Jump to content

Boot'iešu domas par alu.


Guest bombila
 Share

Recommended Posts

Bauskas gaishais, Teervetes, Uzhavniex krogos ... shie ir ali ko atziistu :)

Peedeejaa laikaa paargaaju vairaak uz kokchiku (rums&cola) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krishius

    5

  • rashns

    6

  • raivix2006

    5

  • connected

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Domas par alu? Smadzeņu [iz]skalojamais līdzeklis mazās vienībās ar ilgstošu [d]efektu.

Nevienu nevēlos aizvainot, bet uz dzīvību, prieku, mieru, mīlestību šīs lietas neved.

Link to comment
Share on other sites

atvalinaajumaa alinos pareekinaaju aiziet ap 100ls ;-)

 

Iespaidīgi!

Pāreiķinot 0,5l šņabja~25cas pudelītes!!!2/3 atvaļinājuma miglā 8)

Link to comment
Share on other sites

Domas par alu? Smadzeņu [iz]skalojamais līdzeklis mazās vienībās ar ilgstošu [d]efektu.

Nevienu nevēlos aizvainot, bet uz dzīvību, prieku, mieru, mīlestību šīs lietas neved.

Tas gan nebūs īsti pareizi :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

Lāchplēša tumšais baigi garšo, tachu nesen gadījās galīgi skābs un nācās izliet podā, tagad gaidu kad izies šī partija ar datumu 07.10 lai atkal var ņemt uzturā... ja gribās vairāk ieņemt vakarā(vai rītā), tad jau ņemu kādu cēsu premium vai ko tamlīdzīgu....

Link to comment
Share on other sites

Ehh alus, sevish dziivais laba lieta. Bet ja negrib vakaraa ar muguru pret sievieti guleet, tad shobriid naakas ierobezhot pateerinju :)

Vot nikaa nesanaak sievishki uz alu pieradinaat. Jau 3 gadi visaadas shkirnes shai maanu iekshaa, bet nekaadi nesanaak to kritisko daudzumi iemaaniit, peec kura sak garshot! A ja es viens lietoju, tad jamaa necompactibla ar alus smaku :D

ne tev vienam tāda sāpe :wink:

Link to comment
Share on other sites

B%&n, iekārdinājāt, tūdaļ jožu uz tuvāko veikalu pēc dažām pudelēm Tērvetnieka:).

Ar tiem vāciešiem jau arī nevar saprast - man te viens paziņa regulāri 2x gadā brauc uz Latviju, ved līdzi pāris kastes savējo, kad beidzas, atzīst tikai Aldara zelta. Reiz mēģināju joka pēc šim iebarot Vanagu - pamēģināja un izdarīja secinājumu Zu stark :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest die smart

Ruugta susla. Veermeles labaakas un leetaakas - , jo ruugtaakas un neko nemaksaa. - tik nedaudz uzneemiibas gan vaig lai ievaaktu un izzaaveetu. Teejas sagatavoshana - piece of cake :D

Link to comment
Share on other sites

Kad biju alus cienītājs - Tērvetes, Užavas, retumis pārmaiņu pēc kviešu alus - Baltika 8

Tagad gan esu vīnu piekritējs - stipri lielāka garšu izvēle, vieglāk integrēties sieviešu sabiedrībā. Mīnusi ir, ka katrs pirkums ir kā loterija (pat viena marka dažādos gados garšo dažādi) un izmaksā 3x dārgāk kā alus.

Link to comment
Share on other sites

Guest X-B-O-X-E-R

Mans iecienītākais kvass - "Iļģuciema".

Tas pats alus vien ir :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nu lab lab, bet jāsaka, ka Iļģuciema kvass smaržo un bik garšo pēc alus. :-)

Link to comment
Share on other sites

Mīnusi ir, ka katrs pirkums ir kā loterija (pat viena marka dažādos gados garšo dažādi) un izmaksā 3x dārgāk kā alus.

