Jump to content

ups nepilniiga darbiiba


Guest prusaks
 Share

Recommended Posts

dazzreiz kad ir pazudusi elektriiba, tad ups nav nostraadaajis. kompis vienkaarssi izsleedzaas. bet, ja elektriiba tikai noraustaas, tad viss iet normaali. ups naaca liidzi disks ar programmu un programma paraada attieciigo:

1188428019.jpg

 

nezinu, kas tas ir, bet kaut kas nestraadaa. vai juus luudzu vareetu paskaidrot kas tiessi? un kaa to labot?

 

P.S. ups(ORVALDI 1000GE): http://en.orvaldi.com/index.php/en/product...duct_view/12/20

Link to comment
Share on other sites

UPS nav domāts darbībai no akumulatora stundām ilgi.Aķītis spēj nodrošināt barošnu no dažām līdz patsmit

minūtēm,atkarībā no akumulatora ietilpības un kompja patērējamās jaudas.Tā kā neko vairāk par elektrības raustīšanās sekām tas novērst nespēj.Runa,protams,iet par standarta UPSīšiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir SmartUps, tad protams ka viņš ir izslēdzis datoru strāvas pazušanas gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Ā, sorr - nebiju piefiksējis shēmu.. Hmm. Itkā tā bulta ir uz strāvas pārveidotāju, kas no aķa padotajiem 12V pārveido uz datora patērētajiem 220V.. Nezinu, kapēc sarkanīga. :?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Ja tas ir SmartUps, tad protams ka viņš ir izslēdzis datoru strāvas pazušanas gadījumā.

 

kas taas pa mulkiibaam

 

izsleedz tikai tad kad akis ir kritiskaa staavoklii un back ups dara tieshi topashu

 

 

nu taks panem patestee , izrauj upsi no shpanunga un paluuri kas notiks

 

 

kas tev ir rakstiits pie shut down status?

 

paraadi kas ir ieksh history

Link to comment
Share on other sites

Tas būs šai brīdī nepieslēgtais zars.Ja 220V ir normas robežās,slēgums ir tāds,kā bildē.

Atvieno UPSim 220 nost un bilde mainīsies.

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

man kaut kaa liekaas ka tas ups nevis izsleedz kompi, bet kompis atsleedzaas. jo kompis izsleedzees bez shuting down, vienkaarssi melns ekraans. ups itkaa straadaa, jo monitora poga deg zila kaa iesleegtam monim, bet kompis reaggee itkaa vinna vadu es buutu izraavis no rozetes.

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

Ja liekas,var sasisties.Izdari,kā Tev saka,tad vairs neliksies.

 

protams, ka nekas nemainiijaas. izraavu kontaktu upsim, kompis uzreiz autaa, bet tajaa passaa laikaa monis straadaa, ups piikst.

Link to comment
Share on other sites

Guest matiboy1

Jā pārbaudi tā varēisi pārliecināties ar acīm kas notiek.

Tā sarkanā līnija ir invertors, kas pārveido no DC 12V uz AC 220V.

Cik V/A upsis tev ir?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Pēc tavas bildes spriežot - strāvas pazušanas gadījumā UPS pārslēdzas uz akumulatoriem , taču no akumulatoriem uz pārveidotāju strāva neiet , tāpēc arī , ja strāva noraustās nostrādā UPS stabiližacija , pārslēgšanās uz baterijām nenotiek un viss OK , bet , ja pazūd uz ilgāku laiku , tad pārslēdzas uz baterijām no kurām nekas nenāk .

 

Bija gadījums pasen ar vienu UPS`i , neatceros , kas tieši tur bija , bet pirms vešanas uz garantiju atvēru korpusu , a tur baterijai viens kontakts nebija pievienots . Kontaktu piespraudu un viss aizgāja .

