Jump to content

DVD atskaņotāja izvēle


powah
 Share

Recommended Posts

Tātad, ir iegādāts pietiekoši labs TV lai beidzot uz tā varētu kaut ko skatīties. Ir doma iegādāties DVD atskaņotāju, DVD rakstītāju un DVDRW matricu. Par pēdejiem diviem man viss ir skaidrs, bet par pirmā izvēli nav. Mazliet pameklējos pa šo forumu, bet neko sakarīgu nespēju atrast.

 

Tā kā man praktiski nav nekādas jausmas ko mūsdienu DVD spēj atskaņot, galvenās prasības šim aparātam būtu lai tas rādītu visa veida internetā dabūjamos video failus, jeb video ko var iegūt no vietējiem un ārzemju torrentu trackeriem, kuri būtu vienkārši ierakstīti matricā kā datu faili, bez jebkādām konvertācijām un tamlīdzīgiem pasākumiem. Anime populārie formāti .mkv .ogm arī būtu obligāti.

 

Tā kā minēju Animi, ir nepieciešams subtitru atbalsts, gan pašai animei, dažādu ārzemju filmu skatīšanai.

 

Svarīgs faktors izvēlei ir arī cena, negribas par DVD atskaņotāju atdod vairāk par 60Ls, un es pat būtu ar mieru paņemt kādu no super-lēta gala pa tiem pašiem 30Ls, ja vien tas spēj izdarīt visu augstāk minēto.

 

Aiziet veikalā vai atrast internetā un paņemt pirmo kas iepatīkas ir pietiekoši grūti, jo pieejamo modeļu un ražotāju izvēle ir vienkāršī milzīgi, pat nevar izdomāt no kura gala ķertie klāt.

 

Tāpēc, ja kāds ir saskāries ar šadiem aparātiem un ir spējīgs ieteikt ko sakarīgu, vai arī vienkārši norādīt pareizo virzienu kurā skatīties, laipni lūgts padalīties ar šo informāciju.

Link to comment
Share on other sites

optimuss

Gribu appreceet Keiru Naitliju. Tiesa, vairaak par 5iiti kabatsnaudas meenesii vinjai nedoshu. Juusu ieteikumi, vai man izdosies?

Link to comment
Share on other sites

Nē nu patiešām.Ja gribi DVD rakstītāju,tad ar 200+ ir jāreiķinās.

Pēc Tevis rakstītā tiešām var saprast,ka gribi pirkt atsevišķi atskaņotāju,rakstēkli.

Mūsdienu verķiem visas Tevis norādītās fīčas ir pieejamas.

Link to comment
Share on other sites

Var nojaust, ka DVD rakstīkli viņš pirks atsevišķu kompim.

 

Bet tā iesaku skatīties uz kādu Philips, var līdz 60Ls dabūt ar DivX atbalstu.

Rekur kaut vai

http://www.euroshop.lv/audio_video/79/_philips_dvp_5160_dvd/

 

ir DivX Ultra, ir arī USB, tikai iespējams caur to nevar laist video, tikai audio failus.

 

Philips ioesaku tāpēc, ka tur ar garantiju būs laba attēla kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

androidz

A kompi nav iespējams pieslēgt televizoram, vai otrādāk:) Nevajdzēs muļļāties ar DVD matricām, divuksu formātiem utt!?

Link to comment
Share on other sites

cien. otaku!

.mkv formātu pagaidām nespēlē neviens standalone DVD pleijeris

Iesaku pievērsties oriģinālo anime DVD iegādei no amazon.com ;)

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Ja jau esi ar mieru pirkt lētā gala par 30 kaut ko, kāda jēga prasīt padomu. Ej uz rimčiku un pērc

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Var nojaust, ka DVD rakstīkli viņš pirks atsevišķu kompim.

 

Bet tā iesaku skatīties uz kādu Philips, var līdz 60Ls dabūt ar DivX atbalstu.