Ar esmu sācis pirkt vīnus, un tiešām, tā ir kā loterija, bet galvenais izvelēties pusaldos, lai nebūtu zaudētājos :mrgreen:

ko tik sieviešu dēl nedaram..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

malacis, nu nu, vināri nevar tik kardināli atšķirties. Vismaz man nav gadījies iegrābties zinot vīna marku.

 

Bet nu aliņš kā traadicionālā dzira netiek smādēts - parasti malkoju bauskas, cēsu aliņu. Tagad mazāk sanāk palietot dēļ darbiem, bet nu uz visiem laikiem nav pamests novārtā :)

Link to comment
Share on other sites

Man pašreiz topā Heineken un Carlsberg. Kaut gan NC versija par Aldara Carlsberg liek aizdomāties... Viss paliek dārgāks un draņķīgāks. Arī alus. Ko un par cik dzersim pēc pāris gadiem... ?

Link to comment
Share on other sites

Hermione

Laikam vairs tikai Tērvetes. Bauskas tiešām k-kā uz slikto pusi mainījies. Užava un Brenguļi salīdzinoši retāk noperkami.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā ar alu paliek aizvien trakāk! Labie aliņi - Tērevete, Piebalga, Bauksa - plauktos paliek aizvien mazāk. Par Užavas tumšo nerunājot... No vienas puses žēl, ka citiem arī garšo - man nepaliek!

 

Par Cēsu un Aldara alu jāsaka, ka vairs nu galīgi negaršo. Ik pa brīdim iedzerot kādu ilgāk nepirktu aliņu no viņiem nākas secināt, ka vairāk nepirkšu. Jau ļoti sen tā notika ar light un Pilsener, kad secināju, ka pudelēs tiek pildīts viens mīzals. Tā bija ar Premium un Cēsu Extra konusa pudelēs, senos laikos garšoja - arī tas pats ūdens dažādās pudelēs.

 

Par šito cilvēku krāpšanu gana esmu dzirdējis - līdz 12 dienā līmē vienu etiķeti pēc tam otru. No Cēsu alus ražojumiem vēl atzīstu tikai Special export un Stout. No aldara Oriģinālo ar sarkano etiķeti. Bieži vien alus ražotāji paši mani attur no iedzeršanas masu pasākumos, jo to izlejamo zelta alu vispār nevar dzert.

 

Dlights ir tāds stilīgs aliņš, ko var viegli iedzert klubā - mazs tilpums, var ieliet rīklē arī meitenes. Bet, ir viena nejauka lieta - alus paliek garšīgs arī priekš mazgadīgajiem, tāpat kā pārējie alko kokteiļi.

 

Agrāk tikai pirkti daudzi aliņi notestēšanai. Tika provēti gandrīz visi Latvijā ražotie un daudzi ārzemnieki. Podā tika izliets tikai šokolādes porteris un, ja pareizi atceros, Kimmel ķiršu alus. No tām visām dīvainajām alus darītavām - Lāčplēsis, Kimmel, Līvu uc. nekas nav dzerams.

Link to comment
Share on other sites

Guest esters

Pašlaik dzeru leišu alu (HBH) , nefiltrēto , priecē , ka nav izjūtama patīkamā spirta garša mutē :), viegli iet iekšā

 

no latviešu - tērvetes , taču tagad esmu pievērsies aldara luksuss (gaišais)

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Es tiešām neko nesajēdzu no alus. Bet īstenībā nemaz negaršo pēc alus! Ko es tur samuldēju!

Link to comment
Share on other sites

Es nez man nenormali iepatikas A le Cog, pat silts un bundza vinsh izlikas dievigs, nakamreiz mochijot uz somiju - igauniju noteikti paris kastes japanjem !

