Jump to content

apčakarēšana


stencil
 Share

Recommended Posts

vasaras mēnešos strādāju stroikā, ir iekrājusies diezgan liela summa kuru vajadzēja šodien izmaksāt.

 

protams izmaksāja pārāk maz sakot ka tā arī ir jāsanāk, kad es teicu ka jābūt vairāk brigadieris teica ka pārrēķinās un tad atdos naudu nākamnedēļ. ir sajūta ka grib apčakarēt.

 

vēlos zināt vienu - ar kādām instancēm var piedraudēt, jo stādāts tiek neoficiāli.

Link to comment
Share on other sites

Ja straadaa neoficiaali,tad saki paldies vispaar,ka kaut ko tev izmaksaaja...

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Tavs stāsts ir vecs kā pasaule, tajās strojkās tā ir ļoti bieža parādība un ar to ir jārēķinās, pažēloties tu nevari nevienam(papīram ir liela nozīme)

Link to comment
Share on other sites

Tava piedraudēšana ir nulles vērtībā, jo tu vairs tur nestrādāsi

Tāpat vari sūdzēties, ka neoficiāli esi strādājis Valsts prezidenta kancelejā, kā plāno pierādīt?

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Saproti cilvēk ka cilvēki/meistari, kuriem ir sava reputācija, rinda ar darāmiem darbiem 2 gadus uz priekšu, kuri pietam strādā neoficiāli, neviens nečakarēs, bet kautkādam kreisam cilvēkam maksāt naudu neviens negribēs, tur tā morāle

p.s. dzīvē ne vis iet pa sviestu vai kā iecerēts

 

edit: TokRa tas nostrādās tikai tad ja pats darba devējs strādā oficiāli, pretējā gadijumā pašam cilvēkam gemorojs un jēgas nekādas

Labots - snail
Link to comment
Share on other sites

lieta ir tāda ka termiņš ir gandrīz iztecējis, tā ka ja es piemēram piedraudu ar kaut kādu nodokļu inspekciju, tad laikā netiek pabeigts.

 

NC

 

pēc padarītā sanāca ka bija jābūt 1115ls, bet iedeva 400

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko Tu vari - "izkrāsot", ieteicams zilā krāsā, brigadiera feisu!!!

varbūt ka palīdz...

Ja ne, tad ņem dusmīgākus onkuļus palīgā.

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Sūdzēties vienīgi tu vari mammai, varbūt tev viņa spēs palīdzēt, bet tā aizmirsti, redz ko tomēr dod oficiāla strādāšana un nodokļu maksāšana, lai arī kur viņa neaiziet pēc tam...

Link to comment
Share on other sites

ko tev dod oficiāla strādāšana kad esi nepilngadīgs? viens paziņa - strādāt par sētnieku un pelnīt 100ls mēnesī, pietam oficiāli. kas tas ir par to pat autovadītāja tiesības nevar nolikt kur nu vēl nopirkt kaut ko.

 

būvniecībā es apgūstu daudz ko jaunu (šeit - taisīt remontus) un reāli mēneša laikā esmu nopelnījis jau vairāk kā 600ls.

 

pietam, daudzi izaug no tā vecuma kad sūdzās mammītei - attiecināms uz /Ivars/

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Ko dod officiāla strādāšana? Daudz ko, ja esi nepilngadīgs tad ej uz bezdarbniekiem vai kā to iestādi sauc un prasi pēc vasaras darba, protams tur maksās mazāk, bet visu jau var sarunāt ja ir daudz maz domāšana uz pleciem, bet ja ne tad samierinies, ka tev vēl ir jāmācās līdz lielās naudas pelnīsšanai...

Labots - /Ivars/
Link to comment
Share on other sites

starp citu vasaras sākumā strādāju divas nedēļas oficiāli ar visiem nodokļiem - nostrādāju 11 dienas un dabūju 100ls, draugs nostrādāja 10 dienas un dabūja 100ls

Link to comment
Share on other sites

Darījumu veikšana ar draudu palīdzību robežojas ar nelikumību un liecina par nenopietnu attieksmi kā no darba devēja, tā arī no darba ņēmēja puses. Ja esi pārliecināts, ka bijāt vienojušies par ko citu, tad uzliec uz papīra tabulas formā, kā nonāc pie šāda skaitļa + otrā tabulā uzrādi ienākošās un izejošās naudas(darba) plūsmas laika griezumā, kas apstiprina Tavus aprēķinus.