Rekur kaut vai

http://www.euroshop.lv/audio_video/79/_philips_dvp_5160_dvd/

 

ir DivX Ultra, ir arī USB, tikai iespējams caur to nevar laist video, tikai audio failus.

 

Philips ioesaku tāpēc, ka tur ar garantiju būs laba attēla kvalitāte.

 

Pats TV ir Philips, būs jāpaskatās, paldies.

 

A kompi nav iespējams pieslēgt televizoram, vai otrādāk:) Nevajdzēs muļļāties ar DVD matricām, divuksu formātiem utt!?

 

Diemžēl nē.

 

cien. otaku!

.mkv formātu pagaidām nespēlē neviens standalone DVD pleijeris

Iesaku pievērsties oriģinālo anime DVD iegādei no amazon.com ;)

 

Žēl gan par .mkv. DVD gan pirkt nespēšu, bet dažas labas mangas gan ir iegādātas :lol:

 

Kāpēc pieminējo lētos DVD playerus? Jo biju dzirdējis un izlasījis ka daži no viņiem burtiski rij pilnīgi visu ko vien var iedomāties, un ja paveicās uz ilgu laiku.

 

Pēc mazas izpētes šķiet Philips DVP 5960 būs īstais

Labots - powah
Link to comment
Share on other sites

Redzi, tu jau neesi cilvēks, tu esi otaku :D

Cilvēkiem .mkv un .ogm ar retiem izņēmumiem nav vajdzīgi, to pārsvarā izmanto animēm, normālām filmām praktiski nav redzēti. Reti kurš ripo filmu diskus ar visām valodām un subiem.

.ogm un h.264 video šķiet spēlēja viens Xoro un viņi ar to dikti lielījās. Par .mkv atbalstu nav dzirdēts.

Tā kā ja gribēsi skatīties .mkv failu kuram h.264 video+AAC audio+SSA subi, nāksies vien slēgt datoru pie TV, vai arī skatīties datorā.

Man ir Pioneer DV-585 un viņš ir spējīgs atskaņot disku ar xvid/divx, mp3 audio un SSA subiem ārējā failā. Lētā gala pleijeriem ir viens mīnuss - ātri sprāgst nost. Beigti Xoro savulaik GNT ServiceNET noliktavās steriem stāvēja...

Link to comment
Share on other sites

Redzi, tu jau neesi cilvēks, tu esi otaku :D

Cilvēkiem .mkv un .ogm ar retiem izņēmumiem nav vajdzīgi, to pārsvarā izmanto animēm, normālām filmām praktiski nav redzēti. Reti kurš ripo filmu diskus ar visām valodām un subiem.

.ogm un h.264 video šķiet spēlēja viens Xoro un viņi ar to dikti lielījās. Par .mkv atbalstu nav dzirdēts.

Tā kā ja gribēsi skatīties .mkv failu kuram h.264 video+AAC audio+SSA subi, nāksies vien slēgt datoru pie TV, vai arī skatīties datorā.

Man ir Pioneer DV-585 un viņš ir spējīgs atskaņot disku ar xvid/divx, mp3 audio un SSA subiem ārējā failā. Lētā gala pleijeriem ir viens mīnuss - ātri sprāgst nost. Beigti Xoro savulaik GNT ServiceNET noliktavās steriem stāvēja...

 

Arrggh...tad jau sanāk ka šī visa iecere ir viens milzīgs FAIL? :roll: Ar pārkodēšanu ņemties man nav ne mazākās vēlmes, ar iPod'u vien jau ir baigais čakars, pārāk ilgi ar manu datoru viss notiek.

 

Šķiet ka šī visa iecere ir jāaizmirst.

Link to comment
Share on other sites

FAIL ir iecere, ka visu ko novelk no neta, DVD pleijeris var sagremot :)

Pārāk daudz kodeku un formātu. Vismaz animei.

Ja tik ļoti patīk kačāt un skatīties, tad dators jāslēdz pie TV. Citu variantu nav.