 

P.S. 10 eiro = 24 bundzhas :shock:

Labots - Armijs
Link to comment
Share on other sites

edmundss

Es savu alus izvēli dalu katram dzīves gadījumam kategorijas:

 

Katrā kategorijā iecienītākie

Dārgais, garšīgais: Užava, Guiness(pats iecienītākais, bet reti izvēlos, par alu maksāt tik daudz ir apgrēcība:)

Eiropas ali(viegli, gāzēti):Carlsberg, Budweiser(krietni labāks par Carls, manuprāt)

Ekonomiskie: Lāčplēša Dzintara, Haineken(tagad visur par ~0,45 Ls)

Vidējais baudāmais: Bauska

Eksperimentālie: Bud(ļoti gāzēts, bet ļoti patīkams rūgtums), dažādi krievu ali

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Mans iecienītākais kvass - "Iļģuciema".

+1

 

Nesaprotu, kaa var garshot taa ruugtaa dzira (lasi: alus)...

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Īstenībā īsts alus ir tas, kurš laukos tiek taisīts (pašdarināts no miežiem ar apenēm), pārējais lai cik kruts nebūtu zīmols un/vai cena - nav alus. visi viņi garšo pēc sintētikas. Un vēl feināk kādu krūzi pašdarinātā alus iepert pirtī uz akmeņiem - biezs un garšīgs gaiss paliek.. un jā, vēl slotu blakus :)

 

Ja runā par kvasu - labākais kas ir pieejams veikalos - Iesala un Veselība. pārējais ir limonāde (ķīmija te dara brīnumus)

Link to comment
Share on other sites

kaiteklis

Tagad pēc Vācijas brauciena latvju alu tā pašvakāk dabūt iekšā, ja vien nav mājas ražojums.

No pudeļniekiem - Franziskaner Weissenbier.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Iesals un Veseliiba nav kvass. Tie ir iesala dzeerieni.

Arii Iljgjuciemaa jamos razho un diezgan labus...

Aaber kvass - vieniigais no ruupnieciski razhotajiem kvasiem, kas tieshaam tiek taisiiti taa, kaa kvass jaataisa (raudzeejot utt) ir Iljgjuciema.

Visi tie Pilskalna, Senchu, Gutta u.c. ir pulveruudenji, kas piesaatinaati ar E vielaam...

Peec definiicijas tie ir dzeerieni ar kvasa (pie)garshu.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Krishius, un cik tev gadinju?

 

Pa gadiem noveerots, ka vairaak patiikaas tumshie alinji, it sevishkji Leffe tumshais, brenguliits gan tumshais gan gaishais. Shkrobe, ka veikalos nav maniits vairaak Uguns alus, vot tas taads ziemas alinsh likaas. Teervetnieks un bauskas, lai nu cik izslaveets, bet man nepatiik. Porterim arii nav nevainas. Dazkart arii patiik homemade Dlight. Tas ir kautkaads leetais parastais alinsh ar sprite attieciibaa 2 daljas alus: 1 dalja sprite, klaat apelsiina vai laima skjeeliite. Peec garshas kaa Dlight bez sintetikas garshas. Veel no topa Staropramen, Franziskaner, Wexford Irish Cream utt. Riebj tik, ka reti kur dabonami, Staropraameniic vel dabonams rimi, bet deelj paaareejiem doties uz stockman vai sky.....

Link to comment
Share on other sites

Tas gan nebūs īsti pareizi :mrgreen:

Wolf: Domāju, ka mums ir citāda izpratne par lietām kā miers un mīlestība ;)

Link to comment
Share on other sites

loshuliganos

Labākais alus kādu jebkad mūžā esmu dzēris ir izlejamais Bitburger Stouth, tad Myrphys`s extra stouth, trešis Guiness, no mūsējiem Tērvetes un Užavas. Kādreiz kad Lāčplēsis bija nopērkams koka muciņā ou.. jēē'... bet tas bija sen un garšu jau esmu aizmirsis bet toreiz likās izcili labs...

