Jump to content

Uzmeistarot ko noderīgu brīvajā laikā, bet ko?


Guest pcmeistars
 Share

Recommended Posts

Guest pcmeistars

Es domāju piemēram Jetijs uztaisīja frēzi, protams uz tāda mēroga projekt nevelku, kaut ko nelielu un saistītu ar IT, daž labs uztaisījis ir LCD minitoru kurš pāraida noderigu infu caur LTP portu. Nu ko tādu un lūdzu bez muļķībām un pārmetumiem, jau iepriekš pateicos!

Link to comment
Share on other sites

uzmeistaro muguras kasaamo lapstinu ar stereo austinaam un lcd displeju :mrgreen:

ja tu pats nevari izdomaat ko meistarot tad kaada jeega vispaar kaut kam kerties klaat...

parasti shaadas lietas rada aiz nepicieshamiibas vai lielas iedvesmas radiitas velmes, bet tevii es nejuutu ka tev kautko vajadzeetu vai arii buutu uznakusi lielaa iedvesma...

Link to comment
Share on other sites

Manā skatījumā interesanta štelle ir skriptojams aizkaru virinātājs.

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

reiz pārkoklējies es gribēju uztaisīt ventilējamu krēslu, nu tīri lai dibenu nesviedrē ilgi sēžot, jo mans krēsls (es viņu par Lindu dēvēju) ir liels un ar ādu apvilkts.

Kad pamodos pie skicēm... uhh, taisni vai kauns sametās par savu slikto rasēt-prasmi :mrgreen:

 

Vaik praktiskas lietas taisīt, kaut ko kas darāmos darbus atvieglotu un atstātu vairāk laika slinkuma baudīšanai.

Link to comment
Share on other sites

Kvazistacionāro pipelizatoru. :roll:
MUHAHHAHAHAHA.. :lol::lol::lol:

Man otro reizi izlasot tikai pieleca.. :D

Link to comment
Share on other sites

Uzmeistaro disku turētāju.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ļoti vienkārši uzmeistarot ir krūŽturi, bet ikdienā noder... :)

Un vari turēt blakus kompim, būs tev saistība ar IT...

 

IT speciālistiem tak vienmēr ir kaudzēm neizmazgātu krūžu uz datorgalda!

Labots - akalvīc
Link to comment
Share on other sites

Nu taakaa naak ziema, tad apkures sezona parasti ievelkas un istabas temperatuura nokriitas zem 18 graadiem, buutu lietderiigi uztaisiit apsildaamu peli - tas nav gruuti tev vienkārši no peles iekshpuses pie korpusa saliimee vairaakas paraleeli sasleegtas pretestiibas, kur un kaa tas jaadara atradiisi netaa ;)

 

http://www.webx.dk/oz2cpu/hot-mouse/hot-mouse.htm

Labots - reel
Link to comment
Share on other sites

Man vienmēr ir gribējusies šāda lietiņa: verķītis, kuram ir 2 audio ieejas un 3 izejas. Un var pārslēgt, kas ar ko savienots.

 

Ķipa, mājās ir 2 kompji, 2 austiņas (katram kompim savas) un tumbiņas (kopīgas uz abiem kompjiem). Un tad nu gribas, lai tumbiņas ērti būtu pieslēgt pie viena vai pie otra datora. Vai ne pie viena, un abi strādā ar austiņām. Protams, ja pie viena kompja ir tumbiņas, tad otram strādā austiņas un otrādi.

 

Ja šitādu uztaisīsi, cenā līdz 10Ls (IMHO vajadzētu būt iespējamam), nopirkšu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nope, KVM nederēs. KVM ir 2 ieejas un 1 izeja - un izeju var pārslēgt starp ieejām. Man ir cits scenārijs - 2 kompji, pie kuriem reizē strādā 2 cilvēki. Vienkārši reizēm kādam gribas kaut ko uzlikt uz tumbiņām, lai arī otrs dzird. Tātad, konkrētāk:

 

Ir: Kompis A, Kompis B, Ausis A, Ausis B, Tumbas.

Iespējamās kombinācijas:

  • Kompis A + Ausis A; Kompis B + Ausis B;
  • Kompis A + Tumbas; Kombis B + Ausis B;
  • Kompis A + Ausis A; Kompis B + tumbas.

Ar KVM šitādu neuztaisīsi (vai arī vajag vismaz 3 KVM, kuri ir diezgan padārgi).

Link to comment
Share on other sites

Ē, pārsteidzoši, bet es nupat attapos, ka te vēl nav pieminēta tik pašsaprotama lieta kā USB elektriskais krēsls.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk USB vadāmo depokemonizatoru!

 

man lūdzu 2 gabalus.

Link to comment
Share on other sites

No nopietnajām idejām vēl ienāca prātā DanceMat vai DancePad. Ā, un vienmēr ir jautri spēlēties ar datorvadāmām mašīnītēm/lidmodeļiem/robotiņiem/etc. Ir pat dažādi konkursi saistībā ar tādiem... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Laurix

Ē, pārsteidzoši, bet es nupat attapos, ka te vēl nav pieminēta tik pašsaprotama lieta kā USB elektriskais krēsls.

diezgan sarežģīti bus , indukcijas spoles ,tranzistori ,utt

ko var gribēt no 5V 300mA ? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk USB vadāmo depokemonizatoru!

 

D_L ražojam šitos :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Veel var izgudrot sviestu, ar ko ieziest peecpusi... Vai tad muusdienu jaunatnei tiesjaam vairs nav pulcinju - jaunie modelisti, radioamatieri utt!?

Link to comment
Share on other sites

diezgan sarežģīti bus , indukcijas spoles ,tranzistori ,utt

ko var gribēt no 5V 300mA ? :mrgreen:

Nu, jā, vajadzēs mazliet izdomas. Bet gan jau tas ir izdarāms! ;) Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Edzhus.exe

Gandrīz visi kas te postē lkm nav izlasijuši autora pēdējo teikumu. :-?

Bet nu jāpiekrīt ka citi Tev neieteiks ko meistarot ja pašam nav ideju un iedvesmas.

 

Uztaisi to lampu ko andz ieteica! :roll:

Labots - Edzhus.exe
Link to comment
Share on other sites

Stāsts iz dzīves....

vienreiz viens kungs vēlējas noprkt elektrisko podu.... moš mēģini kaut ko līdzīgu sameistarot! Man gan nav ne mazākās nojausmas, no kā viņš sastāv, un kā viņš darbojas, bet izklausas kruti :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...