Jump to content

Nokia 6300 / 6301 (ar UMA atbalstu) - apspriežam !


Recommended Posts

Slinkums lasīt visu, ko esat sadzejojuši, bet vienkārši piebildīšu, ka jau kādu brīdi šo te lietoju un esmu sajūsmā.. Grūti iedomāties kaut vienu telefonu, kuru es lietotu labprātāk.

 

Viņš ir mazs, izturīgs, nejēgā dumjš (nav symbian), kas ir skaisti vienkārši un, protams, 6300 (links uz boot.lv apskatu) ir Nokia produkts, kas ir svarīgākā jebkura telefona īpašība... :p Es teiktu, ka viens no labākajiem tautas klases aparātiem. Biznesa klasē līdzīgi ģeniāls ir E51 (links uz boot.lv apskatu), fāteris tādu lieto. Nekas labāks kārtīgam menedžmenta cilvēkam, pieļauju, nav atrodams.

Link to comment
Share on other sites

asaris555
(labots)

Mani intresē vai šajā telefonā var ielikt nokia BL-5c batereju? Es sapratu ka Bl-5c ir nedaudz biezāka nekā Bl-4c, bet ielikt var, jo izmēri platumā un garumā ir vienādi!

Labots - Krixs
Link to comment
Share on other sites

Es arī šito lietoju jau labu laiku. Priekš zvaniem un sms ir ļoti labs modelis, plāns un ar ļoti dzidru ekrānu, principā esmu izbrīnīts, ka Nokia tādu ekrānu piedāvā pa 100 Ls :) Arī polifonija skan teicami un vispār nekādu trūkumu priekš manis šim tālrunim nav. Salīdzināju ar drauga 6500, tad nu secinājums viens- nav jēgas tik ļoti pārmaksāt par faktiski to pašu tālruni!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Starp citu telefonam ir pieejams nu jau otrais (otrais?) atjauninājums uz versiju 06.01.

 

Bez tam, tiem, kas vēlas lietot skype telefonā, bet ir pamanījuši, ka Nokia 6300 pagaidām to neatbalsta, tad droši, bez nekādām problēmām var lietot Nokia 6233 paredzēto lietotni (iespējams arī kādam citam telefonam paredzēto, bet pārliecināts neesmu, nemēģināju).

Link to comment
Share on other sites

vienīgais viņa trūkums manuprāt ir tas ka nav irDA...

A kurš mūsdienās tādu izmanto?

 

sims, mēģināju ņemt ārā atmiņas karti, kad jamais bija ieslēgts, bet viss ok, nekas negļuko.

Pēc pamācību tekstiem tas nešķiet pārāk veselīgi. Kā dzīvē - hz...

 

4.Fotokamera! Mmm - Nokias klasiskā 2megapixel ,bet ar 8x zoom. Salīdzinoši kvalitatīva.

Nu kvalitatīva būtu jāliek pēdiņās. Lielās un treknās pēdiņās. Iespējams, man ir tāds uzskats, jo pēdējie telefoni ir bijuši SE (arī 1.3 MPix, bez autofokusa, kurš anyway normāli iekabināja).

 

Kopumā - ļoti ērts, kvalitatīvs un patīkams telefons par patīkamu cenu. Nesen apsvēru domu tādu iegādāties, bet tagad esmu nosliecies uz Moto V6 pusi.

 

EDIT: Es pavisam nesen sāku aktīvi atrasties šajā forumā, tāpēc uzrakstīju tik vecā topikā, bet ceru, ka ne bezvērtīgi.. :)

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...