kantori.

2) maini darbu :)

 

Ja kaiteejums ir liels tad ir jeega tiesaaties.

Darba vieta kura nespeej nodroshinaat darbiniekus ar elementaaraam eertiibaam nav taa veerta lai tur uzkaveetos. Mhh

Mosh tolete ir paarvedaajamaa buudinjaa pagalmaa ? :)

Mazums.. taa leetaak :)

Link to comment
Share on other sites

vieniigais kas man ir ir liels monis.. paareejais gan ir stipri mazins...nuu t.i. pati darba vieta... viss ir ljoti saspiests, dazreiz pat gaisa naf.. nja!

Esmu teicis darba deveejam par truukumiem, bet uzklausiiti tiek tikai tie kas nes vinjam pelnju! Par kreeslu aizbildinaas ka vietas par maz, jo vinsh nav mazinsh un nevarees paiet man garaam ja es seedeeshu! :)

Link to comment
Share on other sites

Būtu jūs redzējuši, kādos apstākļos bija vēl pirms neilga laika jāstrādā dažās labās Lattelecom Bī Pī Ou nodaļās, muahhh - tādu miskasti tiešām retajā ofisā biju redzējis - apkopēja parādījās retāk par nāvi, krēsli vispār bija "nekomentējami"...

Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan

latvijas likumos tas ir aprakstiits, pat sameeraa siiki

ja nemaldos tad tais pashsos drba droshiibas normatiivos var atrasti info par tevis mekleetajiem noteikumiem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...