Jump to content

Kurs Geforce tips labakais datorspelem?


Guest Peacerock2
 Share

Recommended Posts

specifikaacija jau ta visiem buus viena, tik atskirsies komponentes kaadas izmantotas razosanaa.

no taviem nosauktajiem es izceltu ASUS un XFX

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau tie nav nekādi tipi, bet gan ražotāji, kas tās video kartes ražo.

 

Visi no šiem ir labi, katram ir savi plusi, mīnusi.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

CLUB3D izdzees labaak vispaar no atminjas sev. Vienas vieniigas probleemas daudziem cilveekiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

"CLUB3D izdzees labaak vispaar no atminjas sev. Vienas vieniigas probleemas daudziem cilveekiem."

mhhh

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

par CLUB3d pievienojos..... man ar bija problēmas..

labāk gigabyte

Link to comment
Share on other sites

eduardinio

ja nemaldos visus razo viens un paardod taalaak-ASUS, CLUB3D, GIGA BYTE, MICROSTAR, SPARKLE, XFX un tie uzliimee savas uzliimiites

 

 

PS man ir Club3D 7800GTX-pilniigi bez probleemaam

Link to comment
Share on other sites

Tā gluži nav. Nvidia ražo tikai pašu GPU, pārējo karti sakomplektē un salodē citi ražotāji. Te arī problēma, ka daži izmanto kvalitatīvas komponentes, citi mēģina tās aizstāt ar lētākiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad High-End kartes parasti, vismaz no sākuma jau gatavas nāca pa taisno no Nvidias tik ar pārlīmētām uzlīmēm :D

Mid-low end kartes gan saliek kopā citi ražotāji :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es dotu prieksroku XFX, tomer ir lietota, un ir kautcik zinama uzticiba. Kautgan manliekas, ka XFX kartes ir pa gramu dargakas, neka parejas, bet neko nevaru apgalvot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Es nesaprotu, kā tādi kā Trenz iemanijās pāriet no pampersiem un podu?

Pods tak nekad nav lietots.. pampersi tomēr ir lietoti un ir kaut cik uzticība.

 

Es ar to gribēju teikt.. piedodiet atvainojiet, bet par ko var spriest cilvēks kurš savu mūzu nav lietojis neko vairāk kā to vienu (ok.. daži paspējuši apgrābstīt 2-3) VGA?

 

Es nesaku, ka A ir slikts, ņem B.. Es tikai smejos pa padomdevējiem kuri nefiga nav redzējuši, bet dod padomus :>

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Paņem FX versiju :D un nevienu spēli newarēs tokā pavilkt :D labāk jau GT GS versiju.. :)

Link to comment
Share on other sites

es personīgi iesaku club3d vai Asus.... nav nekādas problēmas bijušas ar tām kartēm pagaidām lietoju club3d radeon karti un iet tīri labi, esmu apmierināts.. ā un asus geforce ar bija laba :)

Link to comment
Share on other sites

Velis, vispar es esmu lietojis diezgan daudzas, gan ATi kartes, gan GeForce, vienkarsi saku, ka no tiem razotajiem kas razo GeForce kartes, man XFX patik vislabak. Tiesa, neesmu stradajis ar visiem, bet pieredze ir, taka ludzu, SUSH !

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām ar Club3D tikai laba pieredze, tā kā varu ieteikt. Nereti arī viņas ir lētākas.

 

Btw - Club3D taču ir tas pats, kas GeXCube? :oops:

 

Sorry, GeXCube nav GigaCube un nav Club3D. OK, tad iesaku GeXCube. :p

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Argumenti:

1.Bijuši kādi 5 šīs firmas ražojumi. Uz dullo:Riva,gf256,fx5700le,fx5700,gf6600gt,vēl šis tas. Visi pārdoti,visi darbojas vēl joprojām.Vēl arī gf TI4200;

2.VISI eksemplāri ( izņemot Riva ) klokojās ekselenti ( 20 - 80%),klokotos režīmos pie jaunajiem īpašniekiem darbojas vēl joprojām;

3.Cenas-veiktspējas ziņā līdzīgu produktu nav ( varbūt Sparkle );

4.Interesanta pieeja dizainā ( man patīk citādie ).

 

U.T.T.

Link to comment
Share on other sites

IMHO no posta bija pillnīgi skaidrs, ka cilvēkam šī firma patīk (subjektīvu iemeslu dēļ, protams) un viņš to iesaka. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tā vis nav,mīlīši. Tagadējais 1950PRO ir no MSI,ir pagaršoti Club3D (ne visai ),ASUS (sen un dārgi),tas pats Sparkle (7600GS, forsējās labi,tāds darbojas vēl joprojām).

 

P.S. Man gribas pagaršot visu :p

 

P.P.S. Posta sākumā,liekas,cilvis interesējās par variantiem.

 

P.P.S.S. Varbūt paargumentējam visi ( kāpēc tā vai cita FIRMA ? ).

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Guest xakers16

Ražotāju lielākā atšķirība ir starp izmantotajām Atmiņām, precīzāk to kvalitāti. Piemēram palit ražojumi izceļas ar zemajām atmiņas kvalitātēm, to visticamāk būs pamanījuši overclockeri. Un vēl protams dzesēšana, kā zināms Gigabyte pēdējā laikā pārorientējies uz pasīvās dzesēšanas sistēmām ar Heatpipes. Club3D kartēm nav ne vainas, Sparkle piedāvā diezgan lētus un salīdzinoši labus 8600GT un 8600GTS risinājumus, par to tikai prieks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Visaa pasaulee par labaako video karshu razotaaju ir atziits XFX.

a club3d tieshaam jaaazmirst kaa pat rakstaas lielaaka murga nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Tagad lietoju Club3D 6600GT (manaam vajadziibaam - monstrs), ties gan, kartee man k-kas nepatiik... ir bijushas probleemas un gljuki... Cik netaa lasiits, tad sliktas dzeses naak @stock (skaljums/performance). Karte jau laba un savu f-ciju pilda, bet naakamreiz club3d nenjemshu...

Link to comment
Share on other sites

man bija 3 club 3d kartes 1 - nomira pec 3 menesiem 2 - nestradaja jau defaulta laigan bija no veikala 3 - nostradaja 3 stundas un tad nomira.... secinajumus izdariet pasi , ko gan es varetu vel te komentet par sadu apburosu '' brendu '' ! Tad bija 7900 GTX ASUS un ta vel tagad jau otro gadu strada ! un tagad ir jau 4 menesi XFX 8800 GTX 720/2000 MHz strada stabili ar temp 70 C max

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...