Jump to content

VIA integreetais audio peec restarta rausta skanju


Senteevs
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Atnesa viens cilveeks man pc. Vecu PC ar XP. Plate Chaintech 6via5t ar 370 Socketu un VIA chipsetu. Virsuu staav 1200 MHz Celerons.

 

Probleema shkjiet vienkaarsha, bet tomeer nav. Taatad, raustaas skanja jebkuraa atskanjotaajaa, kaa arii video failiem.

 

Tika meegjinaati gan jauni, gan veci chipseta draiveri un audio draiveri. Rezultaats vienaads - kad audio draiverus ieinstalee, skanja skan bez probleemaam (taatad par sisteemas noslogotiibu varam aizmirst), BET liidz ko datoru restartee, taa skanja visaas vietaas raustaas. Atkal uzinstaleejam to pashus draiverus un bez restarta klausamies cik uziet, bet liidz ko reboot, taa skanja atkal raustaas.

 

Domaaju DxDiag padziivoties ar hardware acceleration - neliidz.

 

Idejas?

Link to comment
Share on other sites

Moska iebuvetajai skanjai kirdik? Pamegini ielikt kadu citu skanjas karti. Kaut vai leto pa 5ls. Ja viss iet tad dod klientam ar jauno skanjas karti, lai piemaksa 5ls :D

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Ja skanjas karte buutu kirdik, tad skanja arii korekti neshanceetu pirms restarta.

 

Tokra

Laidu arii draiveru installu caur Have disk variantu, lai nodroshinaatu to, ka tiek ieinstaleets tikai pats draiveris, bet tas neko nemainiija.

Link to comment
Share on other sites

jebkuraa atskanjotaajaa

 

kātu domāji šito CD DVD tipa??? Ja CD tad kautkad sen atpakaļ nezinu uz kuras operetaj sitemas 98 vai xp bija kautkāds ķeksītis propertijos.. Man neraustijas vairāk kad atslēdzu.. Man gan laikam raustījās audio diski nevis mp3..

Labots - tnt
Link to comment
Share on other sites

Diagnoze: Celerons ar savu jauko 66/100FSB un integrētā skaņas karte uz AC97

Priekšlikums: ielikt vislētāko PCI skaņas karti (Creative 128 vai 4.1) un pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Atrisinaaju.

 

Risinaajums:

Iegaaju BIOSaa un Integrated Peripherals sadaljaa atradu taadu briinumu kaa legacy audio, kas bija iesleegts. Zem taa bija ieraksts "Sound blaster Audio", kas bija izsleegts. uzmetu tam Enabled un tagad viss rukaa.

 

Paldies visiem par ieteikumiem. Teema sleedzama.

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Possible, bet tad kaadaa sakaraa tas iespaido arii nedosisko Winampu, WMP un VLC pleijeri?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu. Pēc idejas ar ieslēgtu emulāciju CPU resursiem būtu vairāk jātērējas, nevis otrādi...

Ne velti es neesmu onboardo skaņaskaršu fans. Dajebkura PCI karte ir labāka par AC97 krapu.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Ui nepamaniju, ka jau atrisinaaji probleemu!

Labots - V.I.P.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...