Jump to content

Vajag paarbaudiit barotaaja sheemu


kirils
 Share

Recommended Posts

Vajadzeetu kvalificeeta elektronikas speciaalista paliidziibu par simbolisku alu.

 

ir ljoti primitiiva (paaris kondikji, divas diodes un chupa ar pretestiibaam, lieli celinji) sheema, kas uzvedas diezgan diivaini. sheema paredzeeta akumulatoru laadeeshanai.

vajag normalizeet taas darbiibu :)

 

mana izgliitiibas elektronikaa neljauj neko tur lodeet.

Link to comment
Share on other sites

manupraat vaardu salikums "kvalificeeta elektronikas speciaalista" ar "par simbolisku alu" gluzhi neder kopaa..

Link to comment
Share on other sites

(labots)

edit: nu es tachu esmu deksters nah. ziimeejot sheemu apjeedzu, ka sheemas ievadaa jaabuut mainjstraavai, nevis liidzstraavai. kur var leeti nopirkt 9VAC barokli? pietiks 0.2A.

papildjautaajums. vai paarlodeejot vienu no diodeem preteejaa virzienaa, sheemu buus veseliigi barot no 9VDC?

 

====================

sha buus sheema.

 

shres.jpg

schematic.jpg

Labots - kirils
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

ja pareizi atceros tādi barokļi bija modēmiem

drīzāk jā nekā ne

Link to comment
Share on other sites

kameer lizard dzer, es visu izkodu. pielodeeju pie ieejas barokli, kas dod 9v mainjstraavu un viss saaka straadaat.

 

citaadi (taa divainaa uzvediiba par ko rakstiiju) - kad baroja vienaa virzienaa, tad straadaaja tikai viens no laadeetaajiem+diode, kad otraa - tad tikai otrs.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Njāāāāā, līmenis kolosāls :) Pat šēmā esi uzzīmējis, ka 9v maiņštrāvu vajag, nē, bļin - pieslēdz līdzstrāvu un sāk fantazēt par "dīvainu uzvedību"...

Link to comment
Share on other sites

Cik voltu ir tiem akumulatoriem, kurus lādē ar šito verķi? No 9 V maiņsprieguma šitādā primitīvā veidā var iegūt 3,5 - 4 V līdzspriegumu. Tas nav par maz aķiem? Shēmā ir sakombinēti 2 viena pusperioda taisngrieži, tādēļ padodot līdzstrāvu spriegums būs tikai vienā izejas ligzdā.

Link to comment
Share on other sites

baigais, es tak rakstiju - kad uzziimeeju sheemu, man pasham aizgaaja.

akji ir apm 4V katrs. nomalis, jaa tieshi taadi joki arii notika.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...