Jump to content

Kameras izveele


eko
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati, jau vienreiz noriteeja lieliska diskusija peec kuras es izveeleejos kameras modeli Sony HDR-HC1

 

Bet tagad man veikals kuraa domaaju iegaadaaties kameru atsuutija piedaavaajumu divaam citaam kameraam, jo manis mekleetaas nebija

 

Piedaavaaja man modeljus

Sony hdr-hc5

Sony hdr-hc7

 

Taapeec gruuti izšķirties tagad starp Mini DV kaseteem vai HDD

 

Pasham skjiet ka Mini DV prieksh manis buutu labaaks variants, bet iespeejams es kljuudos

 

Un veel, noteikti kaadam ir kaada laba iestaade ieteicama kur griesties

 

Principaa intereseeja:

 

1. Kamera Sony HDR-HC1

2. Statiivs

3.aareejais mikrafons

4.lielaaka baterija

5.soma

 

Paldies, ceru ko ieteiksiet

Labots - eko
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Ja gribi montēt paliec pie Mini DV kasetēm

Link to comment
Share on other sites

Monteeshana ir obligaats pasaakums....taapeec mani arii vairaak interesee shis variants Sony HDR-HC1

 

Taapeec mekleeju kaadu sakariigu bodi, kur griesties pie kompetentiem paardeveejiem

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Ne Sony hdr-hc5, ne Sony hdr-hc7 nestaav ne tuvu HC1 iespeejaam. HC1, lai arii pirmaa consumer HDV kamera, joprojaam starp mazajaam consumer HDV kameraam turaas augshgalaa. Reaali, fiichas vinjai ir profesioinaalaa liimenii, ko nevar teikt par HC5 un HC7 - tiem ar manualaam fiichaam buus kaa buus - burshanaas caur menu... jamaas vairaak paredzeets japaanju tuuristiem, kas filmee auto rezhiimaa...

Link to comment
Share on other sites

Njaa taa ir, tikai reti kuraa vietaa tirgojas HC 1, un taadu bodi kur vareetu tikt pie visa ko veelos, praktiski neesmu atradis

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Vari uzzvaniit uz hannu pro vai tilts integration.

Tur var dabuut i pro video/audio aparatuuru, i statiivus, i citus barahlo...

Leeti gan tur nebuus.

 

Hannu cenu listee ir HVR-A1E - taa ir HC1 profesionaalaa versija - ar aareejo mikji, DVCAM ieraksta standartu.

Cena gan saaliita - 1600 LVL.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu uzzvanīt i-veikaliem, kas nodarbojas ar plašāka klāsta, ticamākas aparatūras sagādi un pajautāt, vai iespējams pie viņiem iegādāties šo video kameru.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

I-net veikalus esmu jau apzvaniijis...ir taa kad papeetot arii vinju piedaavaajumu shaadas video kameras nav...nav iisti tam izskaidrojuma

 

Varbuut ir padomaa kas konkreetaaks? Tieshi i-veikals?

Labots - eko
Link to comment
Share on other sites

Krishius

Njaa, raadaas, ka jamaa, kaa sameeraa vecs modelis, jau ir saakusi iziet no tirdznieciibas aprites...

Link to comment
Share on other sites

Taapeec es saku..piedaavaajums ir gana shvaks...

 

Taapeec man veikalos piedaavaa tos divus modeljus, un iisti liidzveertiiga nekaa pats nezinu

 

Jo pashlaik skatos tikai un vieniigi Sony...jo cik esmu uztveeris tas ir labaakais shaja segmentaa

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Ja runa ir par Hi-def, tad tikai sony, jo, piemeeram, gan JVC HDV, gan Panasonic DVCPRO HD formaatiem r sameeraa suudiigs programmatuuras atbalsts. Un jaa, laikam JVC un Pana HD kameras, kas raksa uz lentaam, ir tikai pro galaa. Consumer kameras raksta uz DVD... Un JVC vispaar ir tikai viens HD modelis un tas pats raksta uz HDD.

Link to comment
Share on other sites

Meklē vāczemes bodēs (www.idealo.de) vai ebay, gan jau atradīdi

Link to comment
Share on other sites

NU vaaczemes bodes buus jaatmet, jo vajadziiga gan garantija gan visi papiiri Latvijaa...jo jaapeer officiaali

 

Kaadi veerteejumi saliidzinaajumaa starp

 

Sony HDR - HC1 un

Sony HDR - CX6EK

 

 

 

 

Apzvaniiju paaris internetveikalus un atbilde par Sony HDR - HC1 visur viena, ka ir jau vecs modeliits un vinju vairs nav iespeejams dabuut

 

Ir piedaavaajumaa

HC3E

HC5E

HC7E

 

Bet papeetot nav tas kas bija HC1 manupraat,

 

Gribeetos dzirdeet veel kaada viedokli

Link to comment
Share on other sites

Krishius

HC3 ir tas pats HC5 un HC7, tikai bik apdaliitaaks.

Sony HDR - CX6EK - aizmirsti par shito - jams raksta AVCHD formaataa, kas ir galiigi garaam - tikai Vegas atpaziist sho formaatu un iespeeju zinjaa jamaa ir taada pati, kaa HC3 u.c.

 

Uz Hannu vai Tiltu esi zvaniijis?

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Kādas problēmas oficiāli iegādāties preci Eiropas savienībā? Nafig tad ES domāta?

Sony, tā pat kā daudzām citām firmām, ir Eiropas garantija - pērc kur gribi, remontē kur gribi ES ietvaros. Tā pat arī firmām nav nekādu problēmu oficiāli iegādāties preces ES. Pavadzīmē nāk visi nepieciešamie dati, lai preci ielaisu firmas grāmatvedībā.

Link to comment
Share on other sites

Njaa izskataas gana nereaali tikt pie HC1, hannu-pro arii nav, vieniigo ko piedaavaaju kaa it kaa liidziigu A1E bet nu tik daargu diezvai buus reaali iespeeja pacelt

 

Un taadu lielisku aizstaajeeju HC1 neesmu atradis

 

:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...