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

pilniigs vajpraats ku shitaadi rodas , blins peec tas bildes viss ir kedaa , visi statusi kaartiibaa

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

pilniigs vajpraats ku shitaadi rodas , blins peec tas bildes viss ir kedaa , visi statusi kaartiibaa

 

tad paskaidro kaapeec 600w upsis nevelk kompi ar barokli 550w(netuvu neiet uz pilnu noslodzi)?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

to jau es tev neteicu , bet Grossmeister

 

nevelk taapeec ka ups ir suuds

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

ta blin, kaada sskkirba kaadas firmas ups utt, ja ir rakstiits ka dod aaraa 600W, tad vinnam ir jaastraadaa ar attieciigo jaudu. a ko man ar to sstruntu dariit? aizbraukt uz riigu un iemest vinnu veikalam logaa, jo paardod meeslus?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

liela shkirba , rakstiits var buut daudzkas

 

nes uz garantiju lai maina

 

es tavaa vietaa buutu neemis kaadu lietotu APC SMART UPS un ieliktu jaunu aki (ap ~12ls) un dziivotu bez beedaam

 

teiksim es paneemu divus lietotus APC SMART UPS 700 RM , saliku jaunus akus un dzivoju bez beedu

 

img076035.jpg

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

aiznest jau buutu viegli, ja es dziivotu riigaa. bet 12kg pacinnu uz riigu aizsuutiit nebuus leeti. un nav teikts ka samainiitais ups rukaas kaa vajag.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Orvaldi nemaz tik liels mēsls nav . Nezinu kā šitam modelim , bet bija UPS , kam viena izeja caur akumulatoriem , bet pārējās tiešās . Joka pēc samaini PC un monitora barošanu vietām .

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Orvaldi nemaz tik liels mēsls nav . Nezinu kā šitam modelim , bet bija UPS , kam viena izeja caur akumulatoriem , bet pārējās tiešās . Joka pēc samaini PC un monitora barošanu vietām .

 

hmm taadus gan briinumus es neesmu redzeejis , bet nu var jau buut

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Man te mētājas viens APC ar beigtu akumulatoru , nu vo - viņam 3 izejas ir "Battery Back Up" , a viena "Surge Only" .

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

hmm mosh neesmu vienkaarshi pamaniijis , buus japapeeta

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

iespraudu kontaktu kur moni liku un saaka notikt kas jociigs kad izraavu ups kontaktu no kontaktligzdas. kompis uzreiz bija autaa, bet ik pa ~3 sec meegginaaju iesleegties. likaas ka vinnam elektriibu dod villnnveidaa, dazzreiz paraadaas(kompis saaksleegties iekssaa uz ~1 sec) un tad elektriiba pazuud.

Link to comment
Share on other sites

Un nafig tev monitoru barot caur UPSI? Monitoru parasti slēdz pie tā upšā kontakta, kas pa tiešo iet uz rozeti un kompi pie upša kontakta.

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

Un nafig tev monitoru barot caur UPSI? Monitoru parasti slēdz pie tā upšā kontakta, kas pa tiešo iet uz rozeti un kompi pie upša kontakta.

 

jo ups ir 600W, kompja baroklis 550W un veel paliek monim 50W. kaapeec neizmantot?

 

labi, vopssim jaasuuta buus uz garantiju, redzees ko man teiks...

Link to comment
Share on other sites

Nui nav vins 600w , lai ar tur virsū tas rakstīts, kad beidzot cilvēki to sapratīs, nu nav viņam 100 efektivitāte.

Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

njaa skaidrs passi neziniet cik vinnss jaudiigs ir.

Labots - prusaks
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

meklee , ieliec sludekli pa peerc

 

teiksim es neemu pa 10ls gabalaa to 700niekus , bet nu taa taada nereaali zema cena ;-)

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

Guest prusaks

a kaapeec tev monitors pie UPS jaasleedz? tas manupraat ir diezgan stulbi....

ta blin kaada atsskkiriiba? ja atsleedzaas elektriiba tad gribaas kompi izsleegt, tu taa nedomaa?

Link to comment
Share on other sites

njaa skaidrs passi neziniet cik vinnss jaudiigs ir.

Mēs zinām,ka jams ir par švaku.

 

P.S. Ja Tu uz kabatā nēsājama rādžiņa redzi uzrakstu 1200W POWER,Tu tam tici?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...