Jump to content

7600GS=>7600GT


lexxx
 Share

Recommended Posts

vai ir iespeejams paarflashot 7600GS uz GT vai arii vienkārši jaunaaku video bios versiju uzlikt.

esmu redzeejis ka radeon kartes var.

P.S. nenolieciet mani uzreiz, jo veel tikai maacos :smile:

Link to comment
Share on other sites

ir jau uzceltas. gpu no 400 uz 480 un mem no 266 uz 345

man tik viena lieta nav skaidra. uz iepakojuma un visaadaas reklaamaas rakstiits, ka memory freq ir 800 bet rivatunerii, everestaa un atitoolaa raksta ka 266 wtf? :sad:

SPARKLE jau nav tik beediigi, lai rakstiitu nepareizas frekvences

Link to comment
Share on other sites

man ir ddr2, taatad 266*2=532. 800 tikuntaa nav :sad:

Link to comment
Share on other sites

Tu esi GPU un RAM frekvences sajaucis vietām :grin:

 

P.S. Nekāda pārflashoshana nesanāks.

Labots - voltrix
Link to comment
Share on other sites

man tak nav liikas rokas vai acis. everestaa tak visu skaidri un gaishi redzeeju. bildi varu riit ielikt ja netici. shodien netieku pie sava kompja. :mad:

Link to comment
Share on other sites

pričom tur Everests, tai aplikācijā kur tu cel tās frekvences augšā vaitad nerāda sākotnējās un kam tā frekvence vispār ir ??

 

priekš Nvidia v-kartēm labākais un vienkāršākais jau laikam būtu oridžinal Nvidia Ntune, vai pats labums Rivatuner...

Link to comment
Share on other sites

agraak izmantoju rivatuner. tagad iemeegjinu atitool. abos rakstiits core freq - 400

mem freq - 266

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, nu ja, vēl 775 soketā ieliec Athlonu un priecājies, kā viss ideāli strādā.

Link to comment
Share on other sites

pfff, nokachaa registra atsleegu, kas pashos Nvidia draiverus atver OC sadalju un viss... kkadi ljevie tuulji.. nu i nafig.

Link to comment
Share on other sites

man i gigbyte 7600gs (pasīvā dzese). un līdzi nāca v-tuner proga ar ko var dzīt frekvences, bet diži jau nekas nesanāk.

defaultā - core un memory 400/400.

tā lai negļuko var uzlikt 420/440, ar v-tuner. liku arī venķiku, bet daudzko nelīdzēja pie lielākām frequencēm, rubās ārā.

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk jau būtu klokot šitās kartes ar:

1. nTune

2. ar reģistra key (mazs fails, pāris KB, ar paplašinājumu .reg)

3. ar softu, kas nāk kopā ar v-karti (ja nāk)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, nu ja, vēl 775 soketā ieliec Athlonu un priecājies, kā viss ideāli strādā.

lol :lol: kaads te sakars ar socketiem? pirms nod!rs kaadu, paskaidro normaali GUDRAIS CILVEEK, un ja es kljuudos, pasaki, kas ir nepareizi nevis savus ashos jocinjus drukaa. es vienkārši gribu normaalas atbildes par topika teemu un viss.

 

man i gigbyte 7600gs (pasīvā dzese). un līdzi nāca v-tuner proga ar ko var dzīt frekvences, bet diži jau nekas nesanāk.

defaultā - core un memory 400/400.

tā lai negļuko var uzlikt 420/440, ar v-tuner. liku arī venķiku, bet daudzko nelīdzēja pie lielākām frequencēm, rubās ārā.

oho. sparkle shoreiz paarspeej gigabye OC? man ir sparkle vkarte un klokojas no 400/266 un 480/345. veel jau oc ir atkariigs no maatesplates un psu. kaada tev maatene?

Link to comment
Share on other sites

oho. sparkle shoreiz paarspeej gigabye OC? man ir sparkle vkarte un klokojas no 400/266 un 480/345. veel jau oc ir atkariigs no maatesplates un psu. kaada tev maatene?

 

p4p800-f, asus laikam. nav jau nekas..

a baroklis fsp400w.

Link to comment
Share on other sites

lol :lol: kaads te sakars ar socketiem? pirms nod!rs kaadu, paskaidro normaali GUDRAIS CILVEEK, un ja es kljuudos, pasaki, kas ir nepareizi nevis savus ashos jocinjus drukaa. es vienkārši gribu normaalas atbildes par topika teemu un viss.

oho. sparkle shoreiz paarspeej gigabye OC? man ir sparkle vkarte un klokojas no 400/266 un 480/345. veel jau oc ir atkariigs no maatesplates un psu. kaada tev maatene?

 

 

 

 

sodien es savu gigbyte 7600gs pasiiva dzese uzdzenu liidz 500/450 mhz nav nekadu gluhu pie piepuules aiziet 90 graaadi pasai kartei max 125 :)

negribas vairaak dziit negribas 50 ls zmee nomest :)

p.s. Mos kads var ieteikt progu kas speles laika ari raada temp ? savadak kad nominimizeeju speli videokarte jua kautvcik paspej atdzist :(

Labots - Pele
Link to comment
Share on other sites

(labots)

man arii vecajaa kompii bija asus maatene. p5rd1-wm laikam klokojaas tikpat labi kaa uz jaunaas un baroklis uz vecaas bija noname 500W(tjipa) :D

 

nu re. ieliku bildi. varat luudzu kaads pakaidrot.

 

sodien es savu gigbyte 7600gs pasiiva dzese uzdzenu liidz 500/450 mhz nav nekadu gluhu pie piepuules aiziet 90 graaadi pasai kartei max 125 :)

negribas vairaak dziit negribas 50 ls zmee nomest :)

p.s. Mos kads var ieteikt progu kas speles laika ari raada temp ? savadak kad nominimizeeju speli videokarte jua kautvcik paspej atdzist :(

kaada tev maatene?

 

 

pfff, nokachaa registra atsleegu, kas pashos Nvidia draiverus atver OC sadalju un viss... kkadi ljevie tuulji.. nu i nafig.

kad biju ieinstaleejis rivatuner tad oc sadalja pie videokartes propertijiem pati bija atveerusies. kad paarinstaleeju kompi vairs nevaru dabuut atpakalj to oc sadalju. kaa lai dabuuju atpakalj?

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

kad biju ieinstaleejis rivatuner tad oc sadalja pie videokartes propertijiem pati bija atveerusies. kad paarinstaleeju kompi vairs nevaru dabuut atpakalj to oc sadalju. kaa lai dabuuju atpakalj?

Vienkārši ieraksti googlē nvidia overclocking..

Link to comment
Share on other sites

(labots)

ok paldies voltrix, bet kaa ir ar taam memory frekvenceem? es tieshaam gribu saprast shito prikolu.

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

vareetu jau meegjinaat, bet manai kartei ir ddr2 nevis ddr3

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...