Jo es tev varu garantēt, ka VIENMĒR atradīsies tāds fails, ko DVD pleijeris nespēlēs jo nu nevar tak izsekot līdzi strauji mainīgajai encoderu pasaulei. Tas nav normāliem cilvēkiem.

Ir divi ražotāji, kuri it kā būtu atbilstoši - XORO un KISS. Iespējams ka viņiem ir ko teikt šajā sakarā.

edit: Apskatījos viņu mājas lapas. Nē. Par .MKV ne vārda. Aizmirsti.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Lai nebūtu jātaisa jauna saite.

Kurš labāks būtu divx filmām laišanai no usb stika?

NASH DIVX-880DSS

vai

Xoro HSD 2220

Link to comment
Share on other sites

+1 par xorro HSD 2220.

kas xorro ir labāks kā nash?

es jau gandrīz pasūtiju nash divx 880dss.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka šim arī var firmware upgrade taisīt. Vienigi tam hsd2220 vēl nekas nav iznācis - vismaz iekš xoro.com

par to xoro:

# Plays DVD, VCD, SVCD, Audio-CD, WMA, JPEG, Kodak Picture-CD, MPEG1, MPEG2, MPEG4 (.avi extension. Supports ISO MPEG4)

# Integrated USB port for playback of audio, video and images from USB memory sticks and USB Hard disc drives

 

 

 

bet reko par nash raksta:

# Saderība ar MPEG4,DVD,DVD-R/RW,DVD+R/RW,MP3,VCD-3,0,SVCD,DVCD,HDCD,CD-R/RW,JPEG (KODAK)

# Kompressija:MPEG1,MPEG2,MPEG4,DIVX 3.01/4.02/5.02/5.03 un USB

 

Man galvenais lai visus divx lasa gan no dvd ripas, gan no usb stika.

Link to comment
Share on other sites

Mja, kur nu man saprast jusu problemas, usb, divx .. :)) gigi

Pats mekleju DVD pleijeri, kuram regulejas skalums.

nez kā ar šiem -> Sony DVP-NS708HB vai Sony DVP-NS78HB ?

jepegi, diviksi un citas drazas atskaņošna neinteresē. Tikai DVD diski. Nu varbūt Audio CD.

Link to comment
Share on other sites

oj zini peerc to kursh tev labaak patiik.

Es gan priecaajos par savu Pioneer DV-610

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Ja man buutu izveele kaadu aparaatupirkt, es nopirktu multimedia atskanjotaaju, piebaaztu pie tv, novilktu lan vadu uz tv un viss+ veel kaut kaads prostijs dvd lasiitaajs.

Link to comment
Share on other sites

iekjeru nash divx 888 dss.

skaljumu reguleet var.

usb lasa un tiit var pat ar 32x atrumu. atceros ka uz xoro 311 par patishanu no usb vareja aizmirst

aa un super mario ar var uzigrat - ko var vairak veleties no 30 ls

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Nash, Xoro... Nu kā tādus Rimi variantus var pirkt? :-(

Pioneer, kaut vai Sony...

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
kaut vai Sony...

Sony diemžēl ir sliktāka izvēle nekā, piemēram, Nash, priekš mūsdienu LV lietotāja - sliktākais disku atpazinējs "ever". Kalpos varbūt labi, bet diskus lasīs slikti :)

Link to comment
Share on other sites

Xoro ir virs Rimi līmeņa. Rimītī iet noname ķīnīzeri par 18.99

Toties lēti un gremo visu. Par dzīves ilgumu gan nepateikšu.

Link to comment
Share on other sites

Man ar viens jautājums pieredzes apmaiņā par DVD pleieriem.

 

Tagad lietoju philips DVP5990 un esmu ļoti apmierināts - pleieris fantastisk, visu lasa un par mierīgi var divx filmas no USB flešatmiņas skatīties. 

