Jump to content

Nokia 6120 - apspriežam !


Recommended Posts

  • 1 month later...
CiemaAidzins

Varbūt kādam ir kāda ideja, kādā veidā varētu izmantot Nokia 6120 kā pie kompja pieslēgtu web kameru?

Link to comment
Share on other sites

būtu interesanti, es mēgināju ar vienu softu caur bt, bet nesanāca nez kapec

nez ko darīju nepareizi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kada proga vajadziga, lai sim telefonam dabutu patstavigi degosu zibspuldzi?

Arī interesē! Bet reāli, kas strādā? Ir visādi priekš N sērija Nokia telefoniem, šim kaut kā nav nekā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest AmberOfLiepaja

Nesen iegādājos Nokia 6120 classic un jau esmu sastapies ar pirmo problēmu. Jau vairākas dienas man kolēģi saka, ka nav varējuši mani sazvanīt iepriekšējā vakarā - uzrādījies, ka nav zonā, lai gan ļoti labi zinu, ka zona bija pilna un telefons izslēgts nebija. Ar iepiekšējo telefonu (Siemens) tā nekad nebija. Kāds paziņa teica, ka arī viņam Nokiai tā šad tad gadās, kaut kas aiziet ciet un pēc kāda laika atnāk vaļā. Vai kādam vēl tā ir gadījies?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pirms dažām dienām no LMT nopirku. :p

Cena un kvalitāte apmierinoša - viss kas man nepieciešams,

ir arī pietiekami daudz labu programmu, žēl tikai ka uz s60v3 neiet s60v2 un v1 programmas.

Link to comment
Share on other sites

Nesen iegādājos Nokia 6120 classic un jau esmu sastapies ar pirmo problēmu. Jau vairākas dienas man kolēģi saka, ka nav varējuši mani sazvanīt iepriekšējā vakarā - uzrādījies, ka nav zonā, lai gan ļoti labi zinu, ka zona bija pilna un telefons izslēgts nebija. Ar iepiekšējo telefonu (Siemens) tā nekad nebija. Kāds paziņa teica, ka arī viņam Nokiai tā šad tad gadās, kaut kas aiziet ciet un pēc kāda laika atnāk vaļā. Vai kādam vēl tā ir gadījies?

Pirms 10 min tieši par to ar draugu runāju.. Viņam ar LMT pieslēgumu (nepateikšu kādu) un N73 arī šitā gadās. Vakarā pēc 21 un rīta pusē nav sazvanāms.

 

Par 6120 - nesen paspaidīju. Iekšas jau sakarīgas, bet dizains galīgi nepiedur un pogas likās ļoti neērtas. Navigējot apkārt gadījās bieži trāpīt ne tur kur gribēju tb ne tās pogas nospiest un nē, man nav tukli un/vai līki pirksti :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir šis telefons. Par taustiņiem - jāpiekrīt, bet mani pirksti vairs nav tie kas jaunībā... 1+ Ātrs procis, TomTom iet raiti (ar dažiem tomtom reģionālajiem karšu gļukiem tam nav sakara). Ar firmwares nomaiņām un man nevajadzīgu progzu instalu nenodarbojos, nevaicājiet...

Pret displeju man personīgi pretenziju nav, TOKRA's postā minētajā dispelja problēmā kvalitatīvi nespēju iebraukt savu "vecmodīgo" angļu valodas zināšanu dēļ...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Es pagaidām vēl neesmu piedzīvojis nedz zonas, nedz ekrāna problēmas. Cerams, ka tā arī paliks. :)

Link to comment
Share on other sites

datuvē raksts bija par to ka nevar sazvanīt, bet dēl nesaskaņotās reklāmas nevaru linku ielikt. varat meklēt pēc vārdiem - svētais grāls -

Labots - Trust?
Link to comment
Share on other sites

Vai es vienīgais nedzirdu atšķirību mūzikša kad stereo papalašinājums ir ieslēgts/izslēgts?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest krapiks

kad bus pieejams Latvijas tirgos un cik maksās apmeram ?