 

Kad pats esi noticējis šiem skaitļiem, parādi šefam (drīksti viņam iedot). Uzskates materiāls palīdz ātri un efektīvi atrisināt neskaidrības.

Link to comment
Share on other sites

Ko dod officiāla strādāšana? Daudz ko, ja esi nepilngadīgs tad ej uz bezdarbniekiem vai kā to iestādi sauc un prasi pēc vasaras darba, protams tur maksās mazāk, bet visu jau var sarunāt ja ir daudz maz domāšana uz pleciem, bet ja ne tad samierinies, ka tev vēl ir jāmācās līdz lielās naudas pelnīsšanai...

 

ko tad sarunāt mēnesī dabūt nevis 100 bet 115ls?

Link to comment
Share on other sites

Guest Laurix

Es divas dienas strādāju un nopelnīju 400ls , man garāks ;)

Labots - Laurix
Link to comment
Share on other sites

starp citu vasaras sākumā strādāju divas nedēļas oficiāli ar visiem nodokļiem - nostrādāju 11 dienas un dabūju 100ls, draugs nostrādāja 10 dienas un dabūja 100ls

un? Viņā saulē, katlā vāroties, varēsi pretendēt uz vienlīdzīgu šķidruma tilpumu. Dzīvē ir savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Darījumu veikšana ar draudu palīdzību robežojas ar nelikumību un liecina par nenopietnu attieksmi kā no darba devēja, tā arī no darba ņēmēja puses. Ja esi pārliecināts, ka bijāt vienojušies par ko citu, tad uzliec uz papīra tabulas formā, kā nonāc pie šāda skaitļa + otrā tabulā uzrādi ienākošās un izejošās naudas(darba) plūsmas laika griezumā, kas apstiprina Tavus aprēķinus.

 

Kad pats esi noticējis šiem skaitļiem, parādi šefam (drīksti viņam iedot). Uzskates materiāls palīdz ātri un efektīvi atrisināt neskaidrības.

 

Tā arī bija domāts darīt - uzrakstīt visu padarīto un summu, iedot viņam un pateikt ka ja nebūs nauda noteiktajā laikā tad tiks veiktas sankcijas

 

es divas dienas strādāju un nopelnīju 400ls , man garāks ;)

 

es nevēlos sevi pārdot :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Laurix

Lol taču celtniciba ;) leju pamatus lidota , seju armaturu ,limeņoju metala detektoru utt ;)

Labots - Laurix
Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

ko tad sarunāt mēnesī dabūt nevis 100 bet 115ls?

Ta tu stulbs vai tik izliecies? Runā ar darba devēju ne jau ar valsts darbiniekiem, protams ja ir labas personiskās iemaņas un talanti attiecīgajā darba, tad protams darba devējs arī būs ieintresēts ka tu padari vairāk. Tākā vien samierinies, tā ir Latvija.

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Nu tad lūdzu kāds būtu no tiem nekaitīgiem padomiem? Nestrādāt vispār un iet mežā ogas lasīt? Tur ar varot daudz nopelnīt dienā vismaz 30 Ls :)

Link to comment
Share on other sites

Lol taču celtniciba ;) leju pamatus lidota ;)

 

ko tad tui te par garumiem runā? :-)

 

Ta tu stulbs vai tik izliecies? Runā ar darba devēju ne jau ar valsts darbiniekiem, protams ja ir labas personiskās iemaņas un talanti attiecīgajā darba, tad protams darba devējs arī būs ieintresēts ka tu padari vairāk. Tākā vien samierinies, tā ir Latvija.

 

tu pats esi stulbs ko tad VNA piedāvātajos darbos var sarunāt? to ka stundu ilgāk slaucīšu ielas dabūšu 20ls algas pielikumu? vai maximā vairāk kafijas paciņas plauktos salikšu?

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Nu nav jau uzreiz uz Maximu jāiet, gan jau ka netikai Hipermārketi piedāvā ko labāku, bet kā jau teicu, ja cilvēkam ir talants tad arī gan jau atradīsies kāds kas to ievēros un attiecīgi ar viņu noreiķināsies vēl savādāk :) pašam tā ir bijis savu laiku ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Arī fakts, varētu darba devējam šaizi uztaisīt, ka šis ir nepilngadīgo pieņēmis darbā un vēl nesamaksājis kā nākās, tā jau vairāk ir pēc atriebības izklausās, bet nu dzīvē jau savādāk nevar...

