Jump to content

Dārgie un krutie .su domēni...


Artanis
 Share

Recommended Posts

Labadiena biedriem!

 

Šodien aiz gara laika paskatījos pāris hostinga kompānijas, un to piedāvātos pakalpojumus. Tāpat secinot, ka Valsts.lv (TokRas personā) tomēr ir man izdevīgākais vairants, pa vidu uzdūros interesantam jaunumam (priekš manis) - iespēju par 66Ls (nopietna summa, salīdzinot ar 5Ls par .com un 16Ls par .lv) reģistrēt domēnu ar susfiksu .su . Nu stilīgi laikam, nodomāju. Bet tad intereses pēc ielūkojos gūglē, kas šis par jaunu un krutu zvēru, un kapēc tik dārgs. Un, tavu brīnumu, jopcik - skat, ko man saka Wikipēdija: http://en.wikipedia.org/wiki/.su

 

.su was assigned as the country code top-level domain for the Soviet Union in 1990. It remains in use today, even though the Soviet Union itself no longer exists, and is administered by the Russian Institute for Development of Public Networks.

 

In 2001, the managers of the domain stated that they will commence accepting new .su registrations, but it is unclear whether this action is compatible with ICANN policies.

 

New .su registrations cost US$100.

 

Nu ko, veči - mož sametamies un pārceļam Boot'u uz .su? :mrgreen: Būsim īsts post-padomju forums.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Ne znal ?

Kamēr ICANN nav pateicis - nebūs jaunus .su domēnu, tikmēr jamos reģistrēs.

 

:-) .

 

Nostaļģisks domēns.

 

Šaubos, ka .su zona tiks dzēsta, jo jamā ir pārāk daudz hostu.

BTW - domēns maksā 100 USD , kas ir 52,40 Ls .

Link to comment
Share on other sites

bet .su nu galiigi nav nekaads jauns domeens, nekas uz ko tiekties arii ne. tad jau labaak .aero vai .arpa! :)

 

.su regjistraacijas nav aizveertas, lai gan taisniiba NC, ka lielaakaa dalja "nevajadziigo" doomeenu sufixu ir aizveerti regjistraacijai un pat tiek plaanota / ir veikta to likvidaacija.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es nevaru iedomāties nevienu iemesla .su pirmā līmeņa domēna likvidācijai. Tak krievijā šo domēnu daudzi izmanto.

Link to comment
Share on other sites

Ko lai saka, boot.su - ftw!

Tad jau man liekas daudz piemērotāks būtu www.boot.it, bet tas, diemžēl, jau ir aizņemts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...