Link to comment
Share on other sites

favorīts ir piebalgas, ar to zaļo etiķeti! nezinu kā tas pareizi tur saucās!

šad tad vēl izdzeru kādu aldara luksus! kad nav naudas, tad lāčplēša dzintars :D

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Virtuvē uz grīdas mētājas cēsu light 4 paka. Pavēru ledusskapi, bet tur:

1187136852.jpg

 

Pēdējos pāris gados mans gājiens bija: Līvu pilzenes --> Cēsu light --> Strarobrno černe. Paprovēju pirmo un konstatēju, ka nu smeķē vairs tikai pēdējie 2.

 

Esmu arī korporācijas alus tradīciju piekritējs, par alu domāju tik gaišas domas.

Link to comment
Share on other sites

A kas visiem večiem pret to D-Light.[..] "Bābu dzēriens, bābu dzēriens."

+1 Par Alus to tiešām nenosaukt....

 

alus - ikdienas pudeliites 5cas kaa minimums ...

 

garsho maita bet aizvien mazaak paliek letinju als :(

teervetes bauskas piebalgaspiebalgas veel dzerami ...

 

Pievienojos, tie ir garšigākie. Vēl Užava, bet to tik zinu, Jūrmalā Dubultu Statoil'ā dabūt... čakars, nekad nav pa ceļam.

 

Par cenām tiešām sāpīgi kāpjs tik uz augšu :(

Link to comment
Share on other sites

ja (jābrauc ar auto) tad 1-2 cēsu lights, ja (nav jābrauc), tad ~4 Užavas / Tērvetes / Piebalgas / Bauskas pa dienu.

 

pirms gadiem 6 dzērām 2L sievišķo uz urrā, tagad neko tādu vairs manī neiedabūt ... :)

Link to comment
Share on other sites

alus: Cēsu Light + karstā laika ikrīta tradīcija liek pasēdēt uz trepītēm un izmalkot 1-2 D-Lightus (citronu) (ar domu "nesmirdēt" pēc alus un dzert kko vismaz tam līdzīgu)

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā īsts alus ir tas, kurš laukos tiek taisīts (pašdarināts no miežiem ar apenēm)

Njā tas gan ir īsts lauku alus. Un jo ilgāk nevelk nost apenes jo niknāka garša. :)

 

A pats es pievienojos kvasa dzērāju pulkam, tikai kā jau te minēja īstu kvasu drīz vairs diemžēl nevarēs atrast.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk dzēru carlsberg.

Bet tagad 80% TERVETES ja tā veici nav tad BAUSKAS.

Link to comment
Share on other sites

Guest X-B-O-X-E-R

:shock:

Pasaki, ka man nav taisnība, ka Iļģuciema kvass atgādina alu... Citiem kvasiem gan tā nav... :grin:

Moš tas ir vecs alus (iepirkts pa lēto) un atšķaidīts ar ūdeni ? :lol:

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

Cēsu Premium :oops:

Labots - X-B-O-X-E-R
Link to comment
Share on other sites

raivix2006

man no Cēsu Premium galva no riita saap nezinu kaapec pat ja 1l tikai izdzer protams stikla pudelees...

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Krogā:

Tērvetes 3-5l (pēc tiem kaut kā pēdējā laikā uz viskiju pārēju)

 

Mājās:

Piebalgas "Senču"/"Mednieku" 2-4l dienā

Reizēm Tērvetes, bet baigi nepatīk tās stikla pudeles uz miskastēm nest

 

1. Alus ir jādzer auksts un ar baudu.

2. Alum ir jābūt garšai (nevis piegaršai kā visādiem Cēsu, Aldara un Plīšlāča)

3. Alu nevajag bezjēgā liet iekšā ar domu piedzerties

4. Nevajag pēc pirmā litra skriet uz tualeti, tad skraidīsi pēc katra kausa :)

5. Pēc laba alus (pat pēc 10l) otrā rītā iedzerot ūdeni neiestāsies šmiga.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...