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

stencil:

Kad tu strādāji pie darba devēja tu izmantoji viņa transportu, pusdienlaiku "paiku", viņa darba instrumentus u.t.t., iespējams viņš arī šajā nozīmē kautko savā galvā atrēķina, neviens jau nezina ko tu esi mutiski sarunājis, tā ir tāda darba sfēra kur cipars par kautko izdarītu līdz galam neko neizsaka(ja nav vis sīkumos aprunāts)

Link to comment
Share on other sites

stencil:

Kad tu strādāji pie darba devēja tu izmantoji viņa transportu, pusdienlaiku "paiku", viņa darba instrumentus u.t.t., iespējams viņš arī šajā nozīmē kautko savā galvā atrēķina, neviens jau nezina ko tu esi mutiski sarunājis, tā ir tāda darba sfēra kur cipars par kautko izdarītu līdz galam neko neizsaka(ja nav vis sīkumos aprunāts)

 

gabaldarbs, mani instrumenti, mana "paika" un nekādus transportus neizmantoju

Link to comment
Share on other sites

/IVARS/!

Pilniiga taisniiba!

Man te atraudzis arii suudzeejaas.

Ja rukaat nemaki_nesuudzies.

Pie pakalas LIKUMI!

Link to comment
Share on other sites

Tork!

Tu pat nezini,cik grūti ātraudzi IEMĀCĪT strādāt!!!

 

To,ka uz tevis veel nelec uz auguma-nenoziimee labs rezultaats!!! 8)

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

Edzhus.exe

es uzskatu ka neoficiali straadaa ir galiigi [rupjš izteiciens].

 

ja arī strādā tad pie laba drauga vai pazinjas

 

savādāk līgums un miers

Link to comment
Share on other sites

valchers

nezinu ko lai šeit piebildtu, itkā viss jau ir izteikts, bet ja negrib maksāt tad vienkārši summas staarpību savāc(ne gluži nozodz) štrumos, ja vien pateišām zini kad esi nopelnijis tik daudz un bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem vari to darīt

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

ja nav rakstiska darba liiguma tad mutiska vienoshanaas neko nedos

patureet instrumentu, nokraasot zilu seju u.t.t jau buus noziedziiga riiciiba

buus maaciiba uz muuzju ;) un ja kut ko maksaa tad savaac un esi laimiigs ka vispaar ko dabuuji

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Ko lai vēl saka.. autors pats vainīgs... gribi vairāk pelnīt bez oficiāliem papīriem... tad arī pieņem, ka riskē nedabūt neko... tā nu tas ir... Nekas.. pārdzīvosi.. būs mācība priekšdienām.. Kā jau te teica.. aizej un kārtīgi parunā.. bez draudiem u.c. nelikumīgām lietām un darbībām.. piestādi savu aprēķinu par darbu.. un tad jau iespējams nonāksiet pie kopsaucēja.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

pats stradaju celtnieciibaa , un neoficiaali, lai gan man parsti samaksaa apmeeram tik cik esmu padarijis un viss okey, bet ja nesamaksaa, tad parasti riikojas apmeram taa:

 

1.) izbojaa, to ko esi uztaisijis tik taalu, ka vinniem nakas, to partaisiit + materiaali + nojaukshana + atkal tik pat par uztaisiishanu...

 

2.)aizstiep kadu strumentu taadaa veertiibaa, kadu Tev nesamaksaaja (daargaku nenem, nebus vairs jauki no tavas puses)

 

3.)spaardi to drankki tik ilgi kameer vairs nav speeka, un/vai kameer atdod naudu...

 

p.s. bet pirms tam parunaa ar vinu kaa cilveekiem pienakas un megini sarunaat visu mutiski..

 

 

par tiem, kuri saka, ka jaastraada oficiaali, tagad logika tam - darba deveejam ir vienalga vai vinsh maksaa 150Ls un es ielieku sev kabataa 150ls, vai vinsh maksaa 150ls un es sev kabataa ielieku 100, darbs kuru var dabuut tajos dienestos vai sazin kur veel (kur skolenus oficiali suuta) par to cik tur sanemu, es labak sezu maajaas.. sarunaat lielaku algu (itkaa) arii nevarees, jo darba deveejs atradiis nakosho mulkki kursh gribees stradat par tik, cik sakumaa noteica, un neprasiis vairaak....

