Jump to content

Boot'iešu domas par alu.


Guest bombila
 Share

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krishius

    5

  • rashns

    6

  • raivix2006

    5

  • connected

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

martinno

Labs nodzēriens pie pusdienām vai citas maltītes, bet izmantot, lai piedzertos - NĒ!!!!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Domāju par alu.. kas var būt labāks šitajā svelmē par tikko no lebukša izņemtu, aprasojušu užavnieku?

 

p.s. lai cik ļoti agrāk noliku dlightus, shitas jaunais ar energy drinku dikti iegaršojās. Kā arī kādu šito var izpļaut braucot pie stūres... :)

Link to comment
Share on other sites

karstajaas vasaras dienaas pie dabas var dzert. bet normaaliem gadalaikiem un vakariem tomeer priekshroka tiek dota neruugstoshiem dzeerieniem

Link to comment
Share on other sites

A kas visiem večiem pret to D-Light.. Normāls mazgrādīgs aliņš, ibio. A nē, mļins, tas tik jādzird ka "Bābu dzēriens, bābu dzēriens."

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Man, piemēram, vislabāk garšo Bauskas tumšais un Guinness. Vēl labs ir Brenguļu alus, arī Cēsu var iedzert. :) Un jā - tas D-Light ar Energy drinku ir tik tiešām atspirdzinošs! :)

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

Es ar agrāk noliku tos kuri dzer d-laitu, bet pirms kāda alika aizbraucu uz jūru un paņēmu dažus, izrādās nav nemaz tik traks - tāda forša suliņa un galvenais, ka neapreibst no viņa.

 

Protams pie garnelēm un vakarā skatoties tv tiek dota priekšroka bauskas, tērvetes aliņiem, diemžēl, Užavas aizvien grūtāk atrast manā rajonā :(

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Artanis, tas ka tas ir nosaukts par alu. Vecim alus ir rūgtens, tumšs.. a ne bļ, tas citronnieks mīzalu krāsā un tādā pat arī garšā.

 

Runājot par bauskas un piebalgas, man abi garšo pēc piededzināta cukura, kad bērnībā taisīju bonbonkas kausējot jamo katliņā.

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

Tērvetes - vienīgais (no mūsējiem), kas cienīgs vārda ALUS.

d-lajts...nu...lielā karstumslāpē var izraut, bet tā viņš pēc ziepēm garšo.

Personīgi esmu "ale" piekritējs, Wexfordiņi un Abbotiņi...mmmm...un siera-ķiplokgrauzdiņu-gaļas plate ar visādām mērcītēm....mmmm...

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Ko mēs domājam par alu?

Ala ir normaala shtelle, it iipashi karstajaas vasaraas - saule iekshaa gandriiz neiespiid, zemes veesums sniedz atelpu, probleemas ir ziemaa - gruuti apsildiit, arii ar zveeraadaam aizsegt ieeju alaa nav tik vienkaarshi, naakas izdomaat visaadu aadu stiprinaashanas panjeemienus, bet pie pashaam akmens sienaam vispaar to nevar piestiprinaat, pastaav lielas probleemas arii ugunskura duumgaazu izvadiishanaa, rudenjos veel OK, bet ziemaa alas aadu aizslietnis reaali traucee izpluust duumiem - baigi kozj aciis un arii redzamiiba nav taa labaakaa.

Kaa liels miinuss ir minams potenciaals biistamo zveeru iebrukuma risks, jo aadu aizslietnis nenodroshina pietiekamu fizisko noturiibu.

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

piedodiet par oftopiku, bet nedzērājiem šeit nevar būt savs viedoklis, tādēļ KUŠ!

Atturībnieki ir makintošu jūzeru ekvivalents, viņi savu "ticību" sludinās visur un vienmēr!

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos TokRai un Boldrikam :) runājot par kvasiem... tas jau nav kvass.. bet gan kvasa dzēriens.. īsto, dzīvo kvasu reti kur var atrast...

 

un runājot par alu.. negaršo man jamais, nekad ar alkohols nav paticis.. rūgts.. phē... :D

Link to comment
Share on other sites

asaris555

šito vajag diskutē sadaļā...

 

Es ar kā Tokra! Pilskalna kvass vai ilģuciema!

