Jump to content

Videokarte


aRT
 Share

Recommended Posts

iebūvēto videokarti var izzāģēt no mātes plates ar finiera zāģīti un ielīmēt jaunu :grin: Bet ja nopietni tad blakus ir jābūt kādas slotam kur var kaut ko iestuķēt papildus :!:

Link to comment
Share on other sites

Pasaki mātesdēļa modeli, un mēs tev pateiksim vai var ielikt videokarti, un ja var - kādu.

Link to comment
Share on other sites

tu jau tas prikols ka man nav arii slota :-x ! bet videokarte man ir tikaai 98Mb,ar kuriem es nevaru izdzivot :evil: !

Link to comment
Share on other sites

Ja nav ne agp, ne pci-e slota - pērc pci videokarti ( :-) ). Bet ja nevari izdzīvot - pērc jaunu māteni.

Link to comment
Share on other sites

tagat pacs censhos atrast maatenes nosaukumu,bet nezinu kur PC jaskatas tapec meginu dokumentus sameklet :???:

Link to comment
Share on other sites

Lai nebūtu dokumenti jāmeklē, novelc EVEREST home edition tepat no boot.lv. Vēl ir variants iekš accesories->system tools->system information.

Link to comment
Share on other sites

Sistēmas plates nosaukums-Lite-On NR146

 

 

Sistēmas plates ID -63-0100-000001-00101111-022305-SPDALE_G$1ABLF114_BIOS DATE: 02/23/05 10:46:48 NR146 BIOS REV: 1.14

Link to comment
Share on other sites

Nav īstais...

 

Iemet skrīnu, ko rāda everest. Būs vieglāk.

Labots - hrima
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nu i maateni tu esi atracis....

po ljubomu, tas ir intel865 cjipsets un tev derees agp videokartes.....

Link to comment
Share on other sites

nu i maateni tu esi atracis....

po ljubomu, tas ir intel865 cjipsets un tev derees agp videokartes.....

 

bet es nevaru nomainit,jo man ir iebuuveetaa videokarte un man nav slots :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

eemmm

palasiiju vienaa bulgaaru forumaa - tocj nav, mhhhhhh

invalīds baigaakais, kaukaada konkreetaa budzjetniece

sjitaada tev noteikti derees...

http://www.tigerdirect.com/applications/Se...9&CatId=319

 

i njefig sleegt topic

taa maate tocj ir unikaala, mhhhh

bet nu pci karte derees

liec tik ieksjaa un viss notiksies

iebuuveetaa seezj uz agp

iespeejams, ka biosaa to var atsleegt (kaut gan nez vai taadam suudam buus sjii opcija)

vienkārši buus jaaiesleedz "init pci vga first"

Link to comment
Share on other sites

(labots)

eemmm

palasiiju vienaa bulgaaru forumaa - tocj nav, mhhhhhh

invalīds baigaakais, kaukaada konkreetaa budzjetniece

sjitaada tev noteikti derees...

http://www.tigerdirect.com/applications/Se...9&CatId=319

 

i njefig sleegt topic

taa maate tocj ir unikaala, mhhhh

bet nu pci karte derees

liec tik ieksjaa un viss notiksies

iebuuveetaa seezj uz agp

iespeejams, ka biosaa to var atsleegt (kaut gan nez vai taadam suudam buus sjii opcija)

vienkārši buus jaaiesleedz "init pci vga first"

 

 

sameraa laba cena,thx parunaashu ar savejiem,lai piemet pikji un tad jau nopirkshu un pec vel kada laicina janoperk Videokarte 8-) !! P.S a taa jau nav maates plate :D,ta ir videokarte :p

Labots - aRT
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

i njefig sleegt topic

taa maate tocj ir unikaala, mhhhh

bet nu pci karte derees

liec tik ieksjaa un viss notiksies

iebuuveetaa seezj uz agp

iespeejams, ka biosaa to var atsleegt (kaut gan nez vai taadam suudam buus sjii opcija)

vienkārši buus jaaiesleedz "init pci vga first"

Kas tur unikāls?

Katrs otrais budžeta kompis pirms pāris gadiem nāca ar pāris PCI slotiem.

Lētie brandname vispār pēc šitās definīcijas tika veidoti. Ietaupijums uz AGP slotu moš pāris centi. Kontrolieris tak tāpat ir čipsetā.

Link to comment
Share on other sites

bet videokarte man ir tikaai 98Mb,ar kuriem es nevaru izdzivot

 

Cik reizes jāatkārto, ka videokartes atmiņa nav tas primārais. Ja viņai pietrūks, tad paņems no kopējā rama. Galvenā ir bitu caurlaidība, GPU frekvencem i vsjo

Link to comment
Share on other sites

Cik reizes jāatkārto, ka videokartes atmiņa nav tas primārais. Ja viņai pietrūks, tad paņems no kopējā rama. Galvenā ir bitu caurlaidība, GPU frekvencem i vsjo

 

Pilnīgi piekrītu tev! Visu tik skrien uz atmiņu, bet galvenais ir maģistrāles platums!

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu tev! Visu tik skrien uz atmiņu, bet galvenais ir maģistrāles platums!

 

Tas vien pierāda, cik mūsu sabiedrība ir izglītota. Uz to jau karšu ražotāji nopelna- mārketinga triks, kur apgalvo ka galvenais ir atmiņa. Fui

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

"Cik reizes jāatkārto, ka videokartes atmiņa nav tas primārais. Ja viņai pietrūks, tad paņems no kopējā rama. Galvenā ir bitu caurlaidība, GPU frekvencem i vsjo"

 

Muah :)

Pardon.. bet no kopējā rama ņem tikai iebūvētās VGA kuru bitiem un herciem vairs nav nozīmes, jo enivei neko dižu tu tur nepadzenāsi :>

Ir vēl kaut kādi TurboCache mēsli..bet arī tos nevar saukt pa geiminga vga :>

Otrkārt..

VGA atmiņa IR SVARĪGA...

tb herci.

Atmiņas APJOMS nav kritisks.. tb testos nav redzama starpība (~0.5%-2%), vai pat otrādi.. VGA ar 512mb ramu ir lēnāka kā tā pati vga ar 256mb.

Tas tādēl, ka VGA ražotāji nereti tīra noliktavas no lēnajiem atmiņas čipiem un tad taisa tādus mārketinga trikus.. uzliek uz VGA dafiga rama.. bet tas rams ir lēns..:>

Link to comment
Share on other sites

tb testos nav redzama starpība (~0.5%-2%), vai pat otrādi.. VGA ar 512mb ramu ir lēnāka kā tā pati vga ar 256mb.

Tas tādēl, ka VGA ražotāji nereti tīra noliktavas no lēnajiem atmiņas čipiem un tad taisa tādus mārketinga

 

nu vo, to arī gribēju teikt, ir redzēti gudrinieki kuri vot lielās 'OOo, man videkartei 512mb' Citi tādi paši atbild 'Woow, y00 0wnz c00l' beigās izrādās ka viņam benchmarku papagaiļos ieliek citi modeļi, viņš pats nezina kāpēc, jo redz, viņam ar 512mb vajadzētu visiem 'kickot assu'... Tādus es redzu gandrīz katru dienu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...