 

uzskatu, ka kameer esi skoleens (karoce patstaaviigi nestraadaa) tikmeer jaastraadaa neoficiaali, jo tad vismaz no taas naudas kaut kas sanaak, oficiaali ,nekaa...

 

kad saac stradat kaartiigaa darbaa utt, tad arii straadaa oficiaali un dziivo kaa cilveeks :)

 

bet nu parunaa, un ja neizdodas, tad sadod pa galvu, vismaz es taa dariitu, un man samaksaatu (tas lops, tikai cilveeks vien ir) :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

manam brālim līdzīgā situācijā vispār negribēja maksāt, bet tomēr viņš to naudu beigās izspieda

Link to comment
Share on other sites

Shitie bietee deveeji, zin vienreiz kaads gudraaks pretii gadiisies par tevi pashu un uzraxtiis zajavu, ka piekraameeji muuli shim...

Tad peec tam veiksmi karjeraa ar kriminaljnjiku bagaazhaa...

Vai arii pac tos iztruukstoshos 600Ls shim veel piemaxaasi par zajavas iznjemshanu...

Taa ka, ja neleksies, bet skaidri nodokomenteesi cik teu buutu jaasanjem un parunaas rezultaats labaaks.

Ja iesi uz iestaadeem, tad reekinies, ka buus jaasamaxaa visi nodoklji no taa nopelniitaa, ko varbuut peec 100gadiem izdosies izspiest no darba deveeja.

Link to comment
Share on other sites

marihuans

Da kaada zajava..nu vieniigais,ja autoram nav gali,tad gan var buut suudi :roll:

 

Pasham ir biijusi shaada situaacija,naudu atdabuuju "parunaajoties"ar shefu.

Uzrakstiis uz mani zajavu,atbrauks bratvas un buus veel sliktaak..kaada probleema,negribi dziivot normaali-nedziivo. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Da kaada zajava..nu vieniigais,ja autoram nav gali,tad gan var buut suudi :roll:

 

Pasham ir biijusi shaada situaacija,naudu atdabuuju "parunaajoties"ar shefu.

Uzrakstiis uz mani zajavu,atbrauks bratvas un buus veel sliktaak..kaada probleema,negribi dziivot normaali-nedziivo. :mrgreen:

 

Zin shitie ar lielajiem galiem, ar meedz, agri vai veelu, uzrauties uz kaadu ar veel lielaaku galu...

Vai kaadu, psihiski nepaark liidzsvarotu, kexu ar vecaateeva shmaiseri...

 

Un vispaar nav jau gluzhi vairs 90ie, kad viss caur galiem un bratvaam jaarunaa!

Un vispaar, jeega chakareeties ar bratakiem, ja beigaas atguutais cash taapat vinjiem jaanoskaita?

Link to comment
Share on other sites

Tas tak ir stils! Mūsdienās būt patsanom un barigai ir baigi stilīgi. Galvenais ir bratvas. Bratvas skalda un valda. Gop stop brigadierim, aķ un pizduļei pārējiem, normāli bumeru nopirkt pēc tam! Ot būs dzīve!

Tākā skaties! Bratvās ir spēks. Sāc laicīgi trenēties - katru vakaru 2L Optima Līnija stipro iešauj ribās, iepērc treniņtērpu un laķenes!

 

Taram taram tarampampam

 

Archa tev nu gan fantaazija.

 

BTW avtor panem ķīlā kaadu instrumentu , nesamaksaatas naudas vertiiiba .

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

marihuans

Izskataas,ka te jau paarsvaraa nolasiijushies pareizie..nu gruuti dziive ir bez "galiem" :roll:

Parasti tie,kas neizmaksaa algas nav zem baigi kruto firmu vaarda,jo tad pashiem var sanaakt suudi. Taa dziivee esmu maaciits,ja nevar ar labu,tad jaameegjina savaadaak. Parasti viss sanaak kaa plaanots un visu var atrisinaat.

 

Arča,spried peec sevis,ka visi ir urlas? :?

Man nav chomos neviens urla,paarsvaraa labi situeeti cilveeki ar galvu uz pleciem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...