 

Ir iegādāts otrs telefizors un vajaga otru plejeri, varētu pirkt tādu pašu, bet gribās bik, bik labāku skaņu televizorams, tāpēc skatos uz vienu philips pleieri ar tumbiņām HTS3164

 

Šim arī itkā rakstīts, ka ir USB 2.0 un Divx atbalsts. Kāds ir ar šādu saskāties ? Kā domājat lasīs visu tik pat labi kā DVP5990 vai varētu būt sūdīkāks ?

Link to comment
Share on other sites

nerekomendēju, jo agri vai vēlu gribēsies ko sakarīgāku, labāk tad jau nedaudz piemest un paņemt resīveri. turklāt šim nebūs digitālā ieeja. tātad aux varēsi tikai stereo padot.

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzēs labāku, šis pleijeris plānots televizoram guļamistabā. Vienkārši Samsung plazmas teļukam baig, baigi štruntīgie skaļruņi, gribas vienkārši nedaudz labāku skaņu, lai nav galīgāka kaka, ne uz kādu mājas kinozāles nosaukumu nepretendēju.

 

Galvenais interesē no pieredzes, kā ir ar dažādu disku lasīšanu un vai var normāli divx skatīties no usb flasha.

Link to comment
Share on other sites

runaajot par to pashu 3164 nav slikts variants guljam istabai. Formaatu klaasts arii diezgan plash

Link to comment
Share on other sites

yo

Tagad ir doma pirkt vēl vienu dvd pleijeri viesistabai, kuru slēgšu klāt jaunajam 32 lg 3000.

Vai dvd arī labāk ņemt lg ražojumu - nu lai ar vienu pulti var kruķīt abus?

Tam dvd vaig lai ir hdmi izeja.

Uz šo brīdi skatos uz :

 

LG DVX-382H

PHILIPS DVP 3980/12 DVD atskaņotās ar HDMI

SONY DVP-NS76HS (HDMI)

 

Vai nebūs tā ka šitie " brendīgie" negribēs gremot divx? It kā skaitās region free.

Link to comment
Share on other sites

Man ir tas LG. Mani apmierina, kā jau teicu, nācās iebarot speciālu disku lai uzlauztu reģionu aizsardzību. divixiem neizmantoju, bet droši ka spēlē. ir usb priekšā (arī neizmantoju ). patīk dizains, + tas ka ir šaurs (var uzlikt virsū piem. resīverim un netraucēt tā dzesēšanai) Man patīk. skaļumu nevar regulēt uz aparāta. ņēmu dēļ HDMI.

post-57155-1226945532_thumb.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Kas tas pa disku ko vaig iebarot?

Specenē rakstīts arī divx un xvid - viņš tev lasa šos?

Link to comment
Share on other sites

noteikti lasa, met man tādu nav :) skatos tikai mkv. tur viens fails jāieraksta diskā un disks jāievieto aparāta - un tad ir region free. ja nopirksi - varu tev to failu aizsūtīt, jo nejēgā norakņājos pa netu, izmēģināju visus variantus, bet ar šo sanāca.

ja baigi gribi, varu rit kadu divixu megjinat atskaņot.

Link to comment
Share on other sites

Būtu baigi labi ja pamēģinātu - tad es zinātu, ka šis arī divx gremo.

Un tad es jau rīt varētu pasūtīt.

Link to comment
Share on other sites

tikko patestēju - divix un Xvid iet. usb arī, piespraudu asus p535 ar vadu card reader mode ar 4Gb SDHC - atpazina. ārējais 2,5 hdd neaizgāja, pīkstēja it kā strāvas par maz.

DV382H_E.BHUNLLK_ENG.pdf

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Forši - es laikam šo LG ņemšu.

Par to unlock - atsūti lūdzu to failu tepat uz manu niku kā pm, ja tas ir mazāks par 2 mb.

Ja tas ir lielāks, atsūtīšu tev savu e-mail.

Link to comment
Share on other sites

ok. ņem atzipo un iemet to folderi tukšā CD matricā kā failu .

RMTM0000.zip

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...