Link to comment
Share on other sites

Guest krapiks

Krapiks, :mrgreen:

 

????

kad bu tas navigatos latvija un cik maksatu apmeram ?

 

OPS, iebraucu laikam 6120 sadalja, mekleju 6120 Navigator :D

Labots - krapiks
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Man šis te telefons ir :) Bet.. Man tāda maza problēma ir. Telefons visos režīmoss fočē ar skaņu.. ko man jāizdara, lai telefons fočētu bez skaņas?

Link to comment
Share on other sites

Kad uzzināsi, pastāsti man arī! :D Pieļauju, ka varētu līdzēt ActiveFile un pareizā skaņas faila izdzēšana. :p

Link to comment
Share on other sites

a tā ir fīča japāņiem, lai nefočē meitenes pa kluso ģērbšanās kabīnēs :) tas tagad esot topā jamiem :)

Link to comment
Share on other sites

Man šis te telefons ir :) Bet.. Man tāda maza problēma ir. Telefons visos režīmoss fočē ar skaņu.. ko man jāizdara, lai telefons fočētu bez skaņas?

uzliekot profilu uz Silent vajadzētu fotografēt bez skaņas, pamēģini rediģēt profilus tur varbūt var noņemt..

Man šis telefons ir jau gandrīz gadu un vienīgais kas nepatīk ir tas , ka man aizmugurējais vāciņš knapi turas un dažreiz sanāk , ka kabatā pat baterija izkrīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki! :smile:

Es gribēju pajautāt vai Nokia 6120 ir vērts pirkt?

Un lūdzu pasakiet kādi ir plusi un mīnusi .

paldies!

Link to comment
Share on other sites

Labs telefons,bet iesaku jaunāko 6220c :). Labāks ar to, ka 5mpx kamera, gps, lielāks ekrāns. Vienīgais trūkums pret 6120c, manuprāt ir neērtākas pogas.

Link to comment
Share on other sites

Es jau domāju tā ,ka vai ir viņš ir labs. Lai nav ja tur kaut kas nočakarējas vai kaut kas tml.

Es arī varētu piedāvāt šādi:

Kurš labāks ?

Nokia 6120 classic,

Nokia 5310 XpressMusic vai

Nokia 3120

 

es gribu uzvanīt,kādu īsziņu aizsūtīt,pafilmēt vai pafočēt kaut arī nav laba kvalitāte ,paklausīties mūziku un radio un kaut kādas citas fīčas.

Ja ir pieredze uz telefoniem vai var pieskaitīt kādus mīnusus un plusus.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

klasesbiedram ir sitas...spidiga navigacijas pogai atri noiet spidums un vina paliek balta..skana tada paklusa,liels plus ir tads,ka austinas var pielikt uz apalo stekeri,jadabun tik pareja kas parveido uz 3,5mm un tad vispar ok..ta jau normals telefons...aa vinam aizmugures vacins izlurekajas nesajot kabata un sak krist nost..bet tas ta.kamera vinam laba nemot vera to ka 2mpx... ir vinam radio...un vins velk 4gb karti,tik biski gluko ar to

Link to comment
Share on other sites

IMHO šajā topikā jau ir ļoti daudz kas pateikts par labumiem un sliktumiem. Izlasi tik.

 

Par nolietošanos - nu, nekas jau nav mūžīgs. Šis telefons nav "paaugstinātās izturības", tāpēc neko īpašu sagaidīt no viņa nevar. Bet, nu, cik man ir bijuši telefoni, neko vairāk vai mazāk kā citi jau viņš nedilst. Kā lietosi, tā dils.

 

Jā, standarta konektori (USB, austiņas) ir milzu pluss. Taču es nezinu, kā ir citiem Nokia telefoniem.

 

Man pašam šobrīd reizēm pietrūkst wireless šajā telefonā - varētu browsēt netu šur tur par velti. :p

Link to comment
Share on other sites

telefons labs, pats leitoju jau kkur mēnešus 6 točna, domāju, ja iegādāsies, tad toč nenožēlosi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...