Jump to content

TVRip


Master
 Share

Recommended Posts

Īsti neizpratu jautājumu, sorry ka dažas lietas es nesaprotu.

 

Tu domā kādu procesoru vai videokarti?

 

Man ir Galda Dators!

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

nu ja priekš pc, tad jāmeklē sakarīgs tvtuners un hdd ar labu ietilpību, kaučkādi saspiešanas rīki arī ir bez maksas. i viss

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu mana video karte ir - ASUS EAX1600XT SILENT - bet uz kastes ir raxtiits TV-OUT un VIDEO-IN!

Un vēl videokartei nāca līdz speciāls adapteris pie kura var pieslēgties!

Labots - Master
Link to comment
Share on other sites

Jā man jau ir speciāls vads starp PC un TV, vienu galu iespraužu "VID in" un otru televizoram pie "video"!

Lieta tāda ka man nav video maģis un gribu pamēģināt ar TV!

Tu domā oriģinālo softu kas nāk līdz video kartei: man ir "Catalyst Control Center"?

Bet vai tad ar to Virtual Dub nevar ierakstīt?

Link to comment
Share on other sites

Nuu es jau nezinu, bet TV man ir diezgan vecs, kādi 7 gadi!

Bet es jau esmu tikai iesācējs, tāpēc kapčurēšanas jomā nezinu nevienu softu!

Vari lūdzu izklāstīt kādus softus tu zini, un tad es pamēģināšu kurš man ies ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Mja laikam būs jāpērk jauns TV! Lieta tāda ka man nav neviena no tam iericem kuru nosauci.

Būtu ļoti pateicīgs ja arī nosauktu kādu citu tādu softu, jo ja tam virtual dub kkas tur gļuko un neiet, varbūt es pat nemāku appieties.

 

EDIT: tam teļukam VIDEO IN strādā, bet OUT ne!

Labots - Master
Link to comment
Share on other sites

NC raxtiija, ka "es uzsveru tieshi TV capturi - shiet ieksheejie tv tuuneri viennoziimiigi buus kvalitatiivaaki (iipashi ja AIW seerijas kartes tiek izmantotas) nekaa piespiedu TV kvalitaates zudumi stapsavienojuma kabelii ..."

 

Atvaino, bet pilniigs fufelis - Tev buutu taisniiba, ja mees nenjemtu veeraa to, ka praktiski visiem TV tuneriem, kas sprauzhas kompii ir reti suudiiga augstfrekvences dalja (tieshi trauceejumu noturiibas zinjaa, jo biezhi traucee pat kompja vai videokartes procha takts frekvences subprodukti)...

 

Un kas tie pa "piespiedu kvalitaates zudumiem starpsavienojumu kabelii", ja njem veeraa, ka liimenis ir pietiekami liels un video signaalam tiek izmantots koaksiaals kabelis (normaalaa gadiijumaa), nevis skanjai pardzeetais? Reaali zudumi buus tikai tad, ja ieraxtiisi VHSaa TV paarraidi un peec tam captureesi no kasetes. Kaa likums normaaliem videomagjiem TV tuuners ir daudz kvalitatiivaaks kaa tuner karteem (btw, tas ir "iz praxes", kur arii blusas ir lasiitas un skatiitas.) :)

 

P.S. Offt. Pastaastiet retam foruma apmekleetaajam/durikam (tas i man) kaa tagad var citeet?

Link to comment
Share on other sites

Kā noripot no TV video un skaņu, lai pēc tam šo video varētu skatīties un sava datora?

Vispirms vajadzētu sākt ar to no kādiem kanāliem domā ripot - tiem, kas gaisā, vai tiem, kas kabelī?

Pirmajā gadījumā, ja dzīvo 70km radiusā ap Z-salas torni, būtu vēlams ciparu TV (DVBT) karte, lai iegūtu labāku ieraksta kvalitāti, otrajā gadījumā būs vajadzīga analogā TV karte.

Bet nu ja tev ir MDSL un ja nav vajadzīga liela video izšķirtspēja var veikt ierakstus no Lattelcom iTV bezmaksas kanāliem, izmantojot VLC.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu šito vienreiz tikai darījis. Mana nebija VIVO karete, bet gan atsevišķa PixelView TV kartīte (kaut kas par ~30Ls), kuru biju aizņēmies. Ja mēģināju antenas vadu (patiesībā kabeļtelevīzijas kabeli) spraust pa tiešo, attēlu iegūt nevarēju - tikai švīkas. Ja laidu caur TV, bija tīri ciešama bilde (lai arī varētu būt labāka).

 

Es nezinu - var jau būt, ka man bija noveicies ar teļuku (kuram gan arī tagad jau būs cienījams vecums), bet VESTEL 32" (laikam) to spēja bez problēmām. Moš vajag pareizo kabeli dabūt? Man izeja bija uz SCART.

 

Par capture softu - ATI Catalyst Control Center nebūs īstais, bet vajadzētu būt vēl kādam ATI softam līdzi, kurš to spēj. Vai arī var mēģināt - kā jau te teica - VLC vai VirtualDub. Vai vēl kaut ko - tādu softu pilna pasaule, pagūglē tikai.

 

Atceries, ka softs uzražos diezgan iespaidīga izmēra failu, tāpēc vajadzēs bruņoties ar labi daudz brīva HDD. Pēcāk to video droši vien ar kādu citu softu pārkompresēsi uz kaut ko cilvēcīgāku (piem DivX vai XviD).

 

Pievienots: Ā, vēl labs variants ir kaut kāda digitālā kameriņa ar ieeju - tām mēdz būt perfekti tjūnerīši 'n stuff iekšā, pietam bildi ārā uzreiz dabūsi digitālu un mazliet jau prātīgākā izmērā.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...