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Citi "kvasii" citi dzer alu, tagad vasarā nav slikts variants iedzert kādu alu, protams nevis stipros(<5 grādi) tie jau vairs nav ali

Link to comment
Share on other sites

connected

Citi "kvasii" citi dzer alu, tagad vasarā nav slikts variants iedzert kādu alu, protams nevis stipros(<5 grādi) tie jau vairs nav ali

 

protams ka ti nav ali, alu jaadzer lai izjustu garshu nevis lai piedzertos

Link to comment
Share on other sites

es drusku pastaastiishu par savu piedzedzi ar arzemju aliem...

nesen bralis paceloja pa eiropu un man atveda vacu un chehu alu...

cheju alus garsha: apinu dzeeriens ar alhokolu, savu muuzu vairs pie luupaam nelikshu (varbuut man traapijaas negarshiigaakais no chehijaa razotajiem aliem :mrgreen: )

vacu alus garsha: raudzeets iesala dzeriens, taa nu gan bij manta zel ka tik viena pudeliite bij, vacu valodu ipashi nesaprotu, bet no etiketes sapratu ka tas ir dziivais alus un galvenais ka peec taada garshoja ar (atshkiriiba no lacupleesha dziivaa :mrgreen: )

vel ir meiginaats fanchu alus, lija iekshaa uz uraa, viegls, salds(pec alus merogiem), labi slaapes dzeseeja, pirkts tika tepat latvijaa tik peedeejaa laikaa nav vairs maniits :(

zel ka nevaru alu nosaukumus pierakstiit, jo pudeles jau sen izsviestas laukaa, bet vispaar jau buus kaatkad jaaizbrauc uz kaadu valsti taa teikt lai sanaaktu plashaaks review :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

gachoman

leningradskoje krepkoje... 18%

ieperku ieks SIA aliks

 

Skiet ka aliem tagad vispar kvalitaate kriit.

d-light man skiet ka darga limonade, labak par to pasu naudu noperku kadu sulas paku, sanaks teju vai 3 reiz vairak...

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

vienu briidi plumpeeju bauskas , bet peedeejaa laikaa peec vakar paaris pudeleem no riita kauckaa sausa riikle un galva dula , nu nelabs vinsh paliek , tagad paargaaju uz ceesu bundzaam un Leffe (daargs maita , bet labs)

 

PS

 

atvalinaajumaa alinos pareekinaaju aiziet ap 100ls ;-)

Link to comment
Share on other sites

protams nevis stipros(<5 grādi) tie jau vairs nav ali

 

Traki labi ir tumšie tumīgie aliņi, bet nosauc trīs tumšos, kam ir mazāk par 5 collām...

 

Un ir jāmāk alu taisīt tad arī 15 - 20 grādi alum neskādēs.. piem., vācijā ir tīri populāri tādi stiprie ali, bet garša tiem ir fantastika un var izdert pat vairāk nekā te 4.5 graadīgos un nekāda sliktuva vai galvassāpe no rīta.

 

Te visi nopērkamie ir kaut kāda susla ar piegāstu spirtu asumam.. Ja alus ir dabīgi līdz tiem grādiem uzdzīts tad nekāda vaina.

 

Un jāiespamo man ar par tiem D-laitiņiem.. nu nav jau nemaz tik traki un piedevām ļoti laba iespēja, kā jau te minēja, iedzert ko atvēsinošu un uzmundrinošu (lasīt - ledusaukstu) atrodoties pie stūres..

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Raimiic:

Es ar tiem grādiem domāju tos ko pārdod visādos lielveikalos(ūdens+pulveris+spirts), protams ir dabīgi ali, piemēram Porteris ar saviem lieliem grādiem(karimelizēts, dabīgs, garšīgs alus), bet tas ir liels retums

Link to comment
Share on other sites

Atturībnieki ir makintošu jūzeru ekvivalents, viņi savu "ticību" sludinās visur un vienmēr!

Tam varētu piekrist :-D .

 

Bauskas gaišais alus bija labs (jau kadu labu laiciņu to necienu, jo garša ir izmainījusies uz sliktāko pusi). Užavas ir ļoti labs, bet nu jau dārgs pēc velna un grūti dabonams. Neslikts ir Calsberg (garša ir savdabīga, bet man patīk).

Tie "švakie" alu dzērieni nav manā gaumē. Ja gribas iedzert kādu "vieglo", tad izvēlos bezalkoholisko Heineken.

Ja gribas ko rūgtāku, tad var paņemt arī kādu tumšo aliņu.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā neesmu baigais alus dzērājs, bet garšo, tad parasti izvēlos Staropramenu (ja tikko alga bijusi) vai Lāčplēša/Cēsu (ja alga vairs nav). Ar alus iegādi parasti neaizraujos, lietoju izbraucienos ārpus pilsētas un pie ūdens. Tā kā bieži gados par šoferi, tad pēdējā laikā dzeru bezalko alus - Aldari un Heinikenu. Patiesībā bezalko ali ir samērā garšīgi, ja nesalīdzina tos ar alu, bet, piemēram, Iļģuciema kvasu, kas aizlipina ahnusu tā ka tik tup un turies. Manuprāt kvass ir kudī par saldu. Ir viens labs kvass, kas nopērkams izlejamā veidā tirgū pie Kurstabaznīcas, bet cena arī ir attiecīga.

