Jump to content

Nevar izdzēst draiveri


kazarma
 Share

Recommended Posts

Sāpe tāda ka ierakstiju nepareizo draiveri tīkla kartei uz pci slota..

 

Tagad to nevar izdzēst uzrāda "Failed to uninstall the device. The device may be required to boot up the computer". Un tā arī draiveri nevaru izdzēst safe mode rāda arī "Failed to uninstall the device. The device may be required to boot up the computer". Ir kādas idejas? Googlē pamanīji ka problēma ne man pirmajam bet receptes kā tikt galā nav.

 

Wake on lan - biosa sava neatradu

Safe mode - nestrādā (izdzēst)

Unistall, rollback, disable uninstall, update - rāda iepreikš minēto paziņojumu.

Izņent mēģināju

 

Personīgi mans risinājums bija atrast kādu driver manageri bet arī manegeri tādu sakarīgu neatradu.

 

Lūdzu lielie guru palīdziet, gan jau kādam līdzīga probēma ir bijusi.

 

Būtu jau viss ok, bet kamēr netieku galā ar šo draiveri tikmēr dators atsakās tīkla karti atrast un ļaut ierakstīt pareizos draiverus.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Ok tatad problēma vēl jo projām nav skaidra.

Es draiveri tur redzu tā pat bet man viņu neļauj izdzēst ar uninstall.

Link to comment
Share on other sites

Man tada wake on lan nav ko vēl var izdarīt jo pat kad karti izņem un cenšaš izdzēst draiveri windows tik un tā to neļauj izdarīt..

 

Varbūt kāds var pateikt kā man draiveri atrast un izdzēst manuāli.

Link to comment
Share on other sites

Es gadījumā jau nepieinēju ka esmu izlasījis google piedāvātos variantus, jo standarta nestradā.

Link to comment
Share on other sites

atver tīkla kartes properties-driver-driver details iekš device manager

atceries attiecīgos failus un pēctam izdzēs. ja nu galīgi nesanāk, tad kaut no cita datora

p.s. vispār jau atrastie rezultāti ir daudzās lapās. ne tikai pirmais rez. no augšas ;-)

 

ja slinkums meklēt, tad backupo infu, formatē partīciju un instalē pa jaunam.

Labots - Val
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieka ka neuzrada kur tie faili meklejami raksta" there are no files or the files are allready loaded"

Link to comment
Share on other sites

taadi joki ir redzeeti ar Microsoft Tun Miniport #2 networka adapteri (tie, kas pieredzeejushi joku, zinaas... saistiibaa ar IPv6)

 

kaa noprotu, taa ir PCI karte, ja? tad ieej regedit'aa un HKLM/SYSTEM/-visi-control-set'i-/-tiikla-kartes-draivera-nosaukums - un vari meeginaat padzeest, veel pamekleet citus registrus peec draivera nosaukuma un tos arii padzeest, UN VISBEIDZOT - vari panjemt "Autoruns" progu no www.sysinternals.com - draiveru sadalja - dzees aaraa vai atkjeksee kjeksi pie draivera nosaukuma

 

draivera nosaukums: device manager - tiikla karte - "Details" - Service

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...