Jump to content

Īres līgums


wuff
 Share

Recommended Posts

Vēlējos uzzināt, kur varētu iepazīties ar kādu no īres līguma variantiem, kurš jāslēdz īrējot dzīvokli no saimnieka. Un kādus dokumentus prasīt no dzīvokļa īpašnieka, lai uzrāda - konstatējot, ka tiešām dzīvoklis pieder konkrētajai personai.

Link to comment
Share on other sites

man ir labumlabais iires liigums (uz 11mit lapaam) tev vajag ?

tad stiep man alu un buus ....

O, labs. Alu nebūtu žēl, bet kā caur Forumu to nogādāt?

Link to comment
Share on other sites

hmm, man vispār nav līguma. saimnieku neesmu vispār redzējis. reizi mēnesī pārskaitu summu un viss. vienreiz iedomājos, moš nepārskaitīt, tādējādi pārliecinoties, ka saimnieks vēl dzīvs :p

Link to comment
Share on other sites

(labots)

man laba draudzene iziiree dziivokljus - tad nu es vinjai piespeeleeju savu juristu un kopaa tapa viens kaartiigs kopdarbs kurs aizstaav i iziireetaaja i iirnieka tiesiibas ...

 

par sviekstmaizi toc to liigumu nedoshu - taakaa ja autoram vajag tad peerkam Teervetes,krushovicas vai staropramen alus un cilpojam uz stabu/avotu stuuri ...

cik daudz Teervetes? un kados laikos tur var tajaa stuuri but?

 

P.S.

ja kads noperk atrak vienu variantu no šejienes - share!

Labots - wuff
Link to comment
Share on other sites

Viss jau ir labi un noteikti NC līgums ir uber puper duper (tiešām labā nozīmē), ja tikai nebūtu viens BET...

Latvijā (protams ar izņēmumiem) īres līgumi, kas būtu interesanti īrniekam nepastāv kā suga, īsāk sakot, ja izīrētājs nepiekritīs, tad nekā :( Īres tirgus maigi sakot ir pilnīgi sačakarēts un tāpēc īrnieka vienīgās tiesības ir maksāt, maksāt, maksāt :)

 

Šis teksts nekādā ziņā nenozīmē, ka nevajag pirkt NC alu, ja saimnieks neparakstīs šo līgumu, vismaz būsi kursā pie kā vajag piedomāt un uz ko pastāvēt, jo, lai kā arī saimniekiem negribētos to atzīt - tev kā īrniekam ir tiesības ;) un tas noteikti ir vismaz to 3.75 LVL vērts.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tad iemet man arī tos nepieciešamos datus, laikam vards uzvards un pers.kods bija nepieciesams.

vel domaju, vai sutit $, nav jau ta, ka visu na-halavu gribas.

 

un ka ar manu otro lūgumu?

Un kādus dokumentus prasīt no dzīvokļa īpašnieka, lai uzrāda - konstatējot, ka tiešām dzīvoklis pieder konkrētajai personai.

 

P.S.

Datus saņēmu. Paldies par piedāvājumu, nolēmu pagaidām atturēties (ne jau "na-halavu" princips u.tml.), ja domas mainisies došu ziņu.

Labots - wuff
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...