Dīlaits uzskatāms par tādu pusbezalko garšīgu sulu. Arī ar alu īsti nevar salīdzināt, bet garšo.

Link to comment
Share on other sites

Man peedeejaa laikaa miilsh ir Kaachpleesha Dzintara alus. Shad tad peec darba pannemu kaadas 5 pudeliites:)

Link to comment
Share on other sites

Jaaaaaaaaaa..... Bauskas Tumšais - tas tik ir ALUS...

 

Tāpat arī dzīvie ,Brenguļu, piemēram.

 

Bet daudz nevar,māga pagalam. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Tērvetes,Piebalgas, užavas alu nelietoju, jo jāstāv garā rindā RIMI, a Maximā nav:(, kādreiz bija baudāms ICE beers, bet tagad tas ar negaršīgs palicis draņķis.

Vēl gardi ali ir cehu ali un pa kādam krievzemes aliņam, bet nu kā var dzert tos cubas un cēsu light utt, nesaprotu, tas pat nav vieglais alus, tas vispār nav alus, drīžak pielīdzināms d-laitiem utt.

 

Ja vēl alum cena celsies, naksies pāriet uz cehu aliņiem, taga jau vienādās cenās :neutral:

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

patikās zhiguljevskoe... atgādina to alu, kāds bija sen, sen atpakaļ, kad man vēl tēvs atļāvās pa glāzītei ieliet.

Link to comment
Share on other sites

Mjā īstenībā rashns par cenu trāpījis desmitniekā - cenas ceļas a kvalitāte/garša krītas acīm (mēlei?) redzami.. Nekāda prieka vairs..

Kādreiz varēja baudīt alu uz nebēdu a tagad jau pāris pudelītes nākamajā rītā jūt. Tas tak nav normāli.

Kā jau teicu Vācijas brūķēto (uz vietas, izlejamo) var dzert arī 20 grādīgo un nekas no rīta nav, a pašmāju aliņam jau pie otrās pudelītes ar 5 collām zini ka nākajā rītā būs sausa mute vai smaga galva..

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Vakar vakarā piespiedu kārtā izdzēru Latvijas sevišķo, no 2l plastmasas pudeles. Sekas nekādas, ja nu vienīgi no rīta iesūcu sevī 0,5 borjomīti. tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Kupl_Ice

Alus negaršo. Ja nu vienīgi CHIMAY - tas nu reiz ir dievīgs dzēriens, pēc kura visi citi aliņi garšo pēc samazgām.

 

Un visādi surogāti arī iet pie sirds - DESPERADOS & SALITOS.

 

Dzērieni tomēr sākas no 37---->

Link to comment
Share on other sites

Ehh alus, sevish dziivais laba lieta. Bet ja negrib vakaraa ar muguru pret sievieti guleet, tad shobriid naakas ierobezhot pateerinju :)

Vot nikaa nesanaak sievishki uz alu pieradinaat. Jau 3 gadi visaadas shkirnes shai maanu iekshaa, bet nekaadi nesanaak to kritisko daudzumi iemaaniit, peec kura sak garshot! A ja es viens lietoju, tad jamaa necompactibla ar alus smaku :D

Link to comment
Share on other sites

Da tagad vieni vienīgi sūdi, ne alus. Dzerams ir palicis tērvetes, piebalgas, Bauskas, ka jau te daudzi minēji pasliktinājies.

Pats pa brīdim stūrējot lietoju arī bezalkoholisko alus ( bezalkoholiskais alus ir pirmais solis uz gumijas sievieti.), parasti Baltika 0, vaiu Becks bezalkoholiskais. Laikam palieku vecs un stūlbs, bet pa retam iedzeru arī d-light, bet bļin, no tiem galva gan sāp, ja tā vairak paņem.

 

Užavas gūti nopērkams. Parasti, tak nebraucu dēļ dažām pudelēm speciāli kautkur meklēt.

 

Ko var d***t - vienu alus šķirni no kādas zemes pagaršojis un tagad spriedīs par visiem aliņiem.

Salīdzini Dīzeli un užavas alu - abi Latvija gatavoti/pildīti.

Čehiem ir labi ali, vāciesiem ir arī labi ali. Bet jāmeklē, lielakais vairākums tādi plāni, tīri, nekam nederīgi, bet ir arī labi ali.

 

 

Ps. No alus ir vislielakas paģiras, ja salīdzina ar citiem alko. Protams daudzko nosaka arī alko kvalitāte - pēc preiļu sevišķā pohas ir uz mūžu...

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...