Jump to content

hp deskjet 920c ātrums


rams
 Share

Recommended Posts

Cik reāli ātri ir tintes printeri? Internetā tehniskajā specifikācijā par šo modeli rakstīts, ka šī printera ātrums ir līdz 9 lpp/min melnbaltās drukas .. reāli man viņš vienu lapu drukā ~ 1min (parasts teksts pa visu lapu; nav nekas ne saspiests, nedz bildes; arī pieslēgums parastais - usb) .. vai šīs 9 lpp/min ir pie ideāliem apstākļiem un kā draft .. varbūt usb pieslēgums kaut kur bremzē? cik reāli jums ātri ir tintes printeri?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

varētu jau pamēģināt, taču diemžēl nav saglabājies vecais vads :( kur tie laiki, kad jau neizmantoju .. bet, ja dabūšu, tad noteikti pamēģināšu :)

Labots - Boldriks
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Boldriks, nez, līdz šim man pieredze rāda, ka LPT1 ir stipri lēnāks nekā USB vai LAN. Tā teikt esmu salīdzinājis LJ 840C un testējis LJ 1200.

 

Liekot uz LPT bij tāds marazms, ka ieslēdzot datoru toreiz tas LJ 840C katru reizi ievilka lapu iekšā un kaut ko gaidīja. Pēc kāda laika šis izsvieda ārā nesagaidījis.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir līdz 9 lapām minūtē, tad tas ir pie maksimāli maziem uzstādījumiem - drafts un vēl visādi atvieglinājumi.. ja tu esi uzlicis super puper foto kvalitāti un vēl nezin ko, tad varbūt ka var to 1 lpp/min izspiest, bet nu jocīgi lēns tā pat liekas..

Tagad jau katrs lētākais aparātiņš spēj pacmit un 20 lpp izspiest ar Draftu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Boldriks, ideja skaidra, kādreiz pēc šitās metodes asm failus vālēju. Mūsdienās daudzu progu izdruka tiek padota kā attēls un nav tik aktuāli.

 

Raimīc, no tintnieka un 20lpp/min - kaut kā nereāli. Esmu manījis kā lāzernieks ņem lapu vienu pēc otras uz 15lpp/min.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...