Jump to content

videokarte met artefaktus uz displeja


Val
 Share

Recommended Posts

Pa ilgiem laikiem jāuzcep kāds topiks :mrgreen:

 

Tātad visu no paša sākuma:

Sagribējās nomainīt videokartei termopastu. noņēmu radiatoru ar ventu nost no kartes. notīrīju vecās atliekas. izrādījās man R360 čips :mrgreen: uzliku jaunu (TITAN SILVER). saliku visu atpakaļ. slēdzam iekša => uz ekrāna tumši sarkanus kvadrātiņus met uz tumši sarkanu, violetas krāsas pusi...

 

pārkarsusi arī nav. blakus kartei atsevišķs 10cm ventilators.

operētājsistēmai nav nozīmes. gan uz windowsxp, gan fedora7 viens un tas pats.

 

varētu būt vainīga termopasta? varbūt vajag citu?

p.s. mainīju, jo dažkārt mēdza nofrīzot dēļ kartes pārkaršanas, bet tāda hui.ņa nekad netika novērota.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan

a kaa tu variz inaat ka vinja nav paarkarsusi ???

nahadu radiaatoru pleesi nost un baazi termometru klaat ???

Link to comment
Share on other sites

Lycan: nost nerāvu - šamais ir uz tādiem kā, pat nezinu kā lai pasaka... 2 plastmasas pipukiem, kas iziet caur pašu karti un aizķeras.

noņēmu radiatoru un pēc termopastas uzliku atpakaļ.

Tā karte, kad uzkarst, tad tas notiek ļoti ātri, Bez ventilatora nepaspēsi ieraudzīt bios menu, ieslēdzot pc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Te viens dzeks maina ledusskapi pret kaut ko vērtīgu... maini savu vga pret ledusskapi :>

Kamēr viņa kaut cik kust :)

Link to comment
Share on other sites

Krishius: pastu ar salveti noņēmu :-?

Velis: pagaidām vēl ne. Aizbraukt tam lecskapim pakaļ vien būtu 10ls benzīnā un pusdiena sačakarēta :mrgreen:

 

Man tāda stulba doma: var būt, ka tā varenā pasta vada elektrību un kautkur laiž uz īso?

Citi defekti nav - tikai vizuālais sviests uz ekrāna.

Link to comment
Share on other sites

Būsi traumējis kodolu, man arī tā vienreiz gadījās tadai pašai kartei, biju nodrupinājis mazu stūriti ņemot nost redeli, pēc kāda laika nosvila i miers...

Link to comment
Share on other sites

Man tāda stulba doma: var būt, ka tā varenā pasta vada elektrību un kautkur laiž uz īso?

Ja laistu uz īso, tad jau būtu nokūpējusi pavisam.

Es gan neesmu elektroniķis, bet varbūt netīšām esi traumējis kādu no pārējām videokartes komponentēm un varbūt tas rada tos gļukus, bet nu lai kāds gudrāks šito pakomentē...

Link to comment
Share on other sites

Man tāda stulba doma: var būt, ka tā varenā pasta vada elektrību un kautkur laiž uz īso?
Sudraba pasta tachu - logjiski, ka vada straavu. Jaasmeeree tikai uz kodola, a - ja uzsmeeree par daudz un piespieshot radiatoru, pasta nonaak uz detaljaam, kur taa nav paredzeeta - tad probleemas garanteetas.

Reku bilde:

http://www.d-cross.com/cgi-bin/show_articl...-9800se-gpu.jpg

uz tiem mazajiem pipshiem pastu nekaadaa gadiijumaa nedriikst smeereet.

Link to comment
Share on other sites

kruta, tad ideja taada: atliek vien pakustinaat radiatoru un gljuki mainaas? tev taa video tad uz punkiem turaas...paexperimentee un uzbljauj kad buusi nonaacis pie kaada secinaajuma...

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

peec pieredzes varu teikt ka neliela voltaazas palielinaashana var sho probleemu atrisinaat

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

tādā gadījumā tev varētu radiātors stāvēt šķībi uz gpu, piespied ar pirkstu moš kkas mainās.

Labots - RoLeRzzz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Morāle bišku cita: nenest videokarti labot uz datorservisu.

cilvēks nebija kārtīgi atpakaļ nostiprinājis radiatoru, kas galarezultātā pēc pāris stundu darbošanās atnāca vaļā no videokartes procesora un tā nosvila - tagad redz tikai saraustītas svītras un kvadrātiņus

 

gReenS: karte šad tad mēdza atrubīties no karstuma - tāpēc arī mainīju

Labots - Val
Link to comment
Share on other sites

aaa skaidrs! Tad pie reizes liidziiga situaacija, un kaa es izliidzeejos! man bralenam uz maatesdeelja nochakareejaas propelleriitis un negriezaas un laikam ar karsa baigi jo peec kaadu 15min pc lietoshanas norubijaas skanja un visaadi citu gluki saakaas. skatijos, kaa nonjemt to radiatoriti ar cooleri, bet nemaaceeju! tad nu nopirku pa 3Ls parasto laikam 8cm vntilatoru, izkontakteeju to mazinjo standarta, piekontakteeju lielo un nostiprinaaju lai puush tur virsuu, nekaadi gljuki vairs nemetas un viss bumbaas! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...