Jump to content

Vēlreiz par skaņu no PC uz TV


Apelsīns
 Share

Recommended Posts

Labi mēģināsim tikt skaidrībā par to, ko es vēlos pateikt un ko vēlos uzzināt no jums:

Datora aizmugurē ir 6 audio porti, kuros varu iestumt zemāk minētos RCa konektorus:):

4 gab - speakers out

1 gad - microphone in

1 gab - line in

Bilde pielikumā

Priekšējā panelī ir porti mikrofonam (1 gab) un austiņām (1 gab)

 

Kā savienotāj kabeli izmantoju kabeli ar diviem RCA konektoriem katrā galā, šādu, kas norādīts linkā:

Mana tīmekļa lapa

 

Jautājums - vai un kādā veidā es varu dabūt skaņu no PC uz Tv izmantojot datora aizmugurē esošos audio portus?. ko es daru nepareizi? Kabelis nav īstais?. Ja nevaru, tad kam tie aizmugurējie porti ir domāti? jo arī mājas kinozāles akustiku, pie tādiem portiem nevaru pieslēgt:):):)

post-66239-1187213028_thumb.jpg

Labots - Apelsīns
Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Pērc labāk sakarīgas 2.1. Skaņa no TV vismaz man nekad ir patikusi.

Link to comment
Share on other sites

rodgerz

7 metrus s-video kabelis manupraat veel nav izdomats jo tik garaa vadaa signaala zudumi ir pamatiigi - attieciigi arii bildes kvalitaate nekaada... logiski ka jaapeerk tumbas televizoram skanja tachu ir vienkaarshi smiekliiga...

Link to comment
Share on other sites

Apelsīns

Esmu redzējis 5 metrīgu kabeli. (domāts s-video)

Labi nestrīdēšos par lietām par kurām nezinu. Tad lūdzu, kāds būtu risinājums lai pieslēgtu PC televizoram, attālums 6-7 metri.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Apelsīns

nu to jau es esmu dzirdējis, sūdīgi, kabelis pa garu, bet vai ir kādi reāli priekšlikumi un ierosinājumi ,nevis tikai runāšana cik viss ir slikti

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...