Jump to content

datortumbinjas caur usb


lexxx
 Share

Recommended Posts

peedeejaa laikaa esmu redzeejis veikalos paardodamies kkaadas datortumbinjas kuras jaasleedz caur usb portu. kaadam shaada akustiskaa sisteema jau ir? ja ir tad pasakiet kaadi + un kaadi - taadai sisteemai. es personiigi uzskatu ka tas ir pilniigi garaam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dial-up

Atļaušos piemest jautājumu, jo man diži interesē. Vai ir iespējams parastās tumbiņas no dakšas barošanas pārtaisīt uz USB barošanu?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Atļaušos piemest jautājumu, jo man diži interesē. Vai ir iespējams parastās tumbiņas no dakšas barošanas pārtaisīt uz USB barošanu?

Kam tad tas ir vajadzīgs? Moška vēl sildītāju un ledusskapi caur usb gribēsi nobarot?

Ja ir runa par portabli, tapat īpaši gudri tas nebūs, jo cik tad tā bača tur var turēt?

Un skaņas kvalitāte tādām "akustiskajām sistēmām" :mrgreen: ir zem katras kritikas...

Labots - akalvīc
Link to comment
Share on other sites

Kam tad tas ir vajadzīgs? Moška vēl sildītāju un ledusskapi caur usb gribēsi nobarot?

Ja ir runa par portabli, tapat īpaši gudri tas nebūs, jo cik tad tā bača tur var turēt?

Un skaņas kvalitāte tādām "akustiskajām sistēmām" :mrgreen: ir zem katras kritikas...

gluzhi manas domas

Link to comment
Share on other sites

Dial-up

Viss ir pavisam vienkārši. Man ir liekas logitech galda tumbiņas, kurām skaņa ir ok savukārt portatīvajam galīgi skaņa iesūkā un portabli es turu pie vada.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Fiziski to izdarīt var, ja ir attiecīga voltāža, bet nu man jau liekas , ka tas nekam nav vajadzīgs!!!!

Link to comment
Share on other sites

vispār jau usb standarts skaņai neizsūkā. pašam stāv mājās puspro mikrafons no Blue. skaņa sanāk izcila! par tumbām gan neko nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos piemest jautājumu, jo man diži interesē. Vai ir iespējams parastās tumbiņas no dakšas barošanas pārtaisīt uz USB barošanu?

nee nevar jo usb portam ir jaudas ieroboshojums kaadu var tam sleegt klaat.

 

usb datortumbinam skan taapat kaa visas citas datortumbinas, vieniigais labums ko no pirmaa acu uzmetiena ieveeroju ka tunbinaam naak klaat visaadas palidus nekam nevajadziigas iespeejas...

Labots - Moon
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Man ir liekas logitech galda tumbiņas, kurām skaņa ir ok...

Ej nu beidz... Nu nevar būt mazajiem galda šrotiem pa 10 Ls nekāda OK laba skaņa!

Kautgan ar ko salīdzina...

Turklāt nav tas usb nekāds universālais "caurums" no kā barot visu kas uz galda.

Link to comment
Share on other sites

nee nevar jo usb portam ir jaudas ieroboshojums kaadu var tam sleegt klaat.

 

usb datortumbinam skan taapat kaa visas citas datortumbinas, vieniigais labums ko no pirmaa acu uzmetiena ieveeroju ka tunbinaam naak klaat visaadas palidus nekam nevajadziigas iespeejas...

a kaadas tieshi funkcijas, nepaskatiijies?

varbuut joka peec kaadreiz nopirktu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dial-up
Turklāt nav tas usb nekāds universālais "caurums" no kā barot visu kas uz galda

Laikam neesi dzirdējis, kādus tik brīnumus neliek pie usb - ventilātori, runājoši salaveči,utt. Nebrīnītos, ja būtu arī mini ledusskapītis ;)

<a href="http://www.nesaskaņota reklāma.lv/cenas/14/12881_logitech_s100.php" target="_blank">Nav nekāds spicais, tieši tādēļ neticu, ka šis ēstu vairāk kā USB speakeri </a>

 

sorry - aizmirsu pie kā esat piesaistīti ^^

 

Tumbas, ko vēlos pārveidot

 

 

GLOG

(Go Look On Google)

 

Šis būtu jāsaprot kā "Idi na***"? Es neprasu, kur nopirkt tumbas ;)

Labots - Dial-up
Link to comment
Share on other sites

http://www.usbgear.com/USB-Speakers.html

nu jaa, cik sapratu tad tur iekshaa jau ir iebuuveetaa skanjaskarte un baroshana naak no usb.

man liekas ka maximaa leetaakie skaljrunji pa kkaadiem 2 latiem tomeer buutu labaaki nekaa shie. :lol: kam taadi vispaar vajadziigi

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Caur USB nāk 5V 2A max. Tātad 10w ir teorētiskais maksimums. Domājams ka nevajag skaidrot ka ar 10w nekad dižš nesanāk, varbūt tiešām vienīgi austiņām. Bet tas jau tīrs mārketings, cilvēks ierauga austiņas/skaļruņus uz USB un tagad cer ka kautkādi brīnumi notiks.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu protams, ja galvenais ir pieslēgt pēc iespējas vairāk visādas drazas pie tiem USB, tad var jau slēgt un tad staigāt taisniem pirkstiem apkārt un priecāties, kladzinot cik man salaveči un mikroviļņu krāsnis pie kompja pieslēgtas. Tik pēc tam šitie gudrinieki neņemot vērā pilnīgi elementārus ierobežojumus kautko nosvilina un tad: Palīdziet, palīdziet - man kompis karās un gļuko u.t.t (kamēr kautkas nosvilst... :mrgreen: )

Labots - akalvīc
Link to comment
Share on other sites

alexandrs

Pie USB liek (Latvijā var nopirkt) gan kafijas sildītāju, gan Colas dzesētāju utt. Nav ko brīnīties.

Link to comment
Share on other sites

Dial-up

Laikam, jau būs kādu lēto usb "mēslu" jāiegādājas :) Ja jau tīkls spētu rīt uz vienu kontaktu noslodzi, tad liktu klāt arī parastās dakšas tumbas, bet tā nu gadījies, ka elektroinstalācija ir no pagājušā gadsimta 20 gadu beigām..kaut gan cepuri nost - lai gan tajā laikā, nekam vairāk, kā dažām spūldzēm, nelietoja, vēl tagad spēj pavilkt veselu čupu ar elektro ierīcēm. :eek:

Labots - Dial-up
Link to comment
Share on other sites

ali9ator

pats lietoju austiņas kurām pašām ir sava skaņas karte ir usb spraudnis un skaņas kvalitāte ir okay ;)

 

domāju skaļruņus gan nevajadzētu slēgt caur usb, nekas lādzīgs nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii
Caur USB nāk 5V 2A max. Tātad 10w ir teorētiskais maksimums. Domājams ka nevajag skaidrot ka ar 10w nekad dižš nesanāk, varbūt tiešām vienīgi austiņām. Bet tas jau tīrs mārketings, cilvēks ierauga austiņas/skaļruņus uz USB un tagad cer ka kautkādi brīnumi notiks.

 

Tu alojies.

Klasiski ir max 0.5 A - respektīvi 2.5 W

 

PowerPlus atbalsta līdz 144 W

 

Vēl ir Powered USB.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...